Northfinder PRIJANA tmavě modrá S – Dámský kabát

Dámský kabát Northfinder PRIJANA s imageovým lesklým vzhledem. Vnitřek tohoto lehkého kabátku tvoří NF® tenká izolace, která... více informací »
Northfinder PRIJANA tmavě modrá S - Dámský
Značka: Northfinder
2 299 Kč2 899 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »
Dámský kabát Northfinder PRIJANA s imageovým lesklým vzhledem. Vnitřek tohoto lehkého kabátku tvoří NF® tenká izolace, která...

Dámský kabát Northfinder PRIJANA s imageovým lesklým vzhledem. Vnitřek tohoto lehkého kabátku tvoří NF® tenká izolace, která vytváří příjemný hřejivý pocit. Stahovací pásek s přezkou dotváří celkový moderní vzhled. Ochrání vás před chladem i během sněhových přeháněk. Perfektní je zejména na běžné nošení, cestování nebo procházky v přírodě v zimě.
Vysoce kvalitní produkt Northfinder PRIJANA tmavě modrá S – lze nakoupit právě teď na našem webu zařazený v kategorii bundy! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova!

Neodolatelný kousek Northfinder PRIJANA tmavě modrá S - Dámský kabát od značky se zárukou kvality Northfinder jednoduše získáte aktuálně na webu za výhodné peníze. Levně za 2 299 Kč.