adidas ADVANTAGE Bílá 10 – Pánská volnočasová obuv

Chcete být ohleduplnější k naší planetě? Tak by tento model adidas ADVANTAGE vyrobený z funkčních recyklovaných materiálů... více informací »
adidas ADVANTAGE Bílá 9 - Pánská volnočasová obuv
Značka: adidas
1 449 Kč1 949 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Chcete být ohleduplnější k naší planetě? Tak by tento model adidas ADVANTAGE vyrobený z funkčních recyklovaných materiálů...

Chcete být ohleduplnější k naší planetě? Tak by tento model adidas ADVANTAGE vyrobený z funkčních recyklovaných materiálů Primegreen rozhodně neměl chybět ve vašem botníku. Boty jsou inspirované tenisovými modely a mají minimalistický design. Tečkovaná podešev je vyrobena z polyuretanových pelet. Kvalitní produkt adidas ADVANTAGE Bílá 10 – Pánská je k sehnání právě teď tady na stránkách v oblíbené sekci vycházkové boty! Nyní si můžete koupit kvalitní kusy z této kategorie za super cenu.
Akční produkt adidas ADVANTAGE Bílá 10 – dostanete v pohodě na stránkách ve známé sekci vycházkové boty. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu!

Exkluzivní produkt adidas ADVANTAGE Bílá 10 - Pánská volnočasová obuv od skvělé značky adidas jde nakoupit zrovna ve slevě. Akční ceny od 1 449 Kč.