Husky FRAN 10 modrá  -

Tato nafukovací matrace Husky FRAN 10 nabízí komfortní tloušťku, která Vás perfektně izoluje od země a zároveň Vám umožní kvalitní spánek. Karimatka je výbornou volbou pro delší kempování na jednom místě.

Bestway EASY INFLATE FLOCKED

Nafukovací matrace pro dvě osoby Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR se zabudovanou nožní pumpou a polštářem. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Bestway QUEEN FLOCKED MAT Modrá  - Nafukovací

Nafukovací matrace Bestway QUEEN FLOCKED MAT pro 2 osoby. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Bestway KING FLOCKED MAT

Nafukovací matrace Bestway KING FLOCKED MAT pro dvě osoby. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Campingaz XTRA QUICKBED SINGLE Šedá NS - Prodloužená

Prodloužená jednolůžková velmi komfortní nafukovací matrace Campingaz XTRA QUICKBED SINGLE je o 10 cm delší než běžné matrace. Ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě, ale i doma. Opatřená tzv. Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.

Bestway TRITECH AIRBED QUEEN

Nafukovací lůžko Bestway TRITECH AIRBED QUEEN BUILT se zabudovanou pumpou na střídavý proud a pevnou nosníkovou konstrukcí. Má velice příjemný semišový povrch a díky konstrukci Tritech si zachová svůj tvar a pevnost po celou noc. Lůžko dokážete nafouknout do 4 minut.

TRIMM TIGUAN oranžová NS -

Odlehčená verze nafukovací matrace Trimm TIGUAN vyniká hlavně nízkým objemem a hmotností díky použitému ultralehkému materiálu. Karimatka se hodí jak do kempu na různé několikadenní treky.

Crossroad SNUG Šedá NS - Nafukovací

Nafukovací matrace Crossroad SNUG je komfortní na spaní, protože je vyrobená z elastického materiálu a je širší než je obvyklé, takže se pohodlně vyspíte i mimo domov.

Bestway VENTURE AIR Tmavě modrá

Pohodlná, nafukovací postel Bestway VENTURE AIR pro dvě osoby je ideální pro nečekanou návštěvu nebo na letní dovolenou. Díky robustní konstrukci je matrace velice odolná.

Crossroad TUBE PUMP DUO

Nafukovací matrace Crossroad TUBE PUMP DUO s nožní pumpou pro dvě osoby. Součástí balení je přepravní obal a opravná sada.

Bestway FLEXCHOICE AIR MAT

Nafukovací matrace Bestway FLEXCHOICE AIR MAT s příjemným sametovým povrchem a možností úpravy do různých poloh pomocí samostatného polštářku. Matrace má také odolnou konstrukci a praktický ventil, díky kterému matraci lehce vyfouknete.

Bestway TRITECH AIRBED QUEEN

Pohodlná, nafukovací postel Bestway TRITECH AIRBED QUEEN pro dvě osoby je ideální na kempink nebo pro nečekanou návštěvu. Díky vestavěnému polštáři se vždy budete cítit pohodlně.

Bestway TRITECH AIRBED TWIN Tmavě modrá

Pohodlná, nafukovací postel Bestway TRITECH AIRBED TWIN je ideální na kempink nebo pro nečekanou návštěvu. Díky vestavěnému polštáři se vždy budete cítit pohodlně.

Crossroad TUBE PUMP Šedá NS -

Nafukovací matrace Crossroad TUBE PUMP s integrovanou nožní pumpou.

Bestway SINGLE FLOCKED Modrá

Nafukovací matrace Bestway SINGLE FLOCKED pro jednu osobu. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Crossroad KNOLL Zelená

Nafukovací matrace Crossroad KNOLL je komfortní na spaní, lehká a sbalitelná do malého objemu. Součástí matrace je vak, pomocí kterého matraci rychle a snadno nafouknete.

TRIMM TIGUAN zelená NS -

Odlehčená verze nafukovací matrace Trimm TIGUAN vyniká hlavně nízkým objemem a hmotností díky použitému ultralehkému materiálu. Karimatka se hodí jak do kempu na různé několikadenní treky.

Crossroad KNOLL Modrá NS -

Nafukovací matrace Crossroad KNOLL je komfortní na spaní, lehká a sbalitelná do malého objemu. Součástí matrace je vak, pomocí kterého matraci rychle a snadno nafouknete.

Bestway TRITECH AIRBED TWIN BUILT Černá NS

Nafukovací lůžko Bestway TRITECH AIRBED TWIN BUILT se zabudovanou pumpou na střídavý proud a pevnou nosníkovou konstrukcí. Má velice příjemný semišový povrch a díky konstrukci Tritech si zachová svůj tvar a pevnost po celou noc. Lůžko dokážete nafouknout do 3 minut.

Bestway DOUBLE FLOCKED Nafukovací matrace

Nafukovací matrace Bestway DOUBLE FLOCKED pro dvě osoby. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Bestway TRITECH AIRBED FULL Nafukovací postel

Pohodlná, nafukovací postel Bestway TRITECH AIRBED FULL pro dvě osoby je ideální na kempink nebo pro nečekanou návštěvu. Díky vestavěnému polštáři se vždy budete cítit pohodlně.
Exkluzivní produkt Bestway TRITECH AIRBED FULL Nafukovací dostanete zrovna tu na našem webu ve známé rubrice outdoor. Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky z této sekce za super ceny!

Bestway FLOCKED AIR B Nafukovací matrace

Semišová nafukovací matrace Bestway FLOCKED AIR B ideální na kempování nebo pro nečekanou návštěvu. Díky semišovému materiálu je matrace velice komfortní. V případě porušení matrace je součást balení i vysoce odolná záplata.Tento žádaný produkt Bestway FLOCKED AIR B Nafukovací matrace, Tmavě modrá,Bílá, velikost os je k sehnání rovnou na našem webu ve známé rubrice outdoor! Nyní koupíte skvělé kousky z této sekce za nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce Bestway vám poskytuje kvalitní výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR Modrá  - Nafukovací

Nejprodávanější produkt Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR Modrá – Nafukovací matrace můžete koupit snadno na našem webu v oblíbené rubrice outdoor! Máme pro vás vyjímečné zboží z této známé sekce za internetové ceny! Nafukovací matrace Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR se zabudovanou nožní pumpou a polštářem. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

Bestway VENTURE AIR Modrá  -

Semišová nafukovací matrace Bestway VENTURE AIR je díky anatomickému tvarování vhodná do bytu a na turistiku. Nechybí ani vestavěný polštář, díky kterému se budete vždy cítit pohodlně. Tento kvalitní a žádaný výrobek Bestway VENTURE AIR Modrá – dostanete prostě tady a teď na našem webu v kategorii outdoor! Najděte si zcela nové výrobky z naší rubriky z pohodlí domova! Tato značka Bestway vám poskytuje prvotřídní sortiment. Přesvědčte se. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené zboží značky Bestway. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Bestway AEROLUX AIR Černá  - Nafukovací

Designový produkt pořídíte nyní tady na našich stránkách v populární rubrice outdoor! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za extra cenu.
Pohodlná, nafukovací matrace Bestway AEROLUX AIR pro dvě osoby je ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku, nebo delší pobyt na jednom místě.

Bestway AEROLUX AIR Černá  - Nafukovací

Pohodlná, nafukovací postel Bestway AEROLUX AIR pro dvě osoby je ideální na kempink nebo pro nečekanou návštěvu. Díky vestavěnému polštáři se vždy budete cítit pohodlně. Výjimečný produkt Bestway AEROLUX AIR Černá – můžete dostat bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice outdoor. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Campingaz XTRA QUICKBED DOUBLE Šedá NS

Prodloužená dvoulůžková velmi komfortní nafukovací matrace Campingaz X'TRA QUICKBED DOUBLE je 0 10 cm delší než běžné matrace. Ideální pro rodinnou turistiku, autoturistiku nebo delší pobyt na jednom místě, ale i doma. Opatřená tzv. Airtight systémem, který zaručuje dokonalou těsnost ventilu a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.

Bestway HORIZON AIR Tmavě zelená NS

Semišová, nafukovací matrace Bestway HORIZON AIR ideální na stanování nebo pro nečekanou návštěvu. Díky příjemnému semišovému povrchu nebudete na matraci klouzat. Snadné nafouknutí a vyfouknutí.