One GELOVÝ POTAH SEDLA Gelový potah sedla

Gelový potah sedla One s anatomickým prolisem pro maximální pohodlí. Potah snižuje riziko otlaků a tlumí otřesy a nárazy, tento komfort je zajištěn použitím speciální směsí gelu, který má na různých místech odlišnou hustotu.

Syncros DUNCAN 1.5 Černá 31

Z důvodu dosažení nejlepšího poměru mezi tuhostí a hmotností je sedlovka Syncros DUNCAN 1.5 vyrobena ze špičkového hliníku 7075. Zámek na dva šrouby zajistí sedlo snadno a bezpečně na svém místě. S offsetem 25 mm.

Xon XSC-08 RYCHLO 34

Objímka sedlovky Xon XSC-08 RYCHLO 34,9 na rychloupínák.

Xon XSC-08 RYCHLO 31

Objímka sedlovky Xon XSC-08 RYCHLO 31,8 na rychloupínák.

Arcore ASD 02M Černá

Komfortní sedlo Arcore ASD 02M je vhodné na každé kolo pro běžné vyjížďky.

Ergon FIGURA GEL W Dámské cyklistické sedlo

Dámské cyklistické sedlo Ergon FIGURA GEL W širšího provedení navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk®, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

Selle Italia X-LR AIR

Pánské cyklo sedlo Selle Italia X-LR AIR CROSS v plném profilu s odolnými hranami proti prodření. Ergonomicky tvarovaný Air Cross potah z odolných syntetických vláken, odlehčená kolejnice ze slitiny manganu o průměru 7 mm.

Terry FIGURA MAX W Dámské

Dámské cyklistické sedlo Terry FIGURA MAX W širšího provedení navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk®, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

Selle Italia LADY GEL FLOW L černá

Dámské sedlo Selle Italia LADY GEL FLOW L s Gel Flow profilem, potahem jemného soft touch materiálu (syntetická kůže) a reflexními detaily. Elastomer vespod omezuje vibrace od rámu. Kolejnice z magnézia.

Terry FIGURA GT M Černá NS - Pánské sedlo na

Pánské cyklistické sedlo Terry FIGURA GT M navržené pro sportovní jízdu se střední zátěží. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraLux, polstrování je Comfort Foam a ližiny Light FeC Steel.

Selle Italia S 3 FLOW

Sportovní cyklistické sedlo Selle Italia S 3 FLOW – S2 s potahem z odolného Soft-Tek materiálu. Gelové polstrování, odvětraný střed, kolejnice o průměru 7mm ze slitiny FeC. Reflexní prvky pro lepší viditelnost.

Selle Italia DONNA Černá

Pohodlné dámské cyklo sedlo Selle Italia DONNA, které je vhodné pro road i offroad použití. Sedlo disponuje potahem z odolných a odlehčených Duro-Tek vláken, ergonomickým odvětraným tvarem s flexibilním předkem. Kolejnice sedla jsou z FEC – kombinace karbonu a oceli 7 mm.

Nexelo SEDLOVKA AL 27.2 Sedlovka

Sedlovka Nexelo AL s průměrem 27,2 mm.

Ergon FIGURA M Pánské cyklistické sedlo

Pánské cyklistické sedlo Ergon FIGURA M navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk®, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

Quick SEAT Černá

Pohodlné sportovní sedlo Quick pro jízdu na kole.

Selle Italia S 5 SUPERFLOW Tmavě šedá S - Pánské

Pánské cyklo sedlo Selle Italia S 5 SUPERFLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

Selle Italia X3 BOOST Superflow TDF L

Cyklistické sedlo Selle Italia X3 BOOST Superflow TDF L navržené pro silniční kola které nabízí výjimečný komfort a stabilitu. Tento model je vybaven odolnou konstrukcí potahu Duro-Tek, takže si můžete užívat většího pohodlí a podpory na delších cestách. Jedná se o ideální volbu upgradu pro jezdce, kteří chtějí elegantní, stylové sedlo.

Selle Italia T 2 Flow

Pohodlné cyklistické sedlo Selle Italia T 2 Flow s potahem z odolného Soft-Tek materiálu. Gelové polstrování, odvětraný střed, kolejnice o průměru 7mm ze slitiny FeC. Reflexní prvky pro lepší viditelnost.

Selle Italia ST 5 FLOW Černá S - Pánské cyklistické

Pánské cyklo sedlo Selle Italia ST 5 FLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch Mokka potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W Černá L

Dámské sedlo Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W navržené pro E-bike kola. Povrch z odolných Fibra-Tek vláken, integrovaný pohlcovač otřesů, extra polstrování pro větší pohodlí. Kolejnice z manganové slitiny o průměru 7 mm.

Terry FIGURA W Dámské cyklistické sedlo

Dámské cyklistické sedlo Terry FIGURA W navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk®, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

Arcore ASC-1 Černá NS -

Gelový potah sedla Arcore ASC-1 pro zvýšení komfortu při jízdě na kole. Snadné navlečení na sedlo a přizpůsobení díky stahovatelné šňůrce.

Ergon FIGURA GEL M Pánské cyklistické sedlo

Pánské cyklistické sedlo Ergon FIGURA GEL M se speciálními gelovými vycpávkami navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk®, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

Arcore ASD-01L SEDLO Sportovní sedlo

Lehké a pohodlné sportovní sedlo ASD-01L značky Arcore.

Syncros DUNCAN 2.0 Černá

Sedlovka Syncros DUNCAN 2.0 je vyrobena z cenově příznivějšího hliníku 6061. Zámek na dva šrouby zajistí sedlo snadno a bezpečně na svém místě. V provedení s 10mm offsetem.

CON-TEC SP-101 31

Hliníková sedlovka Con-Tec SP-101 31,6 x 350 mm s 25 mm offsetem a uchycením na dva šrouby. Délka 350 mm, průměr sedlovky 31,6 mm.

Selle Italia NOVUS Boost

Cyklistické sedlo Selle Italia NOVUS Boost EVO Gravel TM Superflow L. Pánské sedlo s výrazným středovým otvorem a vlnkovým ergonomickým prohnutím, vhodné zejména pro jezdce s pánevními obtížemi.

Mud CROSS ZERO SEATPOST

Karbonová sedlovka Mud CROSS ZERO SEATPOST v průměru 27,2 mm.

Arcore ASD-03S SEDLO Černá NS - Dětské

Sedlo Arcore ASD-03S je určeno pro dětská kola se sedlovkou bez zámku sedla.

Selle Italia X-BOW Černá L

Ideální sedlo Selle Italia X-BOW pro Off-road použití, které nabízí díky inovativnímu uchycení vzpěr maximální komfort a stabilitu.

Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W

Dámské sedlo Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W navržené pro E-bike kola. Povrch z odolných Fibra-Tek vláken, integrovaný pohlcovač otřesů, extra polstrování pro větší pohodlí. Kolejnice z manganové slitiny o průměru 7 mm.

Selle Italia ST 7 VISION

Pánské cyklo sedlo Selle Italia ST 7 VISION SUPERFLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch Mokka potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, boční větrací otvory, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

Quick GEL COVER 25x15 Černá

Gelový potah sedla Quick pro zvýšení komfortu při jízdě na kole. Potah se snadno navleče na sedlo a upevní díky stahovatelné šňůrce.

Selle Italia DIVA Gel Superflow

Cyklistické sedlo Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 v prodyšném SuperFlow provedení s funkcí tlumení vibrací díky Shock Absorber technologii. Odolný potah ze syntetických Fibra-Tek vláken. Gelové vycpávky pro vyšší pohodlí, odlehčená kolejnice z Titanové slitiny Ti 316 o průměru 7mm.

Selle Italia ST 7 Superflow L

Touring sedlo ST 7 Superflow L od značky Selle Italia v oblíbeném prodyšném Superflow tvaru s integrovanou bezpečnostní diodou pro lepší viditelnost. Odlehčená kolejnice ze slitiny FeC, integrovaný systém pohlcování otřesů a vibrací, odolný potah z vláken Soft-Tex. Pohodlné gelové polstrování pro delší vyjížďky. Pracuje na 2xAAA baterie, zapínání/vypínání LED diody se provádí stiskem zadní části.

Arcore ASD 01L Černá

Sportovní sedlo Arcore ASD 01L je ideální pro rekreační jezdce.

Selle Italia ST 5 FLOW Černá L - Pánské cyklistické

Pánské cyklo sedlo Selle Italia ST 5 FLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch Mokka potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 Černá L -

Cyklistické sedlo Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 v prodyšném SuperFlow provedení s funkcí tlumení vibrací díky Shock Absorber technologii. Odolný potah ze syntetických Fibra-Tek vláken. Gelové vycpávky pro vyšší pohodlí, odlehčená kolejnice z Titanové slitiny Ti 316 o průměru 7mm.

Selle Italia X-LR AIR CROSS Černá L -

Pánské cyklo sedlo Selle Italia X-LR AIR CROSS v plném profilu s odolnými hranami proti prodření. Ergonomicky tvarovaný Air Cross potah z odolných syntetických vláken, odlehčená kolejnice ze slitiny manganu o průměru 7 mm.

Nexelo SEDLOVKA AL ODPRUŽENÁ Černá

Odpružená sedlovka na kolo od značky Nexelo. Díky odpružení je vhodná pro rekreační cyklistiku.

Nexelo SEDLOVKA AL ODPRUŽENÁ Odpružená sedlovka

Odpružená sedlovka na kolo od značky Nexelo. Možnost posunutí sedla až o 17 mm. Sedlovka je hliníková. Tedy lehká a odolná. Díky odpružení je vhodná pro rekreační cyklistiku. Tento kvalitní a levný produkt můžete dostat právě zde tu na stránkách v oblíbené sekci cyklistika! Připravili jsme parádní výrobky z této populární rubriky za outletovou cenu!

Nexelo SEDLO 20-24 Dětské sedlo na kolo

Dětské sedlo na kolo od značky Nexelo, které je vhodné pro kola 20-24″. Disponuje odolnými ocelovými vzpěrami. Tento kvalitní výrobek Nexelo SEDLO 20-24 Dětské sedlo na kolo, Černá, velikost NS jde koupit snadno tu ve známé kategorii cyklistika. Pořiďte si ještě podobné produkty ve zmíněné sekci v akci. Oblíbená značka Nexelo pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od značky Nexelo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.