adidas SL20.3 M Pánská běžecká obuv, Černá, velikost 9.5

Při běhu můžete myslet pouze na své sportovní cíle. V této běžecké obuvi adidas SL20.3 M se budete zlepšovat s každým krokem.... více informací »
adidas SL20.3 M Pánská běžecká obuv
Značka: adidas
2 549 Kč2 999 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost »
Při běhu můžete myslet pouze na své sportovní cíle. V této běžecké obuvi adidas SL20.3 M se budete zlepšovat s každým krokem....

Při běhu můžete myslet pouze na své sportovní cíle. V této běžecké obuvi adidas SL20.3 M se budete zlepšovat s každým krokem. Pružný svršek se speciální zónou poskytne optimální zpevnění při rychlostním i vytrvalostním tréninku. Měkké odpružení Lightstrike pomůže zrychlit tempo. Svršek je vyrobený z řady recyklovaných materiálů a obsahuje nejméně 50 % recyklované příze. Výjimečný produkt adidas SL20.3 M Pánská běžecká obuv, Černá, velikost můžete pořídit právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice 3_22_adidas_running. Vyberte si akční zboží z naší rubriky jednoduše online. Výrobce adidas pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní a žádaný kus adidas SL20.3 M Pánská běžecká obuv, Černá, velikost 9.5 od kvalitní značky adidas máte možnost nakoupit právě zde za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 549 Kč.