Progress SKAUTKA HOŘEC zelená S – Dámské bambusové triko

Dámské triko Progress SKAUTKA HOŘEC vám zajistí maximální komfort při nošení. Je vyrobeno z bambusového vlákna, které má... více informací »
Progress SKAUTKA HOŘEC zelená S -
Značka: Progress
449 Kč599 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Dámské triko Progress SKAUTKA HOŘEC vám zajistí maximální komfort při nošení. Je vyrobeno z bambusového vlákna, které má...

Dámské triko Progress SKAUTKA HOŘEC vám zajistí maximální komfort při nošení. Je vyrobeno z bambusového vlákna, které má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti tkaniny. Triko má kulatý výstřih a volný střih, který zajišťuje maximální pohodlí. Je vhodné pro každodenní nošení ve městě i pro různé sportovní aktivity. Tento vynikající produkt Progress SKAUTKA HOŘEC zelená S – Dámské bambusové triko můžete koupit rovněž tady a teď na našem webu v rubrice trička! Nyní můžete získat jiné produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od výrobce Progress. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Progress SKAUTKA HOŘEC zelená S - Dámské bambusové triko od výrobce se skvělou pověstí Progress je k sehnání tady teď právě za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 449 Kč.