Columbia SILVER RIDGE 2.0 LONG SLEEVE SHIRT tmavě šedá S – Pánská košile

Kolekce Silver Ridge™ je dlouholetou love story mezi cestovateli a milovníky přírody s firmou Columbia. Ta zachovala klasickou podobu pánské košile s... více informací »
Columbia SILVER RIDGE 2.0
Značka: Columbia
1 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Silver Ridge™ je dlouholetou love story mezi cestovateli a milovníky přírody s firmou Columbia. Ta zachovala klasickou podobu pánské košile s...

Kolekce Silver Ridge™ je dlouholetou love story mezi cestovateli a milovníky přírody s firmou Columbia. Ta zachovala klasickou podobu pánské košile s dlouhým rukávem, která je ideální pro vaše cesty za slunečných dní. Košile SILVER RIDGE™ 2.0 LONG SLEEVE SHIRT má integrovanou technologii na ochranu před nežádoucími účinky slunečního záření UPF 50. Má odvětrání pro větší komfort a uzavíratelné kapsy. Límec ochrání váš krk před sluncem. Košile je přesně tím pravým pro vaše dobrodružství v přírodě.

Tento zlevněný kousek Columbia SILVER RIDGE 2.0 LONG SLEEVE SHIRT tmavě šedá S - Pánská košile od top výrobce Columbia je k sehnání zrovna dnes trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 1 699 Kč.