Nutrend 100% WHEY PROTEIN 2250 g MANGO-VANILKA – Protein

Tento skvělý výrobek Nutrend 100% WHEY PROTEIN 2250 můžete koupit nyní tady a teď na našich stránkách v kategorii doplňky stravy! Pořiďte si... více informací »
Nutrend 100% WHEY PROTEIN
Značka: Nutrend
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento skvělý výrobek Nutrend 100% WHEY PROTEIN 2250 můžete koupit nyní tady a teď na našich stránkách v kategorii doplňky stravy! Pořiďte si unikátní zboží z této populární sekce za výhodné peníze!
Nutrend 100% WHEY PROTEIN 2250 g MANGO-VANILKA představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Základ produktu tvoří prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC) spolu s nejčistší formou izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI). Díky technologii Cross-Flow Microfiltration (CFM) si bílkoviny zachovají všechny biologicky účinné složky pro maximální efektivitu vašeho tréninku. Patentovaná surovina INSTANT WHEY pak zajišťuje perfektní rozpustnost proteinu pro dokonalý komfort přípravy vašeho proteinového nápoje. Syrovátková bílkovina pochází z prvotřídního mléka splňující certifikaci GRASS FED. Ekologické chovy krav zabezpečují volnou pastvu skotu na loukách 10 měsíců v roce, jejich strava se skládá minimálně 90 % z čerstvé trávy nebo pícnin. Vynikající stravitelnost zajišťuje značková směs trávicích enzymů a lahodné příchutě potěší vaše smysly. Prémiový produkt s vysokou biologickou hodnotou je ideální pro obnovu svalové tkáně a svalový růst.