TRIMM TORENT oranžová L – Pánská lyžařská bunda

Pánská lyžařská bunda závodního stylu TRIMM TORENT vám díky membráně zajistí voděodolnost a skvělou prodyšnost. Je vyrobena... více informací »
TRIMM TORENT oranžová XL -
Značka: TRIMM
5 940 Kč
Ověřit dostupnost »
Pánská lyžařská bunda závodního stylu TRIMM TORENT vám díky membráně zajistí voděodolnost a skvělou prodyšnost. Je vyrobena...

Pánská lyžařská bunda závodního stylu TRIMM TORENT vám díky membráně zajistí voděodolnost a skvělou prodyšnost. Je vyrobena z funkčního nylonového strečového materiálu v kombinaci s 3D elastickými lesklými prvky. Pružný materiál poskytne vysokou volnost pohybu na sjezdovce i mimo ní.
Kvalitní a velmi žádaný produkt TRIMM TORENT oranžová L – Pánská lyžařská bunda můžete koupit mimo jiné tady u nás v oblíbené kategorii lyžařské bundy. Mrkněte na ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za super ceny!
Hodně žádaný kus získáte aktuálně tady a teď na našich stránkách v rubrice lyžařské bundy! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu!

Nový kousek TRIMM TORENT oranžová L - Pánská lyžařská bunda od populární značky TRIMM máte možnost získat v aktuální nabídce napořád výhodně. Akční ceny od 5 940 Kč.