87Sevylor TAHAA Tyrkysová NS - Nafukovací kajak

Lehký nafukovací kajak pro dvě osoby Sevylor TAHAA je ideální k nenáročné plavbě po jezerech, klidných řekách či v blízkosti mořské pláže. Tři nezávislé nafukovací komory a integrované měřidlo tlaku zvyšují bezpečnost. Snadný transport zajišťuje systém BPS, kdy se vyfouknutá loď sbalí do úhledného balíčku, který díky popruhům můžete nést na zádech jako batoh.

Bestway RAFT SET Souprava námořního raftu

Souprava námořního raftu Bestway RAFT SET, který obsahuje raft, jeden pár vesel, jednu nožní pumpu a dvě nafukovací sedadla.

HS Sport TROPICANA Nafukovací

Nafukovací loď HS SPORT TROPICANA o rozměrech 185 x 98 cm vhodný na klidnější vodu.

Bestway HYDRO-FORCE RAFT Modrá NS - Nafukovací

Nafukovací člun Bestway HYDRO-FORCE RAFT je ten pravý pro letní den u vody, kdy chcete zažít velkou zábavu. Člun je konstruován pro dvě dospělé osoby. Jistě uvítáte celoobvodové lano pro uchopení a zabudované kroužky pro pádla.

Bestway VOYAGER 500 Zelená NS - Nafukovací člun

Velmi kvalitní nafukovací člun Bestway VOYAGER 500, který maximálně splní vaše velká očekávání. Člun pojme až 3 dospělé osoby. S nafukovacími sedáky a podlahou zajistí to největší pohodlí. K člunu náleží dvě hliníková vesla. Člun má přírodní barvy, takže na řece se s ním neztratíte.

AQUA MARINA WILDRIVER Modrá  -

Rekreační člun Aqua Marina WILDRIVER je vyroben z odolného PVC, který má zvýšenou odolnost proti poškození. Vhodný nejen na objevování nových zátok, ale také pro rybaření. Člun je v transportním obalu a kromě něj naleznete v balení také vesla, nožní pumpu a přídavný elektromotor T-18.

HS Sport FISHMAN 300

Kvalitní nafukovací člun HS Sport FISHMAN 300 BOAT SET pro 3 osoby je také vhodný pro rybářské nadšence. Materiál člunu je tvořen vysokomolekulárním PVC, díky kterému je velmi odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu záření. Nafukovací podlaha a sedáky zajistí pohodlí a tuhost člunu. Součástí balení jsou dvě plastová pádla (124 cm dlouhá), nafukovací pumpa, obvodové lano a dvě nafukovací sedátka.

Sevylor CARAVELLE KK 85 2+1

Lehoučký nafukovací člun Sevylor CARAVELLE KK 85 2+1 pro dvě dospělé a jedno dítě. Ke člunu je možné připojit elektrický motor jako pohodlnější alternativu pohonu veslováním. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Integrované měřidlo Sevytest ve stěně člunu dává informaci o optimálním nahuštění.

Bestway KONDOR 1000 Oranžová UNI -

Nafukovací člun Bestway KONDOR 1000 pro 1 osobu má nafukovací dno pro větší pohodlí. Díky šroubovacím ventilům je nahuštění a vypuštění velmi snadné a rychlé.

Bestway THE OUTDOORSMAN 500 Tmavě modrá

Nafukovací člun Bestway THE OUTDOORSMAN 500 pro dvě osoby je tou ideální volbou pro dlouhé letní dny a odpočinku u vody.

Bestway KONDOR 1000 SET Oranžová UNI

Nafukovací člun Bestway KONDOR 1000 SET pro 1 osobu má nafukovací dno pro větší pohodlí. Díky šroubovacím ventilům je nahuštění a vypuštění velmi snadné a rychlé.

Bestway KONDOR 2000 SET Nafukovací

Nafukovací člun Bestway KONDOR 2000 SET je určený pro 2 osoby a má nafukovací dno pro větší pohodlí. Je vyroben z pevného vinylového materiálu a disponuje bezpečnostními ventily, tažným lanem a zámky na vesla. Lana na nošení po celém obvodu se zabudovanými kroužky vám pomůžou při přenášení člunu. V balení najdete člun, jeden pár vesel (124 cm), nožní pumpu a záplatu na opravy.
Unikátní a žádaný produkt můžete najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární rubrice čluny. Pořiďte si ještě další kousky z této populární rubriky jednoduše online.

AQUA MARINA BETTA 10'3" Oranžová

Rekreační nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 10'3″ je vhodný pro splavování jezer a mírné vody. Vyztužený vícevrstvý PVC materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození a nenáročný na údržbu. Kajak má tři vzduchové komory a nafukovací sedátko. Směrové stabilitě napomáhají dvě ploutvičky. Na přídi kajaku je kryt na ochranu proti stříkající vodě.
Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete najít také tady na našich stránkách zařazený v rubrice čluny! Nyní si můžete pořídit ostatní kusy ve zmíněné sekci za příznivou cenu.

AQUA MARINA BETTA 15'7" Zelená  - Nafukovací

Rekreační nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 15'7″ je vhodný pro splavování jezer a mírné vody. Vyztužený vícevrstvý PVC materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození a nenáročný na údržbu. Kajak má tři vzduchové komory a nafukovací sedátka. Směrové stabilitě napomáhají dvě ploutvičky. Na přídi kajaku je kryt na ochranu proti stříkající vodě. Zlevněný výrobek AQUA MARINA BETTA 15'7″ Zelená – Nafukovací máte možnost sehnat také tu na našem webu umístěný v kategorii čluny! Nyní můžete získat ještě podobné kousky z této známé sekce za rozumné peníze!

AQUA MARINA BETTA 13'6" Oranžová

Rekreační nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 13'6″ je vhodný pro splavování jezer a mírné vody. Vyztužený vícevrstvý PVC materiál je vysoce odolný proti mechanickému poškození a nenáročný na údržbu. Kajak má tři vzduchové komory a nafukovací sedátka. Směrové stabilitě napomáhají dvě ploutvičky. Na přídi kajaku je kryt na ochranu proti stříkající vodě.