New Balance CW997HAI černá 7.5 – Dámská volnočasová obuv

Ve slevě tento produkt můžete nakoupit právě na stránkách zařazený v kategorii vycházkové boty! Pořiďte si unikátní kusy ze... více informací »
New Balance CW997HAI černá 4.5
Značka: New Balance
999 Kč2 699 Kč Sleva -62%
Ověřit dostupnost »
Ve slevě tento produkt můžete nakoupit právě na stránkách zařazený v kategorii vycházkové boty! Pořiďte si unikátní kusy ze...

Ve slevě tento produkt můžete nakoupit právě na stránkách zařazený v kategorii vycházkové boty! Pořiďte si unikátní kusy ze zmíněné sekce jednoduše online!
Dámská volnočasová obuv New Balance CW997HAI je progresivní bota, bokovka kultovních klasik 997, ušitá na míru všem, kteří se chtějí odlišit. Smělá lifestylová bota přímo z devadesátek, 997H využívá dědictví, které překoná aktuální trendy. Přes desetiletí kulturních změn vaše touha po stylu zůstává. Chůzí jako v bavlnce díky měkké podešvi se už nikdy nezastavíte. Jen ryzí nezávisláci vědí, že nastal správný čas. Vyberte si barvu a máte přede všemi náskok. Zajímavý produkt můžete pořídit rovněž na našem webu v populární sekci vycházkové boty! Vyhledejte si parádní produkty z naší sekce jednoduše online.

Velmi oblíbený produkt New Balance CW997HAI černá 7.5 - Dámská volnočasová obuv od spolehlivého výrobce New Balance pohodlně pořídíte právě nyní výhodně! Akční cena 999 Kč.