Goal Zero NOMAD 10 Černá UNI – Solární panel

Kvalitní a žádaný produkt Goal Zero NOMAD 10 Černá UNI - Solární panel jde sehnat ještě na našich stránkách v rubrice outdoor! Získejte... více informací »
Goal Zero NOMAD 10 Černá
Značka: Goal Zero
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kvalitní a žádaný produkt Goal Zero NOMAD 10 Černá UNI – Solární panel jde sehnat ještě na našich stránkách v rubrice outdoor! Získejte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie v akci!
Lehký a přenosný solární panel Goal Zero NOMAD 10 je určený především pro dobíjení drobné elektroniky na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Panel lze připevnit na batoh a dobíjet powerbanku za chůze. Optimální je ale nastavit panely kolmo ke slunci pomocí polohovatelného stojánku. Monokrystalický panel zvládne nabíjet elektroniku přímo ze slunce. Doporučujeme ale nabíjet nejprve powerbanku Goal Zero (není součástí balení) a následně až elektroniku z powerbanky. Solární panel je vybaven úchytem na powerbanky řady Flip, ale funguje i na další powerbanky s USB. Je vybaven technologií autorestart, která obnoví nabíjení v případě odpojení kvůli nedostatečnému slunečnímu svitu. Panel je vysoce odolný proti vodě, sněhu i mechanickému poškození.