Leki NORDIC RACE SHARK PREMIUM Černá 10 – Unisexové rukavice na běžky

Leki rukavice NORDIC RACE SHARK PREMIUM jsou na dlani vybaveny vysoce kvalitní a velmi měkkou 100% kozinkou, což umožňuje vynikající... více informací »
Leki NORDIC RACE SHARK
Značka: Leki
2 440 Kč
Ověřit dostupnost »
Leki rukavice NORDIC RACE SHARK PREMIUM jsou na dlani vybaveny vysoce kvalitní a velmi měkkou 100% kozinkou, což umožňuje vynikající...

Leki rukavice NORDIC RACE SHARK PREMIUM jsou na dlani vybaveny vysoce kvalitní a velmi měkkou 100% kozinkou, což umožňuje vynikající uchopení hole. Díky podšívce GORE-TEX® INFINIUM jsou rukavice větruvzdorné a nabízejí zvýšený tepelný výkon. Systém TRIGGER Shark s integrovaným Powerframe umožňuje optimální přenos síly a ještě lepší uchopení hůlky. Unikátní a žádaný výrobek lze zakoupit nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii rukavice. Nyní můžete koupit podobné výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu.

Žádaný kus Leki NORDIC RACE SHARK PREMIUM Černá 10 - Unisexové rukavice na běžky od této skvělé značky Leki snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. V současnosti pořídíte za cenu 2 440 Kč.