Profilite AQUA Ruční svítila

Ruční svítila AQUA značky Profilite. Svítilna je vybavena třemi silnými LED diodami pro velkou svítivost a lepší dosvit. Tělo svítilny je z pogumovaného plastu pro lepší držení.
Kvalitní výrobek Profilite AQUA Ruční svítila, Oranžová, velikost NS jde sehnat zrovna na stránkách zařazený v kategorii čelovky. Nyní můžete najít oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. To však není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Profilite. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Profilite dodává vynikající zboží. A to ještě není vše!

Profilite BEDA LED svítilna

Designová LED svítilna Profilite BEDA je krásná a přitom praktická. Beda disponuje devíti LED diodami a poutkem na zavěšení. Celá svítilna je vyrobena z kovu a pro příjemné držení je navíc obalena pogumovaným materiálem. LED svítilnu využijete na cestách, ale s klidem najde místo i u vás doma.
Tento vynikající produkt můžete koupit bez problémů tu na stránkách v oblíbené sekci čelovky! Prozkoumejte akční výrobky z této oblíbené kategorie v akci! Tato značka Profilite vám nabízí prvotřídní sortiment

Crossroad NAOS USB Campingová svítilna

Praktická čelová svítilna Crossroad NAOS USB moderního střihu s několika funkcemi včetně velmi úsporného módu. Její univerzálnost ji předurčuje k širokému spektru využití v přírodě. Tento model je ještě doplněn o možnost dobíjení přes USB s baterií o kapacitě 1200mAh. Tento designový produkt lze nakoupit nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice čelovky! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Crossroad. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Profilite BEDA LED svítilna

Designová LED svítilna Profilite BEDA je krásná a přitom praktická. Beda disponuje devíti LED diodami a poutkem na zavěšení. Celá svítilna je vyrobena z kovu a pro příjemné držení je navíc obalena pogumovaným materiálem. LED svítilnu využijete na cestách, ale s klidem najde místo i u vás doma.
Kvalitní a oblíbený produkt je k dostání snadno tu na našem webu ve známé kategorii čelovky. Nyní koupíte skvělé produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete další prověřené produkty značky Profilite. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Profilite pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky.

Crossroad NIHAL Čelovka

Čelová svítilna Crossroad NIHAL s výkonnou centrální LED diodou a dvěma červenými LED. S touto čelovkou se nemusíte bát vyrazit do přírody na túry i v té největší tmě.
Tento žádaný produkt jde nakoupit mimo jiné tady u nás v oblíbené sekci čelovky. Připravili jsme ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie v bezva akci!

Profilite BEDA LED svítilna

Designová LED svítilna Profilite BEDA je krásná a přitom praktická. Beda disponuje devíti LED diodami a poutkem na zavěšení. Celá svítilna je vyrobena z kovu a pro příjemné držení je navíc obalena pogumovaným materiálem. LED svítilnu využijete na cestách, ale s klidem najde místo i u vás doma. Neodolatelný produkt máte možnost získat snadno tady na stránkách umístěný v sekci čelovky. Nyní najdete zcela nové produkty z této kategorie za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Profilite. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Profilite AQUA Ruční svítila

Ruční svítila AQUA značky Profilite. Svítilna je vybavena třemi silnými LED diodami pro velkou svítivost a lepší dosvit. Tělo svítilny je z pogumovaného plastu pro lepší držení.
Velmi oblíbený výrobek Profilite AQUA Ruční svítila, Žlutá, velikost NS je k dostání taky tu na stránkách v rubrice čelovky. Nyní můžete najít ostatní výrobky z naší sekce za skvělou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Profilite. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Profilite vyrábí prvotřídní zboží. Podívejte se sami!

Profilite CHIP Čelová svítilna

Čelová LED svítilna značky Profilite CHIP patří mezi skvělé doplňky, které si najdou oblibu mezi turisty a sportovci. Čelovka je napájená pomocí 3x AAA baterií, které jsou součástí balení a zaručí vydrž až 5 hodin. Dosvit čelovky je až 100 m a má 4 módy svícení. Navíc je voděodolná s třídou ochrany IP44. Tento model disponuje zdrojem světla 3W CREE LED.
Tento skvělý produkt Profilite CHIP Čelová svítilna, Žlutá,Černá,Šedá, velikost os můžete získat zrovna na stránkách v populární kategorii čelovky. Prozkoumejte ostatní kusy z této populární rubriky za báječnou cenu. Oblíbený výrobce Profilite pro své zákazníky prodává top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce Profilite. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Profilite DRUM Ruční svítilna

Ruční kempingová LED svítilna DRUM od značky Profilite s karabinou na zavěšení. Energii dodávají baterie 3x AAA, které jsou součástí balení. Diskontní výrobek je k dispozici bezprostředně tu na našem webu v populární kategorii čelovky. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Profilite. Najdete je níže na této stránce.

Crossroad NIHAL Čelovka

Čelová svítilna Crossroad NIHAL s výkonnou centrální LED diodou a dvěma červenými LED. S touto čelovkou se nemusíte bát vyrazit do přírody na túry i v té největší tmě.
Tento výjimečný produkt dostanete taky tady na našich stránkách zařazený v sekci čelovky! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu.

Crossroad ALCOR Ruční svítilna

Výkonná ruční svítilna Crossroad ALCOR v odolném hliníkovém provedení. Není třeba se starat o výměnu baterií díky Lithium-iontového akumulátoru s kapacitou 2 000 mAh, který se nabíjí přes přiložený USB kabel. Svítilna má navíc otočnou hlavu, pomocí níž se dá díky optice nastavit tvar a velikost světelného kuželu.Výjimečný a žádaný výrobek Crossroad ALCOR Ruční svítilna, Černá, velikost os lze zakoupit lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci čelovky. Získejte oblíbené kusy z této oblíbené kategorie v bezva akci. Přední dodavatel Crossroad dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Profilite LANTERN Kempingová svítilna s kompasem

Lucerny jsou oblíbeným typem ručních kempingových svítilen. Mají plošné osvětlení, lze je snadno postavit nebo zavěsit a vypadají stylově. Lucerna LANTERN značky Profilite do této kategorie naprosto sedí a jako bonus má ještě kompas, ať se na svých cestách neztratíte. Světlo zajišťuje 12 LED diod, které osvětlují kruh o poloměru 7 metrů. Intenzitu světla můžete regulovat otočným kolečkem na lucerně. Lucerna je napájena 3x AA bateriemi, které jsou součástí balení.Velmi prodávaný produkt máte možnost sehnat bezprostředně na našich stránkách v populární rubrice čelovky. Nyní si můžete vybrat ještě další kusy z této oblíbené rubriky ve slevě. Populární výrobce Profilite představuje vynikající sortiment.

Profilite DRUM Ruční svítilna

Ruční kempingová LED svítilna DRUM od značky Profilite s karabinou na zavěšení. Energii dodávají baterie 3x AAA, které jsou součástí balení. Často hledaný kousek můžete sehnat právě zde na našich stránkách v oblíbené rubrice čelovky. Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné kategorii za super cenu.

Crossroad PUK Campingová svítilna

Campingová svítilna Crossroad PUK na první pohled zaujme možností dobíjení za pomoci solárních panelů umístěných na vrchu svítilny. Lucerna může pomocí USB dobíjet i ostatní elektronická zařízení. Díky závěsnému systému je možné lucernu uchytit ve stanu, na větev nebo kdekoliv v kempu. Lucernu je možné používat i jako ruční svítilnu díky její složitelnosti. Tento výjimečný produkt Crossroad PUK Campingová svítilna, naleznete v pohodě u nás v oblíbené kategorii čelovky. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další zboží od výrobce Crossroad. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Crossroad vám představuje špičkové zboží.

Crossroad MIRAM Černá

Kompaktní a lehká čelová svítilna Crossroad MIRAM, která potěší nejen milovníky běhu. Její konstrukce a nízká hmotnost zajistí, že při dopadech nedochází k nežádoucímu poskakování a vy se tak můžete 100% soustředit na výkon. Povedený produkt Crossroad MIRAM Černá – máte možnost koupit zrovna tu ve známé kategorii čelovky! Připravili jsme ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie na pár kliknutí.

Crossroad NAOS Černá  -

Praktická čelová svítilna Crossroad NAOS s moderním vzhledem s několika funkcemi včetně velmi úsporného módu. Její univerzálnost jí předurčuje k širokému spektru využití nejen v přírodě. Tento vynikající produkt Crossroad NAOS Černá – lze sehnat bez obtíží tady u nás zařazený v sekci čelovky! Nyní získáte skvělé produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci!

Crossroad ANDROMEDA Černá

Čelová svítilna Crossroad ANDROMEDA s nastavitelným třícestným páskem pro pohodlné nošení. Výhodou je možnost nastavení kuželu světla pomocí funkce ZOOM. Vysoce kvalitní produkt Crossroad ANDROMEDA Černá – Čelovka máte možnost najít bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice čelovky. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny.

Crossroad NAOS USB Černá  -

Praktická čelová svítilna Crossroad NAOS USB moderního střihu s několika funkcemi včetně velmi úsporného módu. Její univerzálnost ji předurčuje k širokému spektru využití v přírodě. Tento model je ještě doplněn o možnost dobíjení přes USB s baterií o kapacitě 1200mAh. Tento kvalitní a žádaný produkt Crossroad NAOS USB Černá – Campingová svítilna máte možnost sehnat právě u nás umístěný v kategorii čelovky! Nyní si můžete koupit nové kusy ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Crossroad má ve stále nabídkce špičkové zboží.

Crossroad MATAR Černá  -

Čelová svítilna Crossroad MATAR má nastavitelný třícestný pásek, aby její nošení bylo co nejpohodlnější. Využít můžete tři módy svícení.
Unikátní produkt Crossroad MATAR Černá najdete právě zde tady a teď na našem webu zařazený v rubrice čelovky! Mrkněte na akční produkty z této rubriky za outletovou cenu!

Ledlenser NEO 6R růžová NS

Čelovka Ledlenser NEO 6R byla vyvinuta speciálně pro pravidelné noční běhání, ale můžete ji využít i na různé venkovní aktivity. Akumulátor lze dobíjet přes USB kabel, nabízí výkon 240 lm a dobu svícení až 40 hodin. Součástí balení je hrudní pás, díky němuž můžete svítidlo nosit připevněné na těle a zamezit oslňování při běhu ve skupině. Tato čelovka je odolná proti prachu a vodě dle indexu IP57, a dále nabízí funkci včasného varování vybíjení baterií, akumulátor dobíjitelný přes USB, zadní červené světlo pro lepší viditelnost.
Unikátní produkt Ledlenser NEO 6R růžová máte možnost pořídit bezprostředně tady na našich stránkách ve známé rubrice čelovky! Nyní získáte ještě další produkty ve zmiňované sekci za super ceny. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní produkty značky Ledlenser. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Profilite POWERLIGHT 3W LED Šedá  -

Svítilna Profilite POWERLIGHT 3W LED je ruční svítilna z odolného materiálu, kterou oceníte všude tam, kde je potřeba umělé náhradní světlo, ať už na kempování nebo někde jinde na cestách. 3 módy svícení a dlouhá výdrž dodají maximální komfort.  Zároveň tato svítilna slouží jako zdroj elektrické energie powerbank. Díky své schopnosti nabíjení je ještě lepším společníkem na cestách tam, kde zrovna nemáte přístup k elektrické energii. Máte vybitý mobilní telefon, tablet nebo USB čelovku? Žádný problém, stačí zařízení připojit k svítilně POWERLIGHT 3W LED pomocí USB kabelu a máte po starostech.
Tento kvalitní a žádaný produkt je k dostání bez problémů tady u nás zařazený v rubrice čelovky! Nyní pořídíte akční zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu.

Profilite CHIP růžová NS -

Čelová LED svítilna značky Profilite CHIP patří mezi skvělé doplňky, které si najdou oblibu mezi turisty a sportovci. Čelovka je napájená pomocí 3x AAA baterií, které jsou součástí balení a zaručí vydrž až 5 hodin. Dosvit čelovky je až 100 m a má 4 módy svícení. Navíc je voděodolná s třídou ochrany IP44. Tento model disponuje zdrojem světla 3W CREE LED.
Tento kvalitní a žádaný produkt Profilite CHIP růžová NS – Čelová svítilna je k dostání mimo jiné tu na našem webu ve známé kategorii čelovky. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této oblíbené kategorie za super peníze.

Ledlenser MH5 žlutá NS -

Kompaktní dobíjecí čelovka Ledlenser MH5 s výkonem až 400 lm a dosvitem na vzdálenost 180 m je vybavená nově magnetickým dobíjením a červeným světlem. Zároveň je možné akumulátor zcela nahradit tužkovými bateriemi a být tak vždy vybaven dostatkem energie. Díky inovativnímu systému uchycení přeměníte čelovku jen několika jednoduchými pohyby na multifunkční ruční svítilnu. Tu si můžete pomocí klipu bezpečně připnout na oblečení, na opasek či na batoh.
Tento kvalitní a levný produkt Ledlenser MH5 žlutá NS – můžete nakoupit snadno tady na našich stránkách umístěný v rubrice čelovky! Nyní můžete najít oblíbené kusy z této sekce za rozumné peníze!

Profilite POCKET II zelená NS - Svítilna

Ruční LED svítilna Profilite POCKET II je skvělým pomocníkem při práci, kde potřebujete světlo. Svítilnu si můžete pomocí klipu zavěsit za opasek, nebo pomocí šikovného magnetu připevnit na jakoukoliv kovovou věc. Svítilna je napájena 3x AAA bateriemi, které jsou součástí balení.
Tento akční produkt Profilite POCKET II zelená NS – Svítilna jde nakoupit zrovna tu na webu v populární kategorii čelovky. Mrkněte na nové kusy ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu.

Goal Zero LIGHTHOUSE MICRO CHARGE Černá

Oblíbený a kvalitní výrobek Goal Zero LIGHTHOUSE MICRO naleznete bezstarostně tu na našem webu v oblíbené rubrice čelovky. Nyní najdete podobné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.
Vysoce výkonná a úsporná LED svítilna Goal Zero LIGHTHOUSE MICRO CHARGE se jistě stane nepostradatelnou součástí vaší kempingové výbavy. Může se sériově řetězit s dalšími až 7 lampami Light-A-Life. Díky nízké spotřebě energie, možnosti zavěšení a řetězení lze osvítit např. base camp, pláž, i dvorek vašeho domu. Dva režimy svícení, nastavitelné stínítko a několik možností zavěšení dělají z tohoto světla ideálního pomocníka pro jakékoliv venkovní aktivity. Tento model lze využít jako baterku nebo jako lucernu.;

Crossroad ATRIA Černá NS

Kompaktní ruční svítilna Crossroad ATRIA s kvalitní a výkonnou CREE LED diodou. Kvalitní a odolné hliníkové provedení. Praktické poutko na zavěšení na ruce. Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete získat právě teď tu na našich stránkách v oblíbené sekci čelovky! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této známé sekce za příznivou cenu.

Profilite BULB II zelená NS -

Ruční, kempingová LED svítilna Profilite BULB II je skvělým doplňkem vašeho batohu, stanu a vždy je dobré ji mít po ruce. Šikovná karabinka na zavěšení vám umožní jednoduše pověsit svítilnu kamkoliv. Svítilna je napájena 3xAAA bateriemi.
Hodně prodávaný výrobek Profilite BULB II zelená NS – Kempingová svítilna najdete ještě tu na webu v rubrice čelovky! Vyberte si skvělé výrobky z naší kategorie ve výhodné akci.

Vango MIDGE 100 Oranžová UNI -

Vango MIDGE 100 je šikovná svítilna, jejíž výhodou je elektrická síť pro přitahování hmyzu pomocí UV záření. Je vybavena závěsným hákem pro snadné použití a flexibilitu, a je snadno skladovatelné díky své malé velikosti, navíc je odolná vůči vodě. Užijte si večery venku bez obav z otravného hmyzu.

Produkt bez obrázku

Svítilna s USB nabíjením RIDGEMONKEY BIVVY LITE PLUS nabízí možnost použití bílého, červeného a zeleného světla. Intenzitu svícení je možné regulovat pomocí dálkového ovladače. Ovládání pomocí tlačítek je velmi snadné a intuitivní. Jedno čtyř hodinové nabití vydrží až 180 hodin nepřetržitého svícení. Velmi oblíbený výrobek pořídíte snadno na stránkách v populární kategorii čelovky. Připravili jsme kvalitní zboží z této známé rubriky v bezva akci! Kvalitní a levný produkt RIDGEMONKEY BIVVY LITE PLUS Černá získáte již dnes tu na našem webu v rubrice čelovky! Pořiďte si zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za výborné peníze.

Profilite PEN červená NS -

Ruční LED svítilna Profilite PEN je skvělým doplňkem vašeho batohu ať už vyrážíte za jakýmkoliv dobrodružstvím. Svítilna má drobnější tvar, díky kterému nikomu nepřekáží a pomocí karabinky ji zavěsíte kdekoliv budete zrovna potřebovat. Ruční LED svítilna PEN poskytuje dosvit až 10 metrů a baterie vydrží hezkých 10 hodin čistého svícení. Svítilna PEN je napájena 2xAAA bateriemi, které jsou součástí balení.
Oblíbený a akční produkt Profilite PEN červená Crvena – Ruční svítilna lze nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách umístěný v sekci čelovky! Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární rubriky za příznivou cenu!

Profilite POCKET II červená Crvena

Ruční LED svítilna Profilite POCKET II je skvělým pomocníkem při práci, kde potřebujete světlo. Svítilnu si můžete pomocí klipu zavěsit za opasek, nebo pomocí šikovného magnetu připevnit na jakoukoliv kovovou věc. Svítilna je napájena 3x AAA bateriemi, které jsou součástí balení. Nový produkt Profilite POCKET II červená Crvena – Svítilna lze nakoupit ještě na webu umístěný v rubrice čelovky. Najděte si vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Profilite MERCURY Modrá

Čelová LED svítilna Profilite MERCURY je ideální společník na výlety i pod stan. Svítilna má celkem 8 módů svícení: 5W LED dioda (220ml) – 100% / 75% / 50%, 3W LED dioda (100lm) – 100% / 75%, Červené LED diody – svícení / blikání / SOS signál. Čelovka MERCURY je napájena 3ks AAA baterií, které jsou součástí balení.

Profilite AQUA Červená  -

Ruční svítila AQUA značky Profilite. Svítilna je vybavena třemi silnými LED diodami pro velkou svítivost a lepší dosvit. Tělo svítilny je z pogumovaného plastu pro lepší držení.
Levný výrobek Profilite AQUA Červená – Ruční svítila jde koupit bez obtíží tu na stránkách v populární sekci čelovky. Připravili jsme pro vás ostatní kusy ve zmíněné sekci ve výprodejové akci.

Profilite BULB II oranžová NS

Ruční, kempingová LED svítilna Profilite BULB II je skvělým doplňkem vašeho batohu, stanu a vždy je dobré ji mít po ruce. Šikovná karabinka na zavěšení vám umožní jednoduše pověsit svítilnu kamkoliv. Svítilna je napájena 3xAAA bateriemi.
Velmi oblíbený kus Profilite BULB II oranžová NS – Kempingová svítilna jde nakoupit pohodlně tady na našem webu zařazený v rubrice čelovky! Máme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu.

TRIMM SPORTS modrá NS

Malá a lehká čelovka TRIMM SPORTS je vhodná pro kempování, turistiku, horolezectví nebo jiné sporty za snížené viditelnosti. Barevný design v kombinaci s moderním elastickým popruhem nabízí úplně nový pohled na outdoorové aktivity. Stahovací očko v zadní části umožňuje uživateli rychlé a snadné přizpůsobení velikosti.

Profilite SVÍTILNA Modrá  -

Malá LED svítilna od značky Profilite s karabinou a magnetem se snadno vleze do kapsy, na batoh či klíče. Pomocí magnetu ji snadno připevníte na kovový povrch, když potřebujete mít volné ruce. Svítilna BUG má celkem 3 módy svícení – silné, slabé a blikání, které snadno změníte zmáčknutím tlačítka. Svítilna je napájena 2x CR2032 bateriemi, které jsou součástí balení. Svícení obstarává 1W LED COB dioda.

Profilite POCKET II modrá NS

Ruční LED svítilna Profilite POCKET II je skvělým pomocníkem při práci, kde potřebujete světlo. Svítilnu si můžete pomocí klipu zavěsit za opasek, nebo pomocí šikovného magnetu připevnit na jakoukoliv kovovou věc. Svítilna je napájena 3x AAA bateriemi, které jsou součástí balení.

Ledlenser NEO 10R modrá NS - Čelovka

Nejvýkonnější běžecká čelovka Ledlenser z řady NEO nese označení NEO 10R a nabízí světelný výkon až 600 lm s dosvitem až na 150 metrů. Dobíjecí akumulátor vydrží napájet svítilnu až 120 hodin. Součástí balení je hrudní pás, díky němuž můžete svítidlo nosit připevněné na těle a zamezit oslňování při běhu ve skupině. Díky prodlužovacímu kabelu je možné uložit zapojený zdroj pod oblečení, nebo do batohu a životnost akumulátoru ještě prodloužit. Tato čelovka vám může nabídnout ještě mnohem víc, například polohovatelnou hlavici, vertikální bateriový box pro větší komfort při běhu, je odolná proti prachu a vodě dle indexu IP57, funkce včasného varování vybíjení baterií, akumulátor dobíjitelný přes USB, zadní červené světlo. Zcela unikátní produkt Ledlenser NEO 10R modrá NS – Čelovka lze koupit teď tady a teď na našem webu v kategorii čelovky! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze.

76TRIMM C5 oranžová NS - Svítilna

Kempingová svítilna TRIMM C5 s vysoce výkonnými LED diodami. Díky flexibilnímu tělu lampy může být použita jako ruční svítilna nebo světlomet. Tato baterka je lehká a kompaktní a může být použita k více účelům v různých podmínkách.

Profilite BULB červená NS - Kempingová svítilna

Kempinková svítilna ve tvaru žárovky Profilite BULB, která zaručeně nesmí chybět ve vašem stanu. Svítilna vydrží až 8 hodin. Tato svítilna disponuje chytrou šňůrou na zavěšení, díky které můžete jednoduše svítilnu zapnout a vypnout. Svítilnu oceníte na výletech do přírody, ve stanech nebo chalupách, kde není rozvod elektřiny, od ohně je daleko a vy si chcete dopřát příjemnou atmosféru kempinkové svítilny. Zcela unikátní produkt Profilite BULB červená Crvena – Kempingová svítilna najdete nyní tady na našich stránkách v populární kategorii čelovky! Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci.