Crossroad TRAMP 30 Modrá

Cenově zajímavý základní model samonafukovací karimatky Crossroad TRAMP 30 je určený pro použití od jara do podzimu na turistiku, treking a kemping.

Crossroad TRAIL 25 Šedá NS -

Samonafukovací karimatka Crossroad TRAIL 25 s odlehčeným jádrem a malým objemem po sbalení. Je určena pro použití od jara do podzimu na turistiku, treking a kemping.

Loap SOLARE Samonafukovací karimatka

Vyspěte se pohodlně i pod stanem a natáhněte se na samonafukovací karimatku Loap SOLARE, která je protiskluzová. Můžete ji přehnout napůl kvůli přepravě. Navíc ke karimatce dostanete opravnou sadu, abyste mohli spravit případné poškození způsobené běžným používáním.

Coleman TOURING MAT Samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka Coleman TOURING MAT je nejtenčí model z nabídky Coleman. Tento model je pouze 2,5 cm silný a má perforovanou vnitřní pěnu. Ideální pro táborníky a rodinné výlety.

Crossroad TRAIL25R 181CM Samonafukovací karimatka - Crossroad

Samonafukovací karimatka s rozměry 181x50x2,5cm a odlehčeným jádrem. Tento neodolatelný kousek Crossroad TRAIL25R 181CM Samonafukovací karimatka – Crossroad, Zelená,Šedá, velikost os jde pořídit také na stránkách umístěný v rubrice outdoor! Najděte si ještě další produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Crossroad vám představuje špičkové produkty. Udělejte radost sami sobě. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Crossroad. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Loap SOLARE Samonafukovací karimatka

Vyspěte se pohodlně i pod stanem a natáhněte se na samonafukovací karimatku Loap SOLARE, která je protiskluzová. Můžete ji přehnout napůl kvůli přepravě. Navíc ke karimatce dostanete opravnou sadu, abyste mohli spravit případné poškození způsobené běžným používáním. Exkluzivní kousek Loap SOLARE Samonafukovací karimatka, Tmavě modrá,Červená,Šedá, velikost os je k dostání snadno tady na našem webu zařazený v sekci outdoor. Nyní najdete kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu!

High Peak OREGON L Reflexní

Kvalitní samonafukovací karimatka High Peak OREGON L s pohodlnými vzduchovými oddíly, protiskluzovou úpravou zajistí spánek v teple a pohodlí a také výbornou tepelnou izolaci. Tento unikátní produkt High Peak OREGON L Reflexní neon NS – Samonafukovací karimatka máte možnost sehnat právě teď na webu umístěný v sekci outdoor! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí.

Crossroad PRO LITE Šedá  - Samonafukovací

Samonafukovací karimatka Crossroad PRO LITE s odlehčeným jádrem a malým objemem po sbalení. Dostatečný komfort, nízká hmotnost a zajímavá cena.
Tento oblíbený výrobek Crossroad PRO LITE Šedá – Samonafukovací karimatka máte možnost sehnat ještě tady u nás v rubrice outdoor. Vyberte si ostatní zboží z této populární kategorie na pár kliknutí!