Progress DF NDRZ PRINT Oranžová XL – Dámské funkční triko

Dámské funkční triko s dlouhým rukávem Progress DF NDRZ PRINT je vyrobeno z multi-funkčního úpletu DryFast italské firmy... více informací »
Progress DF NDRZ PRINT Oranžová
Značka: Progress
549 Kč769 Kč Sleva -28%
Ověřit dostupnost »
Dámské funkční triko s dlouhým rukávem Progress DF NDRZ PRINT je vyrobeno z multi-funkčního úpletu DryFast italské firmy...

Dámské funkční triko s dlouhým rukávem Progress DF NDRZ PRINT je vyrobeno z multi-funkčního úpletu DryFast italské firmy Pontetorto, který vyhovuje všem požadavkům dnešních sportovců na první funkční vrstvu. Materiál poskytuje vynikající pocit při styku s pokožkou, rychlý odvod vlhkosti a vynikající termoregulaci díky vysoce kvalitním vláknům. Splňuje ale také vysoké nároky na vzhled a nabízí speciální ochranu proti zatrhávání a žmolkování.
Vynikající produkt máte možnost získat ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice trička zimní termo! Nyní najdete kvalitní zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze!
Designový produkt Progress DF NDRZ PRINT Oranžová XL – Dámské funkční triko lze koupit právě zde u nás umístěný v kategorii trička zimní termo. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z naší kategorie za super peníze.

Tento zlevněný výrobek Progress DF NDRZ PRINT Oranžová XL - Dámské funkční triko s osvědčenou značkou Progress lze koupit právě teď u nás za outletovou cenu. Nabídka od 549 Kč.