Progress BARBAR ARMY Khaki L – Pánské bambusové triko

Pánské bambusové triko s potiskem Progress BARBAR ARMY je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené... více informací »
Progress BARBAR ARMY Khaki XL - Pánské
Značka: Progress
559 Kč659 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost »
Pánské bambusové triko s potiskem Progress BARBAR ARMY je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené...

Pánské bambusové triko s potiskem Progress BARBAR ARMY je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti úpletu. Triko má kulatý výstřih a volný střih, který zajišťuje maximální pohodlí. Je vhodné pro každodenní nošení ve městě i pro různé outdoorové aktivity.
Akční kus Progress BARBAR ARMY Khaki L – Pánské bambusové triko pořídíte rovněž na našem webu zařazený v kategorii outdoor. Máme pro vás ještě jiné produkty z naší sekce za rozumné peníze.

Velmi žádaný výrobek Progress BARBAR ARMY Khaki L - Pánské bambusové triko od výrobce Progress pohodlně dostanete nyní napořád výhodně. Momentálně k dispozici za 559 Kč.