Osprey TALON 26 Modrá – Outdoorový batoh

Ikonický batoh Osprey TALON 26 má nový pohodlný odvětraný zádový systém Airscape™ překrytý odolným meshem. Pokud vyrážíte... více informací »
Osprey TALON 26 Modrá  -
Značka: Osprey
3 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Ikonický batoh Osprey TALON 26 má nový pohodlný odvětraný zádový systém Airscape™ překrytý odolným meshem. Pokud vyrážíte...

Ikonický batoh Osprey TALON 26 má nový pohodlný odvětraný zádový systém Airscape™ překrytý odolným meshem. Pokud vyrážíte na výlet s trekovými holemi, jistě oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System™ Na levém ramenním popruhu strečová kapsička na mobil, nebo jinou nezbytnost. Batoh je kompatibilní s vodním vakem, pro který je určený prostor mezi zádovým systémem a batohem a je zde očko na jeho uchycení. Je zde i možnost uchycení cepínu a lid-lock uchycení helmy. Dále pak boční kompresní popruhy a kapsa na brýle z materiálu proti poškrábání. Batoh je vyroben s důrazem na udržitelné zdroje.
Hodně povedený produkt můžete koupit aktuálně tu v sekci batohy! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.
Nový produkt Osprey TALON 26 Modrá – Outdoorový batoh můžete získat bezstarostně tady na webu v populární rubrice batohy. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu!

Nejprodávanější kousek Osprey TALON 26 Modrá - Outdoorový batoh od kvalitní značky Osprey jde koupit právě nyní na našich stránkách napořád výhodně. Nabídky již od 3 699 Kč.