MADMAX SLIMMING BELT Černá L – Zeštíhlující fitness pás

Zeštíhlující fitness pás SLIMMING BELT od značky MADMAX je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory... více informací »
MADMAX SLIMMING BELT Černá L - Zeštíhlující fitness
Značka: MADMAX
669 Kč750 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost »
Zeštíhlující fitness pás SLIMMING BELT od značky MADMAX je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory...

Zeštíhlující fitness pás SLIMMING BELT od značky MADMAX je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory držení těla. Od ostatních méně kvalitních náhražek se liší zejména kvalitou a tloušťkou materiálu (neopren 2,5 mm), který zásadně ovlivňuje jeho vlastnosti. Díky propracovanému modernímu designu se stane vaším nejoblíbenějším doplňkem. Opasek lze využít nejen při posilovaní, ale i pro jízdu na kolečkových bruslích, běh a jiné cardio aktivity. Lidé s bolestmi zad ho ocení například při zdlouhavém sezení v kanceláři. Opasek je také vhodný pro lidi s bolestmi zad způsobenými ochablým svalstvem v oblasti spodního břicha. Neopren, ze kterého je opasek vyroben, napomáhá zvýšenému pocení a tím zvyšuje efektivitu spalování tuků v problémových partiích. Zároveň se nemusíte bát nepříjemného pocitu na vaší kůži, protože neopren skvěle odvádí pot z těla. Výrobek je možné prát ručně, nesmí se žehlit, sušit v bubnové sušičce ani chemicky čistit.

Tento designový výrobek MADMAX SLIMMING BELT Černá L - Zeštíhlující fitness pás od předního výrobce MADMAX jednoduše naleznete nyní ve slevě! Právě nyní za skvělou cenu 669 Kč.