Runto TOWEL 80X130 RUČNÍK Sportovní ručník, fialová, velikost Ljubičasta

Rychleschnoucí sportovní ručník značky RUNTO je vyroben ze směsi syntetických mikrovláken, které zajišťují rychlé uschnutí.... více informací »
Runto TOWEL 80X130 RUČNÍK Sportovní ručník
Značka: Runto
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Rychleschnoucí sportovní ručník značky RUNTO je vyroben ze směsi syntetických mikrovláken, které zajišťují rychlé uschnutí....

Rychleschnoucí sportovní ručník značky RUNTO je vyroben ze směsi syntetických mikrovláken, které zajišťují rychlé uschnutí. Doba pro sušení ručníku je až 3x rychlejší, než u standardních bavlněných ručníků. Tento šikovný outdoorový pomocník je tenký, lehký a skladný a tím se z něj stává vhodný společník na cesty k moři, do hor a nebo na cvičení v posilovně či v parku. Ručník je vybaven elastickým poutkem pro zavěšení.
Tento akční a ve slevě produkt Runto TOWEL 80X130 RUČNÍK Sportovní lze zakoupit teď tu umístěný v sekci ručníky! Najděte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za super cenu.

Tento kvalitní kus Runto TOWEL 80X130 RUČNÍK Sportovní ručník, fialová, velikost Ljubičasta od dodavatele s dobrým jménem Runto je k dostání na našich stránkách za extra cenu. Teď v akci 149 Kč.