adidas X SPEEDFLOW.3 TF Pánské turfy, světle modrá, velikost 42

Rychlost je na hřišti k nezaplacení. Je to to jediné, na čem záleží. Najděte svůj rytmus a zbytek nechte za sebou. Pánské turfy... více informací »
adidas X SPEEDFLOW.3 TF Pánské turfy
Značka: adidas
1 499 Kč1 999 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Rychlost je na hřišti k nezaplacení. Je to to jediné, na čem záleží. Najděte svůj rytmus a zbytek nechte za sebou. Pánské turfy...

Rychlost je na hřišti k nezaplacení. Je to to jediné, na čem záleží. Najděte svůj rytmus a zbytek nechte za sebou. Pánské turfy adidas X SPEEDFLOW.3 TF vám umožní dosáhnout maximální rychlosti. Poloprůsvitný svršek Speedskin vám dopřeje pohodlí i při náročných manévrech. Gumová podešev s výstupky vám umožní dosáhnout maximálního zrychlení na umělém povrchu. Zpevňující pásky poskytnou nepřekonatelnou stabilitu.
Diskontní produkt adidas X SPEEDFLOW.3 TF Pánské turfy, světle modrá, velikost 42 dostanete rovněž tu na našem webu v populární sekci turfy. Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu. Značka adidas dlouhodobě dodává top sortiment. To ale není vše, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele adidas. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný produkt adidas X SPEEDFLOW.3 TF Pánské turfy, světle modrá, velikost 42 s osvědčenou značkou adidas jednoduše můžete získat zde za rozumné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 499 Kč.