TRIXIE VIMY XXS Žlutá XXS -

Pláštěnka Trixie VIMY XXS ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

TRIXIE VIMY XS Žlutá XS - Pláštěnka

Pláštěnka Trixie VIMY XS ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

TRIXIE VIMY M Tyrkysová

Pláštěnka Trixie VIMY M ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

TRIXIE VIMY XXL Tyrkysová XXL -

Pláštěnka Trixie VIMY XXL ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

TRIXIE MINOT XXS Červená XXS -

Vesta Trixie MINOT XXS udrží vašeho psa v teple během chladných dnů. Skvěle odpuzuje vodu a odolává větru. Má voděodolný zip na krku pro připevnění vodítka a v zádové oblasti pro kombinaci s postrojem. Měkká flísová podšívka zajistí maximální komfort a větší hřejivost.

TRIXIE MINOT M Červená M - Teplá vesta

Vesta Trixie MINOT M udrží vašeho psa v teple během chladných dnů. Skvěle odpuzuje vodu a odolává větru. Má voděodolný zip na krku pro připevnění vodítka a v zádové oblasti pro kombinaci s postrojem. Měkká flísová podšívka zajistí maximální komfort a větší hřejivost.

TRIXIE MINOT L Teplá vesta pro psa

Vesta Trixie MINOT L udrží vašeho psa v teple během chladných dnů. Skvěle odpuzuje vodu a odolává větru. Má voděodolný zip na krku pro připevnění vodítka a v zádové oblasti pro kombinaci s postrojem. Měkká flísová podšívka zajistí maximální komfort a větší hřejivost. Tento oblíbený výrobek TRIXIE MINOT L Teplá vesta pro psa, Červená, velikost L jde sehnat zrovna na našem webu ve známé kategorii oblečení. Nyní najdete unikátní produkty z této oblíbené kategorie v akci! Významný výrobce TRIXIE má k dispozici vysoce kvalitní sortiment To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky TRIXIE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

TRIXIE MINOT S Červená S - Teplá vesta

Vesta Trixie MINOT S udrží vašeho psa v teple během chladných dnů. Skvěle odpuzuje vodu a odolává větru. Má voděodolný zip na krku pro připevnění vodítka a v zádové oblasti pro kombinaci s postrojem. Měkká flísová podšívka zajistí maximální komfort a větší hřejivost.
Oblíbený a akční produkt můžete získat ještě tu na našem webu ve známé kategorii oblečení! Nyní najdete podobné zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Značka TRIXIE svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce TRIXIE. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

TRIXIE MINOT XL Červená XL - Teplá vesta pro

Vesta Trixie MINOT XL udrží vašeho psa v teple během chladných dnů. Skvěle odpuzuje vodu a odolává větru. Má voděodolný zip na krku pro připevnění vodítka a v zádové oblasti pro kombinaci s postrojem. Měkká flísová podšívka zajistí maximální komfort a větší hřejivost. Hodně prodávaný výrobek TRIXIE MINOT XL Červená XL můžete koupit mimo jiné tady u nás v kategorii oblečení. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této rubriky za extra cenu. U zákazníků oblíbená značka TRIXIE vyrábí špičkové zboží

TRIXIE VIMY XXL Žlutá XXL

Pláštěnka Trixie VIMY XXL ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval. Exkluzivní produkt TRIXIE VIMY XXL Žlutá XXL lze nakoupit jednoduše tu v kategorii oblečení. Nyní můžete najít akční produkty z této kategorie za internetové ceny! Významná značka TRIXIE svým zákazníkům nabízí top výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

TRIXIE VIMY S Tyrkysová S -

Pláštěnka Trixie VIMY S ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.
Nejprodávanější produkt TRIXIE VIMY S Tyrkysová máte možnost dostat bezstarostně tu v kategorii oblečení! Nyní najdete další produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka TRIXIE má na skladě prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den!