Rossignol ESCAPER W 87 OPEN + SKIN ALPINEER 86 Dámský skialpinistický set, fialová, velikost 152

Dámský skialpový set Rossignol ESCAPER 87 W + SKIN (pásy) jsou dokonalým spojencem pro vaše ski-touringové začátky a pro podporu postupu na další... více informací »
Rossignol ESCAPER W 87 OPEN + SKIN ALPINEER 86 Dámský skialpinistický set
Značka: Rossignol
17 980 Kč
Ověřit dostupnost »
Dámský skialpový set Rossignol ESCAPER 87 W + SKIN (pásy) jsou dokonalým spojencem pro vaše ski-touringové začátky a pro podporu postupu na další...

Dámský skialpový set Rossignol ESCAPER 87 W + SKIN (pásy) jsou dokonalým spojencem pro vaše ski-touringové začátky a pro podporu postupu na další úroveň. Nabízí nejlepší rovnováhu mezi lehkostí, všestranností, robustností, lyžovatelností a cenou. Jejich jádro Paulownia a technologie Air Tip zajišťují velkou všestrannost a lehkost pří stoupání.Tento levný produkt lze koupit teď na stránkách umístěný v rubrice lyže. Nyní koupíte vyjímečné zboží ve zmiňované sekci za akční cenu!

Často hledaný kus Rossignol ESCAPER W 87 OPEN + SKIN ALPINEER 86 Dámský skialpinistický set, fialová, velikost 152 od společnosti s předním postavením na trhu Rossignol je k sehnání právě teď v nabídce skutečně výhodně! V současnosti za 17 980 Kč.