La Siesta MOSKYTIERA Černá NS - Moskytiéra

Moskytiéra La Siesta MOSKYTIERA se stane skvělým doplňkem k vaší hamace. Tahle hustě tkaná moskytiéra vám poskytne dokonalou ochranu před hmyzem, aniž by vás nějak omezovala. Je prodyšná, prostorná a vybavená oboustranným zipem pro snadné rozepnutí jak zvenku, tak zevnitř. Je vhodná pro všechny houpací sítě bez rozpěrných tyčí do velikosti 350 cm.

La Siesta CASAMOUNT Černá UNI - Uchycení houpací

Víceúčelové uchycení pro houpací sítě La Siesta CASAMOUNT s patentovaným řešením vhodným k použití na zdi, stropy a nosníky. Odolný hák „SmartHook“ pro jednoduché nastavení. Pověšení sítě nebylo nikdy jednodušší! Tento výjimečný produkt pořídíte také tady a teď na našich stránkách ve známé sekci outdoor! Nyní pořídíte podobné produkty z naší rubriky na pár kliknutí.

La Siesta TREEMOUNT Černá UNI

Diskontní produkt La Siesta TREEMOUNT Černá UNI dostanete teď tady u nás v populární kategorii outdoor! Máme pro vás podobné zboží ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Víceučelové uchycení pro houpací křesla a vaky La Siesta TREEMOUNT se širokým, ke stromům šetrným, popruhem. Patentovaný hák „SmartHook“, který je vyrobený z odolného, skleněnými vlákny zesíleného polyamidu, umožňuje snadné nastavení.

La Siesta CASAMOUNT Černá UNI

Víceúčelové uchycení pro houpací křesla a vaky La Siesta CASAMOUNT. Novým patentovaný „MultiSpotem“ poskytuje flexibilní zavěšení během několika vteřin. Odolný, skleněnými vlákny zesílený, hák „SmartHook“ umožňuje snadné nastavení.
Výjimečný výrobek La Siesta CASAMOUNT Černá UNI – Uchycení houpací můžete získat právě zde tu na našem webu v kategorii outdoor! Prozkoumejte kvalitní výrobky z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

La Siesta TREEMOUNT Černá UNI -

Víceúčelové uchycení pro houpací sítě La Siesta TREEMOUNT na stromy, trámy a tyče. S odolným, skleněnými vlákny zesíleným, patentovaným hákem „SmartHook“ pro snadné nastavení. Široký popruh je šetrný ke kůře stromů. Super kus La Siesta TREEMOUNT Černá UNI jde nakoupit právě teď na našich stránkách v populární kategorii outdoor. Podívejte se na podobné výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.