Loap BEACH SHADE M zelená NS -

Chystáte se na letní dovolenou nebo k vodě? Pak určitě víte, jak vám vítr dokáže znepříjemnit chvilky relaxu. To snadno vyřeší plážová clona Loap BEACH SHADE M, která vás ochrání před nepříjemnými povětrnostními podmínkami, příjemně stíní a dodá vám pocit soukromí. Obzvláště oblíbená je mezi rodinami s dětmi.

Crossroad SHIELD Zelená

Víceúčelová celta Crossroad SHIELD může sloužit jako ochrana před deštěm nebo sluncem. Celta se dá připevnit k zemi například pomocí trekových holí (hole nejsou součástí balení) nebo napnout mezi stromy. Lze ji použít jako samostatný přístřešek nebo jako další předsíň ke stanu.

TRIMM PARTY Khaki NS - Party stan

Tento elegantní a jednoduše řešený piknikový přístřešek Trimm PARTY je skvěle využitelný např. pro garden party, poskytne ochranu před ostrým sluncem a deštěm. Při použití doplňkových zástěn je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří. Balení obsahuje 1 zástěnu. Další zástěny je možno dokoupit zvlášť.

TRIMM TRACE ONE béžová Bež

Lehký jednoplášťový přístřešek TRIMM TRACE ONE pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba s využitím teleskopických trekových holí.

Crossroad FLIPER Modrá NS -

Vystřelovací stanový přístřešek Crossroad FLIPER se stal nezbytnou součástí povinné výbavy k moři nebo na koupaliště. Chrání před sluncem a větrem. Uplatnění najde i u rybářů.

TRIMM PARTY-S Tmavě modrá

Jednoplášťový party přístřešek TRIMM PARTY-S vás ochrání před nepříznivým počasím nebo sluncem a poskytne pohodlné zázemí pro váš zahradní večírek. Výhodou je jednoduchá konstrukce tvořená osmi ocelovými tyčemi. Stan pokrývá prostor 300 x 300 cm a zvládne až 2 000 mm srážek. Při použití doplňkových zástěn přístřešku Trimm Party je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří. Balení obsahuje 1 zástěnu, další je možno dokoupit.

TRIMM TRACE XL béžová

Lehký jednoplášťový přístřešek Trimm TRACE XL je ideální pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba například s využitím teleskopických trekových holí.

Crossroad SPRING modrá NS - Stanový

Stanový přístřešek Crossroad SPRING se stává nepostradatelným doplňkem k vodě pro rodiny s dětmi nebo rybáře. Chrání před sluncem a větrem. V případě nepříznivého počasí lze prodlouženou podlážku uzavřít a vytvořit tak jednoduchý stan.

TRIMM ZÁSTĚNA Béžová NS - Zástěna ke stanu

Praktická zástěna Trimm PARTY WALL ke stanu PARTY, která stan snadno uzavře a poskytne tak ochranu proti nepřízni počasí.

TRIMM PARTY-S HALF BEDROOM Tmavě modrá NS -

Poloviční ložnice pro party stan TRIMM PARTY-S HALF BEDROOM vás ochrání před nepříznivým počasím nebo sluncem a poskytne pohodlné zázemí pro odpočinek. Při použití doplňkových zástěn přístřešku Trimm PARTY-S je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří.

Loap BEACH SHELTER Zelená  - Plážová clona

Chystáte se na letní dovolenou nebo k vodě? Pak určitě víte, jak vám vítr dokáže znepříjemnit chvilky relaxu. To snadno vyřeší plážová clona Loap BEACH SHELTER, která vás ochrání před nepříjemnými povětrnostními podmínkami, příjemně stíní a dodá vám pocit soukromí. Obzvláště oblíbená je mezi rodinami s dětmi.

Manuál k produktu naleznete zde.

Coleman CLASSIC AWNING Přístřešek ke

Praktický přístřešek Coleman CLASSIC AWNING připojitelný k většině rodinných stanů. Nastavitelná výška a šířka dle potřeby. Přístřeškem lze operativně reagovat na konkrétní podmínky při kempování, vytvořit stíněné místo, chráněný prostor pro materiál, vyřešit problém při poškození stanu, krýt vchod do stanu před lijákem.

TRIMM TRACE XL zelená NS - Přístřešek

Lehký jednoplášťový přístřešek Trimm TRACE XL je ideální pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba například s využitím teleskopických trekových holí.

TRIMM TRACE Přístřešek

Lehký jednoplášťový přístřešek Trimm TRACE je určený pro nenáročné turisty, rybáře, trampy a cyklisty. Neslibuje komfort jako klasický stan, ale jeho jednoznačnou výhodou je nízká hmotnost a snadná stavba například s využitím teleskopických trekových holí. Nejprodávanější produkt lze koupit právě zde tady u nás zařazený v sekci outdoor! Vyhledejte si podobné kousky ve zmíněné kategorii jednoduše online! Tento výrobce TRIMM má k dispozici špičkové zboží.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Hannah SKYLINE 2 LIGHT Lehký přístřešek

Hannah SKYLINE 2 LIGHT je lehký přístřešek k volnému zavěšení v přírodě. Obsahuje 10 vypínacích popruhů a 2 kovová oka vhodná k použití s trekovými holemi.Tento skvělý produkt Hannah SKYLINE 2 LIGHT Lehký je k dostání bez obtíží tady a teď na našem webu umístěný v kategorii outdoor. Vyhledejte si akční produkty z této kategorie za výborné peníze! Tento vyjímečný výrobce Hannah dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více produktů značky Hannah. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

High Peak TARP 2

Tento unikátní produkt lze sehnat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci outdoor. Vyhledejte si parádní produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny.
Sluneční clona High Peak TARP 2 je variabilní clona, která je ušita z prodyšné polyethylenové tkaniny. Součástí jsou i dvě dvoumetrové ocelové tyče.

Crossroad SPRING zelená NS - Stanový

Stanový přístřešek Crossroad SPRING se stává nepostradatelným doplňkem k vodě pro rodiny s dětmi nebo rybáře. Chrání před sluncem a větrem. V případě nepříznivého počasí lze prodlouženou podlážku uzavřít a vytvořit tak jednoduchý stan. Tento výjimečný produkt Crossroad SPRING zelená NS – Stanový přístřešek můžete získat nyní na našich stránkách ve známé kategorii outdoor. Nyní si můžete vybrat nové produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci.

Husky BLUM 4 Tmavě zelená

Prostornější varianta nového typu plážového, či zahradního přístřešku Husky BLUM 4. Díky svým rozměrům a výšce poskytne dostatek prostoru i pro několik dětí při hraní na zahradě či na pláži. Do přístřešku lze pohodlně umístit campingovou deku. Pomocí křížené konstrukce a rozsáhlému počtu kotvících bodů je zajištěna vysoká stabilita. Použité materiály zajišťují vysokou voděodolnost a ochranu před slunečními paprsky.