Salming EAGLE Bílá 8.5 – Dámská sálová obuv

Designový produkt Salming EAGLE Bílá 8.5 - Dámská sálová obuv je k dispozici teď na stránkách v sekci boty na florbal. Nyní si... více informací »
Salming EAGLE Bílá 3.5
Značka: Salming
1 899 Kč2 499 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost »
Designový produkt Salming EAGLE Bílá 8.5 - Dámská sálová obuv je k dispozici teď na stránkách v sekci boty na florbal. Nyní si...

Designový produkt Salming EAGLE Bílá 8.5 – Dámská sálová obuv je k dispozici teď na stránkách v sekci boty na florbal. Nyní si můžete vybrat ještě další kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Univerzální dámské sálovky Salming EAGLE v novém atraktivním designu pro sezonu 21/22! Oblíbený model zejména pro skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Vysoce ceněná především mezi florbalisty a házenkáři. Super produkt Salming EAGLE Bílá 8.5 – Dámská sálová obuv lze získat v pohodě tady na našich stránkách umístěný v kategorii boty na florbal. Nyní koupíte parádní produkty z této populární sekce za skvělou cenu!

Tento unikátní produkt Salming EAGLE Bílá 8.5 - Dámská sálová obuv od této skvělé značky Salming je k dispozici tady a teď opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 1 899 Kč.