The North Face VAULT Mix NS – Batoh

Velmi prodávaný produkt můžete pořídit snadno tady na stránkách umístěný v rubrice batohy. Nyní můžete získat vyjímečné... více informací »
The North Face VAULT Mix NS - Batoh
1 590 Kč1 990 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »
Velmi prodávaný produkt můžete pořídit snadno tady na stránkách umístěný v rubrice batohy. Nyní můžete získat vyjímečné...

Velmi prodávaný produkt můžete pořídit snadno tady na stránkách umístěný v rubrice batohy. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z naší sekce na pár kliknutí.
Batoh The North Face VAULT je vlastně školní batoh. Nabízí toho však mnohem víc. Má dvojité rukojeti, dokáže samostatně stát a má štíhlejší profil, takže se lépe hodí pro cestování hromadnou dopravou. Zavěšovací systém FlexVent™ sestává z pružných a tvarovaných ramenních popruhů, polstrované síťovinové zadní části a prodyšného bederního panelu. V hlavním oddíle najdete místo na pár knih a notebook v odděleném pouzdru nebo na oblečení na převlečení, pokud se rozhodnete přespat u kamaráda. Přední oddíl má polstrované pouzdro na tablet, úložnou kapsu na zip a prostor na propisky a tužky. Navíc disponuje dvěma vnějšími síťovinovými kapsami na láhve na vodu. A pokud jezdíte na kole, batoh zvýší vaši bezpečnost díky strategicky rozmístěným odrazovým prvkům s 360° viditelností. Navíc ke speciálnímu poutku na cyklistické světlo můžete připevnit svítilnu.

Tento vynikající produkt The North Face VAULT Mix NS - Batoh od společnosti s předním postavením na trhu The North Face máte možnost pořídit v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Nabídky od 1 590 Kč.