Løype PET TRAINER TREAT BAG Černá

Praktický pamlskovník Løype PET TRAINER TREAT BAG na výlety a každodenní venčení. Kapsa na pamlsky v horní části je stažena gumičkou, díky které udrží pamlsky tam, kde mají být. Pro vaše cennosti je zde také kapsa na zip. Tento pamlskovník je vyrobený ze softshellu, lze ho prát v pračce a má ledvinkovitý tvar, aby skvěle padnul k pasu.

NON STOP DOG WEAR TREKKING BELT Tmavě modrá L -

Komfortní opasek Non-stop dogwear TREKKING BELT má polstrování s paměťovou pěnou, která se přizpůsobí každé postavě. Opasek neklouže a nehýbe se, díky tomu je vhodný téměř na jakékoli túry. Je velmi prodyšný a vhodný i do teplých dnů. Na opasku jsou očka, na která můžete připnout vše co budete potřebovat na výlet. Vodítko se připevňuje jednoduchým zavěšením do háku v přední části opasku. Systém je velmi jednoduchý a rychlý. Pomocí kovového kroužku můžete navíc vodítko zajistit proti samovolnému vyklouznutí. Unikátní a oblíbený produkt NON STOP DOG WEAR TREKKING můžete dostat pohodlně tady na webu v oblíbené rubrice opasky! Najděte si ostatní kousky z této známé rubriky za nejlepší ceny. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky NON STOP DOG WEAR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

NON STOP DOG WEAR RUNNING BELT Černá

Běžecký opasek Non-stop dogwear RUNNING BELT je vhodný pro všechny, kteří chodí nebo běhají se psem. Opasek dodržuje velmi důležité pravidlo, tah vede pod těžištěm a nenarušuje tak přirozený pohyb těla.