CMP WOMAN JACKET Dámská bunda, bílá, velikost 38

Tuto extralehkou vodě i větru odolnou multifunkční bundu CMP WOMAN JACKET si určitě zamilujete a využijete ji na nejrůznější... více informací »
CMP WOMAN JACKET Dámská bunda
Značka: CMP
1 410 Kč
Ověřit dostupnost »
Tuto extralehkou vodě i větru odolnou multifunkční bundu CMP WOMAN JACKET si určitě zamilujete a využijete ji na nejrůznější...

Tuto extralehkou vodě i větru odolnou multifunkční bundu CMP WOMAN JACKET si určitě zamilujete a využijete ji na nejrůznější outdoorové aktivity. Bunda je lehce sbalitelná do kapsy, na předním díle má kapsu, u krku stojáček a na bocích v podpaží vsadky. Je vybavená reflexními prvky pro lepši viditelnost v nepříznivých podmínkách.Tento diskontní produkt CMP WOMAN JACKET Dámská bunda, bílá, velikost 38 můžete sehnat již dnes tu na našich stránkách umístěný v rubrice outdoor! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Populární dodavatel CMP má na skladě velmi kvalitní zboží U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další produkty od dodavatele CMP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný produkt CMP WOMAN JACKET Dámská bunda, bílá, velikost 38 od společnosti s úžasnou pověstí CMP lze zakoupit zrovna za rozumné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 1 410 Kč.