sergentranSPORT.cz

Velký a prostorný rodinný stan Husky CARAVAN 17 NEW DURAL. Jeho specifikem je plocha neuvěřitelných 17 metrů čtvereční, která kombinuje pohodlnou ložnici pro pět osob a neuvěřitelně komfortní předsíň, kde mohou přespat i další nocležníci, aniž by zde nezůstalo dostatečné místo na odložení potřebného vybavení nebo prostor pro posezení. Předsíň stanu má plně všitou podlážku a velká okna na všech stěnách. Díky velkému střešnímu zakrývacímu oknu lze stan prosvětlit i za nepříznivého počasí. Stan má mimo hlavního čelního vchodu také ještě jeden boční vchod, který usnadní větrání a pohyb ve stanu. Plně pochozí výška v prostoru celého stanu je u tohoto modelu standardem. Nosná konstrukce na tomto modelu kombinuje pevné ocelové pruty s lehčími duralovými pruty. Výsledkem je pevná a stabilní konstrukce s rozumnou váhou a vysokou životností. Tento stan je konstruován i pro dlouhodobé stanování, a proto zde naleznete maximální úložný prostor stejně jako výstup pro napájení a uchycení kabelů.

Outdoorový stan TRIMM THUNDER D je stabilní stan pro 3 osoby. Vnitřní duralová konstrukce s vnějším uchycením třetího prutu zajišťuje výbornou stabilitu. Dva symetrické vchody s možností otevírání vlevo nebo vpravo vás ochrání při změně i nepřízni počasí. Propracovaný větrací systém zajistí komfortní kempování.

Lehký a skladný stan Hannah FALCON 2 pro 2 osoby na duralové konstrukci využijí kromě horalů i cyklisté. Má air vent systém pro zvýšení odvětrání stanu, celorozepínací dveře s částečným odvětráním, praktickou odkládací poličku na stropě nebo odolné YKK zipy. Stan je snadno sbalitelný do jedné ze dvou kapes.

Velmi užitečné kladivo Vango STRIKE HAMMER se hodí k zatloukání stanových kolíků do tvrdé a nepoddajné půdy. Díky písečné výplni se při úderu přesune váha do hlavy kladiva a zajistí ještě silnější dopad. Jednolitá konstrukce se postará o větší pevnost a odolnost.

Rodinný nafukovací stan Vango LISMORE AIR 450 PACKAGE má takové rozměry, že se v něm snadno postavíte. Konstrukci stanu tvoří nafukovací tubusy AirBeam, které jsou velmi spolehlivé a navíc stan postavíte během několika minut. Stan má tvar tunelu se dvěma vchody, krytou verandou a dvěma prostornými zatemněnými ložnicemi, které jsou odděleny odnímatelnou přepážkou. Ložnice jsou ve velikosti King, což nabízí každé osobě 70 cm spacího prostoru. Tropiko stanu je vyrobené z velmi odolné a spolehlivé tkaniny Sentinel. Tato tkanina disponuje vodním sloupcem 3000 mm, ochranou proti UV záření UPF30+ a plně podlepenými švy již z výroby. Ve stanu se nachází praktický závěsný systém na připnutí osvětlení a úložné kapsy. Součástí stanu je i praktický obal s kompresními popruhy a velkým vstupem. V balení je navíc dodatečná ochrana podlážky, která ochrání a prodlouží životnost vaší podlážky a stanu.

Vango SKYE 300 je malý kempingový stan pro 3 osoby. Stan má tunelovou konstrukci pro využití většího prostoru a disponuje třemi sklolaminátovými tyčemi pro snadné postavení, které vám usnadní i jejich barevné označení. Tento stan nabízí skvělý poměr prostoru k velikosti balení a navíc je vysoce funkční. Velká předsíňka je skvělá pro uložení bagáže a je vybavena propojenou podlahou, kterou lze v případě potřeby srolovat pod ložnici. Průhledná boční diamantově čirá okna propouštějí světlo do prostoru předsíňky, zatímco ložnice Nightfall snižuje časné ranní světlo. Tento stan je skvělou volbou pro víkendové kempování a festivaly.

Praktickou ložnici Trimm PARTY BEDROOM 1/2 lze vepnout do stanu Party a vytvořit tak univerzální přístřešek s možností přespání. Ložnice pokrývá polovinu plochy stanu Party.

Lehký a jednoduchý stan TRIMM BIVAK D SAND je vhodný pro 2 osoby, má dvě apsidy a určitě oslní zejména uživatele, kteří upřednostňují nízkou hmotnost a snadnou stavbu. Velkou výhodou je i možnost postavit vnitřní stan samostatně.

Náhradní sadu tyčí Loap TP067 můžete zvolit pro stan AMOT, NEVADA nebo SATRAN.

Elegantní a jednoduše řešený piknikový přístřešek Trimm PARTY je využitelný např. pro garden party, poskytne ochranu před ostrým sluncem a deštěm. Při použití doplňkových zástěn je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří. Balení obsahuje 1 zástěnu. Další zástěny je možné dokoupit zvlášť.

Náhradní ocelové kolíky TENT PEG ke stanům značky Crossroad.

Stanový kolík TRIMM Y-PEG-D23 (4PCS) je vyrobený z eloxovaného hliníku o nízké váze. Trojúhelníkový tvar je vhodný pro lepší stabilitu a zároveň je díky své pevnosti použitelný i do tvrdších povrchů. Na vrchní části kolíku je zářez a očko ze šňůrky sloužící k lepšímu přístupu při vytahování ze země a fixaci napínací šňůry.

Náhradní sada tyčí ke stanu Loap CASCADE 4.

Turistický stan Coleman DARWIN 4+ se dvěma zkříženými pruty, tvořícími ložnici a třetí předsunutá tyč vytváří prostornou předsíňku s integrovanou podlážkou. Zatemnitelná průhledná okna v předsíňce dodávají dostatek světla uvnitř.

Spolehlivý turistický stan Coleman DARWIN 3+ zabírající minimum prostoru. Dvouprutová kopule má zcela snadnou stavbu. Apsida zajišťuje pohodlnou úschovu batohů. Vysoce spolehlivé kotvení prutů pomocí trnů.

Stan Vango ALTON 500 je ideální volbou pro rodiny a skupiny přátel, kteří mají rádi pohodlí. Stan disponuje prostorným předním vchodem s velkorysým přístřeškem a bočním vchodem, který lze v případě potřeby také proměnit v přístřešek. Oba vchody vás zavedou do prostorné předsíně, ve které se o dostatečný přísun denního světla starají okna Diamond Clear. Za předsíní se nachází prostorná zatemněná ložnice, ve které se pohodlně vyspí 5 osob. Ta má velikost Queen, což nabízí každé osobě 60 cm spacího prostoru. V případě potřeby lze ložnici přepažit a vytvořit tak 2 oddělené místnosti na spaní. Tropiko stanu je vyrobené z velmi odolné a spolehlivé tkaniny Sentinel Active, která disponuje vodním sloupcem 3000 mm, ochranou proti UV záření UPF30+ a plně podlepenými švy již z výroby. Konstrukci stanu tvoří laminátové tyčky PowerFlex, které jsou velmi lehké, pevné a spolehlivé. Podlážka je vyrobena z polyethylenu a je spojena s tropikem, díky tomu stan neprofukuje a eliminuje výskyt hmyzu. Unikátní ventilační systém AirZone pomáhá udržovat čerstvý vzduchu a zároveň snižuje kondenzaci. Patentovaný systém TBSII Tension Band zajišťuje stabilitu a odolnost vůči nepříznivému počasí, a to dokonce i proti proměnlivému proudění vzduchu.

Originální stan ve tvaru jurty Coleman OCTAGON 8 poskytne nebývalý prostor a komfort. Unikátní dveře ve tvaru D drží na pantech a usnadňují vstup do stanu. Transportní taška na kolečkách usnadňuje přenos na místo postavení. Nabízí možnost vepnutí přepážky pro rozdělení místnosti na dvě nezávislé části s vlastními vchody.

Pokud se vám zlomí tyčka nebo ji ztratíte, využijte tuto opravnou sadu Crossroad TENT POLES, která obsahuje 7 náhradních prutů o průměru 8,5 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu sklolaminát. Délku prutů lze krátit podle potřeby.

Jednoduchý stan TRIMM DUO pro 2 osoby nabízí předsíňku pro uložení potřebných věcí, které ponesete s sebou na treku a použité kvalitní materiály. Svojí konstrukcí patří k nejmenším stanům z kolekce Trimm. Zaujme nízkou hmotností a snadnou stavbou.

Náhradní sada kompletních durawrapových tyčí ke stanu Loap CAMPA 3.

Tento turistický stan Trimm COMET s tradiční konstrukcí a výjimečnou délkou pro větší komfort uživatele, je vhodný pro 2 – 3 osoby. Dostatečná apsida zajišťuje prostor pro uložení zavazadel. Výhodou stanu je nízká hmotnost a rychlá stavba. Jistě také oceníte vnitřní praktické kapsy a odkládací síťku v ložnici. Sada na opravu je součástí balení.

Externí podlážka pro stan TRIMM PACK 210×140 CM zajišťující lepší ochranu před vlhkem a chladem i v předsíňce. Hlavním účelem footprintu je ochrana podlážky před probodnutím nebo protržením. Výrazně tak díky své mechanické odolnosti zvyšuje životnost podlážky stanu, zvlášť při použití v náročných podmínkách a v nerovných terénech.

Lehký jednoplášťový přístřešek Trimm TRACE je určený pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba například s využitím teleskopických trekových holí.

Lehký jednoplášťový přístřešek Trimm TRACE XL je ideální pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba například s využitím teleskopických trekových holí.

Pokud hledáte stan pro kempování, cykloturistiku či lehčí turistiku, je pro vás tento model ideální variantou. Stan BIZAM 2 CLASSIC totiž váží pouhých 2,9 kg, je úžasně skladný a okamžitě použitelný. To je silná kombinace, která z něj dělá vhodné přístřeší zejména pro příležitostné cestování až dvou dospělých osob. Oba pláště stanu, podlážka i konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Zachování veškerých zaručených standardů řady Outdoor od značky Husky je samozřejmostí.

Praktický konektor Trimm PARTY CONNECTOR, který umožní propojení dvou stanů Trimm PARTY a vytvoří tak nadstandardně prostorný přístřešek pro vaše zahradní párty nebo jiné akce.

Organizér do stanu Vango STORAGE ORGANISER je super kompaktní a lehký. Váš stan nebo přístavbu udrží krásně uklizenou a budete tak mít ve svých věcech přehled. Organizér slouží na uložení věcí, aby se vám nepovalovali v prostoru. Ať už do něj uložíte boty, oblečení nebo knihy či kempingové vybavení, jistě si budete užívat uklizený stan a přehledné zorganizování. Navíc se dá sbalit do malé velikosti. Je tedy ideální na festivaly nebo delší kempování s rodinou.

Tunelová durawrapová konstrukce stanu TRIMM SPARK pro dvě osoby je velmi lehce postavitelná. Skládá se z prodyšného vnitřní stanu a odolného tropika s vodním sloupcem 4 000 mm. V prostorné apsidě uložíte veškeré potřebné vybavení, které máte na svých cestách s sebou. Jeho celková nízká hmotnost jej předurčuje pro turistiku, pěší turistiku, cestování i pro vodáky.

Elegantní a jednoduše řešený piknikový přístřešek Trimm PARTY PLUS je využitelný např. pro garden party. Poskytne ochranu před ostrým sluncem a deštěm. Při použití doplňkových zástěn je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří. Balení obsahuje 1 zástěnu. Další zástěny je možné dokoupit zvlášť.

Tento outdoorový stan Hannah ARRANT 4 je vhodný pro kemping i vodáctví. Oceníte jeho velkou předsíň disponující čelním a bočním vchodem či dveře s částečným odvětráním. Stanu nechybí dvě kapsy nebo stropní odkládací polička. Je vhodný pro 4 osoby.

Stan Loap ACONQUA 6 se stane během dovolené vaším druhým domovem, aniž byste se museli vzdát komfortu. Ve stanu se pohodlně vyspí až 6 osob, disponuje navíc 2 ložnicemi, poskytne tak i určité soukromí. Obě ložnice spojuje prostorná předsíňka, do níž uschováte vše potřebné, ať už jde o kempovací výbavu, zavazadla nebo boty. Stan je dvouplášťový, tvořený z vnějšího nepromokavého tropika o vodním sloupci 2 000 mm a vnitřní, naopak dostatečně prodyšné vrstvy. Obě části jsou z pevného a odolného polyesteru, stejně tak podlážka z vrstveného polyethylenu, jejíž vodní sloupec činí 5 000 mm. Kvalitní podlepené švy a zátěr DRYTECH, současně odolný proti protržení, se postarají o to, že ve stanu zůstane vše suché, i když vám počasí zrovna nebude přát. Konstrukce stanu je z 9,5 mm sklolaminátu.

Stan Loap CARRIBE 5 byl vyvinut tak, aby vám během dovolené zajistil maximální komfort, ať už vyrazíte s rodinou nebo přáteli. Disponuje jednou ložnicí, přesto poskytne dostatek prostoru pro pohodlné vyspání až 5 osob. Vstup je opatřen praktickou předsíňkou, která je ideální na odložení např. zavazadel či bot. Stan je dvouplášťový, s vnějším stanem (tzv. tropikem) vyrobeným z nepromokavého polyesteru s vodním sloupcem 2 000 mm, zatímco polyester použitý pro vnitřní stan vyniká maximální prodyšností. Podlážka je z pevného a oděru vzdorného vrstveného polyetylenu s vodním sloupcem 5 000 mm. Díky podlepeným švům a polyuretanovému zátěru DRYTECH, který je navíc odolný proti protržení, zůstanete ve stanu v suchu i při nepřízni počasí. Konstrukce stanu je vyrobena z kvalitního 9,5 mm sklolaminátu. Pro dlouhodobější kempování na jednom místě je však tento stan skvělou volbou, v takovém případě nevadí ani o něco vyšší hmotnost balení.

Zástěna se zipem Trimm PARTY WALL 2 ke stanu PARTY, která jej snadno uzavře a poskytne tak ochranu proti nepřízni počasí. Je opatřená praktickým zipem, který umožňuje zástěnu rozepnout a vytvořit tak vchod do stanu.

Lehký jednoplášťový přístřešek TRIMM TRACE ONE pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba s využitím teleskopických trekových holí.

Náhradní sada kompletních sklolaminátových tyčí ke stanu Loap BEACH SHADE M.

Náhradní guma ke stanovým tyčím TRIMM TENTS POLES GUM – 10 M z řady repair set od Trimm, je určena pro opravu či výměnu gumičky ve stanových prutech.

Stan pro 2 osoby Bestway PAVILLO COOL QUICK 2 je ideální na letní stanování. Vystřelovací konstrukce s jedním prutem umožňuje stan snadno postavit během pár chvil.

Klasický ocelový kolík TRIMM SOLID-PEG-S26 (5PCS) je díky svému tvaru a použitému materiálu vhodný k univerzálnímu použití. Sada obsahuje 5 ks.

Náhradní sada kompletních sklolaminátových tyčí ke stanu Loap HIKER 3.

Rodinný stan Vango CASTLEWOOD AIR 800XL PACKAGE je nafukovací stan se zrcadlovým řešením ložnic, který nabízí velkoryse vyvážený obývací a spací prostor. V oddělených ložnicích se v každé vyspí až 4 osoby a oproti standardní konstrukci stanu poskytují větší soukromí. Velkorysý obytný prostor těží z velkých průhledných oken Diamond Clear Windows, která přes den propouštějí světlo a v noci je lze zakrýt rolovacími přepínatelnými závěsy. Plně všitá podlážka zabraňuje průvanu a větrání lze řídit pomocí síťovaných dveří a panelů AirZone. Technologie AirBeam navíc zajišťuje, že stan velmi rychle postavíte a ještě rychleji složíte a v balení je navíc dodatečná ochrana podlážky, která ochrání a prodlouží životnost vaší podlážky a stanu. Stan je ideální na dovolenou pro velké rodiny nebo pro dovolené s přáteli.

TRIMM ZÁSTĚNA KE STANU PARTY S SE ZIPEM A OKNEM je snadno uzavíratelná a poskytuje skvělou ochranu proti nepřízni počasí nebo nevyžádaným pohledům. Je opatřena praktickým zipem, který umožňuje zástěnu rozepnout a vytvořit tak vchod do stanu. Okno zajistí přísun světla do stanu.

Lehký jednoplášťový přístřešek TRIMM TRACE ONE pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba s využitím teleskopických trekových holí.

Pokud se vám zlomí tyčka nebo ji ztratíte, využijte tuto opravnou sadu Crossroad TENT POLES, která obsahuje 7 náhradních prutů o průměru 7,9 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu sklolaminát. Délku prutů lze krátit podle potřeby.

Odlehčený outdoorový dvouplášťový stan Crossroad TETON 2 je vhodný na cykloturistiku, trekking a další outdoorové aktivity, při kterých oceníte malý a lehký stan