Skivo KLISTER UNI TUBA

Klister Skivo na běžecké lyže na hrubozrnný sníh při různých teplotách. Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na všech druzích hrubozrnného sněhu při všech teplotách.

Skivo OLYMPIA FIALOVÝ

Vosk Skivo na jemnozrnný sníh (- 2 °C až + 2 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě -2°C až +2°C.

Swix F006LE Dummy - Tekutý vosk -

Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider (- 4°C až -15°C) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. Vítěz testu norského časopisu o běžeckém lyžování, Skisport.

VAUHTI SKIN CLEANER Černá

Vauhti Skin SKIN CLEANER je čistič speciálně vyvinutý pro čištění SKIN pásů integrovaných do skluznice. Účinný a přitom šetrný k materiálu pásů.

Holmenkol GRIP FIALOVÝ Fialová

Stoupací vosk Holmenkol GRIP FIALOVÝ je vhodný na vlhký nový sníh kolem nuly.

Swix HIGH SPEED HS08L Žlutá -

Swix HS08L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Je vhodný při velmi vlhkých a teplých podmínkách, kdy se sníh transformuje a taje. Ideální pro jarní lyžování, když je obsah nečistot ve sněhu typicky vysoký. TS10L absorbuje výrazně méně nečistot ze sněhu, než srovnatelné parafínové vosky, a proto je v daných podmínkách výkonnější než tradiční parafínové vosky! Nahrazuje LF10XL

Swix Fialový  -

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

Skivo SMÝVACÍ ROZTOK

Smývací roztok Skivo na běžecké lyže, určený pro smývání starých vosků a všech nečistot ze skluznic lyží a snowboardů. Doporučuje se použít před každým mazáním lyží a snowboardů.

Swix V0060 Tuhý vosk

Tuhý vosk Swix V0060 na mokrý, čerstvý sníh do +3°C a až do -1°C na starší přeměněný
granulovitý sníh. Čím je tepleji, tím je pro zachování odrazu třeba
nanést silnější vrstvu.

Swix SKIN AEROSOL Skin

Skin vosk Swix SKIN AEROSOL vhodný na back country a horskou turistiku. Aplikuje se na stoupací pás. Do všech sněhových podmínek.

Swix ROZTOK 500

Smývač vosků Swix ROZTOK 500 se kterým snadno odstraníte vosk ze skluznice.

Skivo KOREK Béžová -

Přírodní korek Skivo, určený k roztírání vosků (70x50x40 mm).

Skivo OLYMPIA MODRÝ modrá -

Vosk Skivo na jemnozrnný sníh (0 °C až – 5 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C až -5°C.

76Swix UNIVERZAL  - Klistr

Univerzální klistr Swix UNIVERZAL, který se používá v teplotním rozsahu +10°C až -3°C. Na hrubozrnný, granulovitý sníh měnící se z mokrého na zmrzlý. Velmi populární a flexibilní klistr.

Holmenkol NORDIC SKIN SPRAY 60 ML

Impregnace Holmenkol NORDIC SKIN SPRAY 60 ML určená pro úpravu stoupacích pásu pro všechny typy sněhu i teploty.

Swix SKIN BOOST Roztok

Roztok k ošetření integrovaných pásů Swix SKIN BOOST zlepšuje skluzné vlastnosti integrovaných pásů. Můžete aplikovat kdekoli díky rychlému zasychání. Ochrání pásy integrované do skluznice. Zabraňuje jejich namrzání a zlepšuje skluz. Doporučená údržba pro lyže s integrovanými pásy. Prodlužuje jejich životnost a přináší lepší zážitek z lyžování.

Swix I62C 150ML NS -

Smývač vosků ve spreji Swix I62C o objemu 150ml.

VAUHTI HF SKIN SKI

Ochranný prostředek Vauhti HF SKIN SKI CARE BLUE, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

Skivo KLISTER FIALOVÝ červená

Klister Skivo na běžecké lyže na hrubozrnný sníh – mokrý, starý sníh (- 3 °C až + 3 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na mokrém hrubozrnném, přimrzlém a starém sněhu při teplotě -3°C až +3°C.

Swix SKIN IMPRAGNATION Impregnace na skin lyže

Impregnace na skin lyže Swix SKIN IMPREGNATION 80 ml. Dlouhotrvající vyčištění integrovaných pásů. Odpuzuje vodu a nečistoty. Zabraňuje namrzání pásů a zlepšuje skluz. Riziko namrzání se objevuje především při teplotách okolo bodu mrazu.

Swix Vosk F008LE Dummy

Swix F008L Liquid Fluoro Glider (0°C až +10°C) je tekutý vosk s fluorem do všech mokrých sněhových podmínek.

Holmenkol SKIN CLEANER 100

Čistící prostředek Holmenkol SKIN CLEANER 100 ML pro skialpové a běžecké stoupací pásy.

Swix Modrý extra

Nejpopulárnější z vosků řady V. Velmi pružný a přizpůsobivý vosk pokrývající široký rozsah teplot pod bodem mrazu. Pokud jej budete používat při teplotách okolo 0°C, sníh by měl být relativně čerstvý a vlhkost vzduchu nízká pod 45-50%.

Swix SKIN WAX ROZTOK Skluzný vosk

Skluzný vosk Swix SKIN WAX je určený pro lyže s integrovanými pásy ve skluznici a byl vyvinut pro čistě skluznou zónu lyže. Vhodný do všech teplotních podmínek, nabízí perfektní vlastnosti nezávisle na počasí. Praktický pěnový aplikátor zajišťuje jednoduchou aplikaci a rovnoměrnou distribuci, plstěná leštička na spodku lahve zajišťuje vysokou odolnost.

Swix P0005 červená

Univerzální sada nejběžněji používaných vosků Swix P0005 obsahuje V40 modrý extra, V60 červeno-stříbrný.

Swix Červený Speciál  - Stoupací vosk

Stoupací vos Swix V0055 je vhodný na čerstvě napadaný sníh: +1°C až 0°C, nebo na starý jemnozrnný sníh: 0°C až -2°C.

Swix KLISTR NS - Stoupací vosk

Zelený základový klistr Swix KLISTR ve spreji 70 ml.

Skivo OLYMPIA ZELENÝ zelená - Vosk na běžecké

Vosk Skivo na na jemnozrnný sníh (- 3 °C až – 10 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě -3°C až -10°C.

Skivo UNIVERZÁL MÍNUS  - Běžecký vosk

Univerzální vosk Skivo. Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a nižší.

Swix V0030 MODRÝ 45G Dummy NS -

Další opravdu klasický stoupací vosk Swix V0030 MODRÝ 45G. Je vhodný na mírně studený sníh, když jsou podmínky pro lyžování nejvhodnější.

VAUHTI HF SKIN SKI

Ochranný prostředek Vauhti HF SKIN SKI CARE RED, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

Swix Fialový speciál  -

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu fialového speciál. Čerstvě napadaný sníh 0C až -3C. Přeměněný jemnozrnný sníh -2C až -6C.

Swix GUNDE červená - Sada vosků

Sada vosku Swix GUNDE ve kterém jsou obsaženy vosky V40, V45, V55 + syntetický korek to vše v sáčku na zip.

Swix SADA SKIN CLEANER Čistič na Skin lyže

Čistič na Skin lyže Swix SKIN CLEANER odstraňuje nečistoty a zbytky z SKIN BOOST. Čistí mohérové pásy integrované do skluznice, aniž by jakkoli narušoval lepidlo použití v pásu. Používáním čističe vrátíte pásům jejich původní vlastnosti a účinnost při odrazu a skluzu.

Skivo UNIVERZÁL SOUPRAVA Běžecký

Univerzální souprava vosků Skivo. Zajišťují dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při všech teplotách.

Holmenkol SKI TOUR SKIN SPRAY 125 ML

Impregnace na stoupací pásy Holmenkol SKI TOUR SKIN SPRAY 125 ML. Vhodná pro všechny typy sněhu i teploty.

Skivo UNIVERZÁL PLUS

Univerzální vosk Skivo. Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a vyšší.

Skivo SMÝVACÍ ROZTOK SPRAY  -

Smývací roztok Skivo na běžecké lyže, určený pro smývání starých vosků a všech nečistot ze skluznic lyží a snowboardů. Doporučuje se použít před každým mazáním lyží a snowboardů.

Peltonen NANOGRIP BASE CLEANER Černá

Čistič Peltonen NANOGRIP BASE CLEANER je speciálně vyrobený pro skluznice běžek Peltonen G-GRIP a NANOGRIP.

Swix KOREK Světle zelená NS - Korek

Syntetický závodní korek Swix s vyšší hustotou.

Swix XC Wax  -

Sada vosků SWIX určená pro rekreačně-sportovní uživatelé. Tato sada nabízí vosky na širokou škálu teplot.