Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER Červená UNI – Multifunkční šátek

Teplý vlněný multifunkční šátek Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER. Vyzkoušejte lehký, měkký šátek vyrobený z merino vlny.... více informací »
Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER Červená
Značka: Devold
1 249 Kč
Ověřit dostupnost »
Teplý vlněný multifunkční šátek Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER. Vyzkoušejte lehký, měkký šátek vyrobený z merino vlny....

Teplý vlněný multifunkční šátek Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER. Vyzkoušejte lehký, měkký šátek vyrobený z merino vlny. Multifunkční šátek je opravdu všestranný doplněk pro každého. Využijte ho jako šátek na krk, čepici, čelenku, kuklu či potítko. Je lehký, jemný, prodyšný, rychleschnoucí a savý. Šátek se dá složit do malinkého objemu a snadno se pak vejde i do kapsy. Máte tedy pádný důvod, mít ho každý den u sebe. Ve slevě tento výrobek Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER Červená UNI – Multifunkční šátek je dostupný taky na našem webu v populární rubrice kukly! Podívejte se na ještě jiné produkty z této známé rubriky za outletovou cenu!

Tento velmi oblíbený produkt Devold TUVEGGA SPORT AIR HEADOVER Červená UNI - Multifunkční šátek od značky se zárukou kvality Devold pohodlně dostanete právě nyní v akci! Aktuálně výhodně za 1 249 Kč.