Willard BRET Pánský látkový opasek s kovovou sponou, Černá,Stříbrná, velikost M/L

Pánský látkový opasek Willard BRET s kovovou sponou. Má decentní styl a kovou sponu. Efektivně oživí váš model a prakticky a... více informací »
Willard BRET Pánský látkový
Značka: Willard
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Pánský látkový opasek Willard BRET s kovovou sponou. Má decentní styl a kovou sponu. Efektivně oživí váš model a prakticky a...

Pánský látkový opasek Willard BRET s kovovou sponou. Má decentní styl a kovou sponu. Efektivně oživí váš model a prakticky a elegantně doplní kalhoty. Aneb podle pásku a bot se pozná gentelman. Unikátní a žádaný produkt Willard BRET Pánský látkový opasek s kovovou sponou, Černá,Stříbrná, velikost je dostupný přímo tu na našich stránkách v populární rubrice opasky. Připravili jsme další produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Známá značka Willard prodává špičkové výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Willard. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Willard BRET Pánský látkový opasek s kovovou sponou, Černá,Stříbrná, velikost M/L s osvědčenou značkou Willard máte možnost pořídit u nás se slevou. Ve skvělé akci za 149 Kč.