Axis NÁKRČNÍK Nákrčník, Černá,Růžová, velikost UNI

UNISEX nákrčník Axis NÁKRČNÍK. Rychle odvádí vlhkost a je příjemný na krku. Snadno se udržuje a navíc má hezký potisk a logo... více informací »
Axis NÁKRČNÍK Nákrčník
Značka: Axis
299 Kč
Ověřit dostupnost »
UNISEX nákrčník Axis NÁKRČNÍK. Rychle odvádí vlhkost a je příjemný na krku. Snadno se udržuje a navíc má hezký potisk a logo...

UNISEX nákrčník Axis NÁKRČNÍK. Rychle odvádí vlhkost a je příjemný na krku. Snadno se udržuje a navíc má hezký potisk a logo vpředu.Velmi prodávaný produkt máte možnost najít právě teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice rukavice. Nyní můžete získat nové kousky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Významný dodavatel Axis představuje vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky Axis. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Axis NÁKRČNÍK Nákrčník, Černá,Růžová, velikost UNI s osvědčenou značkou Axis je k sehnání zde teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 299 Kč.