Crossroad SB SHELL Šedá

Vložka do spacího pytle Crossroad SB SHELL slouží jako dodatečné zateplení, opatření proti zašpinění, nebo hygienická vložka v případě, že spíte pod erární dekou na horské chatě.

Crossroad VIO Fialová 200

Vložka do spacího pytle Crossroad VIO slouží jako dodatečné zateplení, opatření proti zašpinění a hygienická vložka v případě, že spíte pod erární dekou na horské chatě. Materiál má příjemný bavlněný omak.

Crossroad SB SHELL Modrá

Vložka do spacího pytle Crossroad SB SHELL slouží jako dodatečné zateplení, opatření proti zašpinění a hygienická vložka v případě, že spíte pod erární dekou na horské chatě.

Crossroad SB SHELL Fialová  -

Vložka do spacího pytle Crossroad SB SHELL slouží jako dodatečné zateplení, opatření proti zašpinění a hygienická vložka v případě, že spíte pod erární dekou na horské chatě.
Unikátní produkt Crossroad SB SHELL Fialová – Vložka do spacího pytle můžete dostat lehce tady u nás ve známé sekci outdoor. Najděte si ještě jiné produkty z této populární sekce za báječnou cenu!

TRIMM LINER BLANKET-P Tmavě šedá NS

Univerzální hygienická vložka do dekových spacích pytlů TRIMM LINER BLANKET-P, která zároveň zvyšuje teplotní komfort. Je vyrobená z vysoce prodyšného materiálu s broušeným povrchem, který je měkký a hladký na dotek. Dobře poslouží i jako samostatná přikrývka v teplých měsících. Mezi další přednosti patří především její malý objem, nízká hmotnost a transportní obal.

TRIMM LINER MUMMY-P Tmavě šedá NS -

Univerzální hygienická vložka do spacích pytlů tvarů mumie TRIMM LINER MUMMY-P, která zároveň zvyšuje teplotní komfort. Je vyrobená z vysoce prodyšného materiálu s broušeným povrchem, který je měkký a hladký na dotek. Je vhodná i k použití jako samostatná přikrývka v teplých letních dnech. Mezi další přednosti patří především její malý objem, nízká hmotnost a transportní obal. Hodně prodávaný produkt TRIMM LINER MUMMY-P Tmavě šedá lze zakoupit právě tu na našich stránkách umístěný v sekci outdoor. Získejte další produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu.