Northfinder CARITA Dámské kalhoty 2v2, Tmavě šedá, velikost M

Outdoorové kalhoty Northfinder CARITA 2v1 v praktickém provedení s odepínacími částmi. Když vám bude teplo, jednoduše z nich... více informací »
Northfinder CARITA Dámské kalhoty 2v2
Značka: Northfinder
799 Kč1 699 Kč Sleva -52%
Ověřit dostupnost »
Outdoorové kalhoty Northfinder CARITA 2v1 v praktickém provedení s odepínacími částmi. Když vám bude teplo, jednoduše z nich...

Outdoorové kalhoty Northfinder CARITA 2v1 v praktickém provedení s odepínacími částmi. Když vám bude teplo, jednoduše z nich uděláte šortky. Jsou vyrobeny z příjemného elastického materiálu, který zajistí dostatečný komfort při pohybu. Vhodné pro různé aktivity do přírody nebo i volnočasové nošení do města.
Exkluzivní kus Northfinder CARITA Dámské kalhoty 2v2, Tmavě šedá, velikost M máte možnost pořídit teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii outdoor! Vyhledejte si skvělé produkty z naší rubriky za výhodnou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé produkty značky Northfinder. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Northfinder pro vás vyrábí top produkty.

Tento výjimečný produkt Northfinder CARITA Dámské kalhoty 2v2, Tmavě šedá, velikost M od výrobce s dlouholetou historií Northfinder jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce v akci! Nyní lze objednat jen za 799 Kč.