SHARP SHAPE PU YOGA MAT SHANTI Světle modrá – Jogamatka

Tento kvalitní a levný kousek je dostupný rovnou tu na našem webu v rubrice fitness! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce... více informací »
SHARP SHAPE PU YOGA MAT SHANTI
Značka: SHARP SHAPE
1 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento kvalitní a levný kousek je dostupný rovnou tu na našem webu v rubrice fitness! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce...

Tento kvalitní a levný kousek je dostupný rovnou tu na našem webu v rubrice fitness! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce ve výhodné akci. Jedinečná jogamatka Sharp Shape PU YOGA MAT SHANTI vyniká absolutně protiskluzovým povrchem. Je vhodná na všechny druhy jógy. Je vyrobena z recyklovatelného materiálu a z přírodní gumy s povrchem na dotek připomínající umělou kůži. Po cvičení stačí podložku otřít vlhkým hadříkem s trochou pracího prostředku a nechat uschnout na vzduchu. Můžete ji také prát v pračce samostatně na mírný cyklus ve studené vodě bez bělidla, pouze s trochou pracího prostředku. Jogamatku skladujte potiskem nahoru, mimo vlhkost a přímé sluneční paprsky.

Levný produkt SHARP SHAPE PU YOGA MAT SHANTI Světle modrá - Jogamatka od populární značky SHARP SHAPE pohodlně pořídíte aktuálně na webu za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 999 Kč.