Marimex PROSTAR 4000 Písková filtrace

Písková filtrace Marimex PROSTAR 4000 je vyrobená v České republice a svým výkonem je vhodná pro bazény do objemu 20 m3. Vyniká inovativním vzhledem, kompaktními rozměry a čerpadlem se sítem hrubých nečistot prakticky zabudovaným přímo v těle nádoby.Ve slevě tento výrobek lze koupit bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v sekci bazény. Nyní můžete získat nové zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel Marimex má prvotřídní sortiment. A to je teprve začátek.

Marimex SCHŮDKY K BAZÉNŮM Schůdky k bazénům

Schůdky k bazénům Marimex pro pohodlné vstupování do bazénu, tři plastové stupně ve stabilním kovovém rámu s lakovaným povrchem. Nosnost schůdků je 100 kg, jsou určeny pro bazény, které mají výšku stěny max. 1,07 m.
Kvalitní a levný produkt Marimex SCHŮDKY K BAZÉNŮM Schůdky k bazénům, jde nakoupit právě tu zařazený v rubrice bazény. Máme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky Marimex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.