Scott TRAIL FLOW W/PAD W červená Crvena – Dámské šortky

Pohodlné dámské šortky Scott TRAIL FLOW W/PAD W ve volnějším střihu a se všemi náležitými vlastnostmi. Vrchní část ze 4... více informací »
Scott TRAIL FLOW W/PAD W
Značka: Scott
2 299 Kč2 699 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost »
Pohodlné dámské šortky Scott TRAIL FLOW W/PAD W ve volnějším střihu a se všemi náležitými vlastnostmi. Vrchní část ze 4...

Pohodlné dámské šortky Scott TRAIL FLOW W/PAD W ve volnějším střihu a se všemi náležitými vlastnostmi. Vrchní část ze 4 směrně pružného melírovaného materiálu v kombinaci s 2 směrným tkaným strečem, oba s trvanlivou vodoodpudivou úpravou. Spodní šortky odnímatelné, s cargo kapsou, kapsou na zip a integrovanou kapsou na mobilní telefon, abyste si mohli vzít vše nezbytné s sebou! Tento levný kus Scott TRAIL FLOW W/PAD W červená Crvena – Dámské šortky lze sehnat bez problémů tu na našich stránkách zařazený v rubrice šortky. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny.
Unikátní a žádaný kus můžete získat také tu na našich stránkách v oblíbené kategorii šortky. Připravili jsme jiné zboží ze zmíněné sekce za outletovou cenu!

Hodně povedený výrobek Scott TRAIL FLOW W/PAD W červená Crvena - Dámské šortky s pečetí kvality od značky Scott jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě v bezva akci! Nyní zakoupíte za 2 299 Kč.