BOMIMI SOFI Černá  -

Podsedák Bomimi SOFI umožní dítěti používat správně bezpečnostní auto-pásy. Homologováno podle standardu ECE R44/04 pro převoz dětí s váhou od 15 kg do 36 kg (Skupina 2 a 3). Popruh pro nastavení výšky auto-pásu součástí.

BOMIMI IDEA FIX 360° Tmavě

Otočná autosedačka Bomimi IDEA FIX 360° rostoucí do výšky i do šířky, dle potřeb dítěte.

Možné způsoby instalace autosedačky (podle hmotnosti dítěte):

SKUPINA 0+ / I > 0 – 18 kg (přibližně od narození do 4 let) > Proti směru jízdy1) 3-bodový pás vozidla2) ISOFIX+Top Tether
SKUPINA I > 9 – 18 kg (přibližně od 9 měsíců do 4 let) > Po směru jízdy 1) 3-bodový pás vozidla
SKUPINA II > 15 – 25 kg (přibližně od 3 do 6 let) > Po směru jízdy 1) 3-bodový pás vozidla + ISOFIT
SKUPINA III > 22 – 36 kg (přibližně od 5 do 12 let) > Po směru jízdy 1) 3-bodový pás vozidla + ISOFIT

HAUCK SELECT KIDS Autosedačka

Tato autosedačka i-Size Hauck SELECT KIDS nabídne tu nejvyšší bezpečnost a maximální pohodlí na dlouhou dobu. V pozici proti směru jízdy mohou tuto autosedačku používat děti od narození do cca. 4 let, příp. děti s tělesnou výškou od 40-105 cm. Od tělesné výšky 76 cm lze dětskou autosedačku otočit do pozice po směru jízdy. Výškově nastavitelný 5-bodový bezpečnostní pás, ocelí vyztužené vnitřní sedadlo, stejně jako modulární ochrana proti bočním nárazům poskytnou vysoký stupeň bezpečnosti. Odlišné materiály absorbující energii se postarají o vynikající ochranu oblasti hlavy, krku, hrudníku a pánve. Díky vnitřnímu polstrování pro novorozence a zmenšující vložce s odnímatelným polstrováním, stejně tak jako díky 6 výškovým pozicím nastavitelné opěrce hlavy lze autosedačku Select Kids maximálně přizpůsobit věku a tělesné výšce dítěte. Pro pohodlnou pozici vsedě nebo vleže lze kromě toho ještě regulovat úhel sklonu do 4 poloh. Užité potahové látky jsou prodyšné a funkční – regulují teplotu pro zajištění optimálního pocitu miminka. Pro instalaci do vozidla je nezbytná základna Select Base. Tato základna i-Size se v automobilech upevní pomocí konektorů ISOFIX a aretační opěrné nohy. Tato základna je rovněž kompatibilní s dětským vajíčkem Select Baby.

HAUCK SIT ON ME Podložka

Hauck SIT ON ME. Perfektní ochrana potahů Vašich autosedaček proti škrábancům a otlakům způsobenými dětskými autosedačkami. S integrovanými otvory na konektory ISOFIX a malými předními kapsami, které poskytují úložný prostor. Tato univerzální podložka je vyrobena z vysoce kvalitní umělohmotné pěny zajišťující extrémní odolnost. Tuto podložku lze zkombinovat společně se všemi dětskými podsedáky, vajíčky a autosedačkami, protože disponuje integrovanými otvory na konektory ISOFIX a může tak být použita do všech vozidel se systémem ISOFIX. Podložka Sit on Me Deluxe představuje praktickou ochranu sedačky i v případě, pokud je autosedačka prázdná, protože vždy udrží Vaše sedadla perfektně čistá. Přední i zadní strana je vyrobena z protiskluzového materiálu a zabraňuje tak pohybům dětské sedačky v průběhu jízdy. Integrované přední kapsy ze síťové tkaniny zajišťují úložný prostor pro drobné cestovní potřeby. Podložka je voděodolná a omyvatelná.

BOMIMI SIGI isofix Tmavě modrá

Tento podsedák lze velmi snadno instalovat v jakémkoli vozidle. Díky konektorům, pomocí kterých lze podsedák instalovat jediným kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální stupeň pohodlí.

BABYAUTO JET FIX 23 Autosedačka

Látkový potah přepracovali pomocí dvojité vrstvy polstrování, aby dosáhli nadýchaného a útulného sedu. Nyní, kromě bezpečí, bude dítě cestovat ještě pohodlněji. Díky konektorům Isoclick Fix® zůstane sedačka Babyauto JET FIX 23 připevněna k vozidlu jediným kliknutím. Součástí bezpečnostní konektory Isoclick Fix®, které bezpečně připevní autosedačku k systému Isofix vašeho vozidla.

BABYAUTO BIRO D FIX

Nastupování a vystupování snadné a pohodlné, díky 360° rotaci si autosedačku pohodlně otočíte směrem ke dveřím. Autosedačku Babyauto BIRO D FIX lze používat v pozici proti směru jízdy až do 18 kg (skupina 0+/1), pak jednoduše změňte pozici po směru jízdy pouhým otočením bez nutnosti pře-instalace sedačky. Autosedačka roste spolu s dítětem díky 8 pozicím pro nastavení opěrky hlavy a pásů / 4 polohám pro sklopení sedačky.

MORE LITO FIX 23 isofix Tmavě šedá

Podsedák More LITO FIX 23 isofix je novinkou mezi podsedáky ve skupině 2/3 s opěrkou zad (pro děti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybaven konektory Isoclick Fix®, které pomáhají udržet sedačku na místě i v případě nárazu. Díky kotevním bodům je podsedák pevně zafixován i když se nepoužívá. Podsedák tak zůstává pevně zajištěn i v případ náhlého, prudkého brždění.

HAUCK SELECT BABY Autosedačka

Dětské vajíčko Hauck i-Size SELECT BABY poskytne vašemu děťátku tu nejvyšší bezpečnost a maximální pohodlí. Je vhodné pro děti s tělesnou výškou 40-85 cm, příp. od narození do 13 kg (cca. 18 měsíců). Vajíčko lze kombinovat se základnou Isofix Base (k zakoupení zvlášť), pro snadnou fixaci autosedačky v automobilu. Pomocí polstrovaného hliníkového madla lze vajíčko pohodlně přenášet. Modulární ochrana proti bočním nárazům – obsahuje různé materiály absorbující energii – nabídne vynikající ochranu oblasti hlavy, krku, hrudi a pánve. Vložka pro novorozence s individuálně odnímatelným postranním polstrováním a výškově nastavitelné 3-bodové pásy zajistí optimální oporu. Použité funkční materiály pro zajištění optimální tepelné regulace děťátka s ohledem na venkovní teplotu – prodyšné a pohodlné . Velká sluneční stříška dokonale chrání před sluncem, větrem nebo deštěm. Stříšku lze rozepnutím bočního zipu prodloužit dle potřeby, navíc díl obsahuje síťovinu pro dobrou cirkulaci vzduchu a oční kontakt s děťátkem. V automobilu lze dětské vajíčko připevnit jak pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu, tak se zvlášť dostupnou základnou ISOFIX. Tato základna i-Size je rovněž kompatibilní s autosedačkou Select Kids. Autosedačku Select Baby je možné kombinovat s následujícími kočárky zn. hauck: Saturn R, Mars a Apollo bez potřeby dodatečných adaptérů, čímž vznikne šikovný cestovní systém. Pomocí dodatečných adaptérů je pak možné dětské vajíčko kombinovat také s modely kočárků jiných výrobců, kteří mají připojení Maxi Cosi.

ASALVO VERNE 123 Autosedačka

Úžasná autosedačka Asalvo VERNE 123 s unikátním systémem skládání pro maximální kompaktnost.

ZAJIŠTĚNÍ DÍTĚ:Pro skupinu 1 / po směru jízdy / dítě pomocí 5-ti bodové pásu sedačkyPro skupiny 2/3 / po směru jízdy / dítě pomocí 3-bodového autopásu

INSTALACE AUTOSEDAČKY:Pro Skupinu 1 (od 9 do 18 kg – od cca 9 měsíců do 4 let)a) pomocí 3-bodového autopásub) pomocí 3-bodového autopásu + konektory Isofix

Pro Skupiny 2/3 (od 15 do 36 kg – od cca 4 do 12 let)a) pomocí 3-bodového autopásub) pomocí 3-bodového autopásu + konektory Isofix

ASALVO BOOSTER Podsedák

Tento podsedák Asalvo BOOSTER lze velmi snadno instalovat v jakémkoli vozidle. Široký sedák má extra polstrování pro maximální stupeň pohodlí, materiál vyroben s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Na výrobu podsedáku byla použita technologie „Blow Molding“ / neboli „Vyfukování“ – díky tomu podsedák dobře absorbuje a distribuje energii.
Nový výrobek ASALVO BOOSTER Podsedák, Tmavě šedá, velikost jde získat prostě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii autosedačky. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární kategorie za super peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce ASALVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka ASALVO pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

ASALVO BOOSTER Podsedák

Tento podsedák Asalvo BOOSTER lze velmi snadno instalovat v jakémkoli vozidle. Široký sedák má extra polstrování pro maximální stupeň pohodlí, materiál vyroben s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Na výrobu podsedáku byla použita technologie „Blow Molding“ / neboli „Vyfukování“ – díky tomu podsedák dobře absorbuje a distribuje energii.

MORE LITO FIX 23

Podsedák More LITO FIX 23 isofix je novinkou mezi podsedáky ve skupině 2/3 s opěrkou zad (pro děti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybaven konektory Isoclick Fix®, které pomáhají udržet sedačku na místě i v případě nárazu. Díky kotevním bodům je podsedák pevně zafixován i když se nepoužívá. Podsedák tak zůstává pevně zajištěn i v případ náhlého, prudkého brždění.
Výjimečný produkt MORE LITO FIX 23 isofix Podsedák, můžete koupit jednoduše na našem webu v populární kategorii autosedačky! Připravili jsme pro vás akční zboží ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další skvělé kousky od značky MORE. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MORE má k dispozici vynikající zboží A tady je důkaz!

HAUCK SIT ON ME DELUXE Podložka pod

Hauck SIT ON ME DELUXE. Perfektní ochrana potahů Vašich autosedaček proti škrábancům a otlakům způsobenými dětskými autosedačkami. S integrovanými otvory na konektory ISOFIX a malými předními kapsami, které poskytují úložný prostor. Tato univerzální podložka je vyrobena z vysoce kvalitní umělohmotné pěny zajišťující extrémní odolnost. Tuto podložku lze zkombinovat společně se všemi dětskými podsedáky, vajíčky a autosedačkami, protože disponuje integrovanými otvory na konektory ISOFIX a může tak být použita do všech vozidel se systémem ISOFIX. Podložka Sit on Me Deluxe představuje praktickou ochranu sedačky i v případě, pokud je autosedačka prázdná, protože vždy udrží Vaše sedadla perfektně čistá. Přední i zadní strana je vyrobena z protiskluzového materiálu a zabraňuje tak pohybům dětské sedačky v průběhu jízdy. Integrované přední kapsy ze síťové tkaniny zajišťují úložný prostor pro drobné cestovní potřeby. Podložka je voděodolná a omyvatelná.
Kvalitní a žádaný produkt HAUCK SIT ON ME DELUXE Podložka pod autosedačku, Černá, velikost máte možnost dostat taky tady na stránkách umístěný v kategorii autosedačky. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší sekce za příznivou cenu! V očích zákazníků populární výrobce HAUCK může nabídnout vynikající zboží To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky HAUCK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

BOMIMI SIGI isofix Podsedák

Tento podsedák lze velmi snadno instalovat v jakémkoli vozidle. Díky konektorům, pomocí kterých lze podsedák instalovat jediným kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální stupeň pohodlí. Tento velmi žádaný produkt najdete bez problémů tady a teď na našich stránkách v populární sekci autosedačky. Prozkoumejte nové zboží z naší rubriky za akční cenu! Dodavatel BOMIMI poskytuje vynikající sortiment.

BABYAUTO VISTA FIX 3 isofix Černá  -

Oblíbený produkt BABYAUTO VISTA FIX 3 isofix Černá je dostupný mimo jiné tady na našich stránkách v kategorii autosedačky. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za internetové ceny.
Praktický podsedák do auta VISTA FIX 3 isofix značky BabyAuto je určený pro děti od 22 do 36 kg. Snadná instalace vám umožní podsedák přenášet mezi auty s Isofixem. Extra polstrování pro maximální pohodlí vašeho dítěte.

BABYAUTO BB FIX 23 isofix Černá

Praktický na cesty, snadný na instalaci. Tento podsedák Baby Jogger BB FIX 23 lze velmi snadno instalovat v jakémkoli vozidle. Díky konektorům Isoclick Fix® lze podsedák instalovat jediným kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální stupeň pohodlí. Kontaktní oblast sedadla má mřízkovanou strukturu potahu, která podporuje cirkulaci vzduchu a brání tam zahřívání oblasti, čímž poskytuje další stupeň pohodlí.
Kvalitní a levný výrobek BABYAUTO BB FIX 23 isofix Černá – Podsedák je k dispozici nyní u nás v oblíbené kategorii autosedačky. Vyhledejte si vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie ve slevě!

BOMIMI SOFI Šedá

Podsedák Bomimi SOFI umožní dítěti používat správně bezpečnostní auto-pásy. Homologováno podle standardu ECE R44/04 pro převoz dětí s váhou od 15 kg do 36 kg (Skupina 2 a 3). Popruh pro nastavení výšky auto-pásu součástí.