SHARP SHAPE ROUND YOGA MAT MEDITATION Fialová – Jogamatka

Podložka Sharp Shape ROUND YOGA MAT MEDITATION je vhodná jak pro cvičení jógy, pilatesu, tak k meditaci a nebo jen tak pro... více informací »
SHARP SHAPE ROUND YOGA MAT
Značka: SHARP SHAPE
1 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Podložka Sharp Shape ROUND YOGA MAT MEDITATION je vhodná jak pro cvičení jógy, pilatesu, tak k meditaci a nebo jen tak pro...

Podložka Sharp Shape ROUND YOGA MAT MEDITATION je vhodná jak pro cvičení jógy, pilatesu, tak k meditaci a nebo jen tak pro protahování. Kruhový tvar cvičence neomezuje v žádném směru, můžete se tak plně soustředit na vedení pohybu. Horní vrstva podložky je vyrobena z příjemného semišového mikrovlákna. Pokud máte suché nohy, či ruce a máte pocit, že vám podložka podkluzuje, lehce posprejujte podložku vodou. Lze také navlhčit pouze ruce, docílíte tím ideální přilnavosti.
Ve slevě produkt SHARP SHAPE ROUND YOGA MAT MEDITATION Fialová – Jogamatka lze pořídit jednoduše tady u nás ve známé rubrice fitness! Pořiďte si podobné výrobky z této oblíbené sekce za výborné peníze!

Oblíbený a akční kus SHARP SHAPE ROUND YOGA MAT MEDITATION Fialová - Jogamatka od odblíbeného výrobce SHARP SHAPE naleznete zrovna ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 1 799 Kč.