Salomon WAYFARER SHORTS M Pánské kraťasy, černá, velikost 50

Pánské šortky Salomon WAYFARER SHORTS M jsou vyrobeny z pohodlných technických materiálů a mají spousty outdoorových prvků. Jsou... více informací »
Salomon WAYFARER SHORTS M Pánské kraťasy
Značka: Salomon
1 849 Kč
Ověřit dostupnost »
Pánské šortky Salomon WAYFARER SHORTS M jsou vyrobeny z pohodlných technických materiálů a mají spousty outdoorových prvků. Jsou...

Pánské šortky Salomon WAYFARER SHORTS M jsou vyrobeny z pohodlných technických materiálů a mají spousty outdoorových prvků. Jsou ideální do teplejšího počasí, nabízejí maximální volnost, aniž by to bylo na úkor odolnosti. Kraťasy jsou vyrobeny z recyklovaného polyamidu s vodoodpudivou úpravou bez PFC, což snižuje jejich dopad na životní prostředí.Povedený kousek Salomon WAYFARER SHORTS M Pánské kraťasy, černá, velikost 50 jde sehnat ještě na našem webu v populární rubrice outdoor kraťasy! Nyní můžete najít oblíbené produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Akční produkt Salomon WAYFARER SHORTS M Pánské kraťasy, černá, velikost 50 od dodavatele s dobrým jménem Salomon snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 1 849 Kč.