TRIMM RELAX zelená 185 -

Velmi lehký dekový spacák Trimm RELAX je skvělou volbou na spaní během letních měsíců. Úplným rozepnutím vznikne samostatná, lehká přikrývka, použitelná například na chatě.

Crossroad KATMAI 225 Modrá 225P - Dekový

Dekový spací pytel Crossroad KATMAI 225 je zateplený výplní 4HF INSULATION, která zaručí dostatečný teplotní komfort od jarního až po podzimní období.

TRIMM RELAX modrá 185 - Spací

Nejlehčí model v kategorii dekových spacáků je spací pytel TRIMM RELAX. Úplným rozepnutím vznikne samostatná lehká přikrývka, použitelná hlavně během teplých letních měsíců. Uplatnění najde při kempování, přespávání na chatě nebo jako přikrývka pro hosty.

Crossroad AKUTAN 170 Dětský spací pytel

Dětský spací pytel Crossroad AKUTAN 170 je zateplený výplní 4HF INSULATION, která zaručí dostatečný teplotní komfort od jarního až po podzimní období.

Crossroad KATMAI 200 Zelená 200P - Dekový spací

Dekový spací pytel Crossroad KATMAI 200 je zateplený výplní 4HF INSULATION, která zaručí dostatečný teplotní komfort od jarního až po podzimní období.

Crossroad SP SLEEP BAG SACK L Kompresní obal na

Kompresní obal na spací pytel CROSSROAD SP SLEEP BAG SACK L pomůže zmenšit velikost sbaleného spacáku. Tento obal můžete použít i jako náhradní při ztrátě nebo zničení originálního obalu.

TRIMM SUMMER modrá 185p

Tento spacák Trimm SUMMER je velmi lehký a dobře sbalitelný a především pak použitelný pro veškeré letní aktivity. Vzhledem k malému objemu a hmotnosti jej uvítají všichni cykloturisté, vodáci a pěší turisté, kteří upřednostňují putovat nalehko.

Hannah BIKE 100 Spací pytel

Lehký spací pytel Hannah BIKE 100 s minimálním objemem po sbalení je určený pro letní pobyty v přírodě či cykloturistiku. Spacák je plněný silikonizovaným dutým vláknem Izotherm Classic.Často hledaný produkt Hannah BIKE 100 Spací můžete sehnat právě tady u nás umístěný v rubrice outdoor! Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Populární dodavatel Hannah pro vás vyrábí skvělé zboží

Willard GRANADA 200 Fialová

Spací pytel Willard GRANADA 200 se syntetickou výplní a stahovací kapucí.
Exkluzivní produkt Willard GRANADA 200 Fialová 200 – Spací pytel se syntetickou máte možnost nakoupit přímo na stránkách umístěný v sekci outdoor! Nyní si můžete vybrat skvělé zboží ve zmíněné rubrice jednoduše online!

Loap IRON EVO KID růžová 170 - Dětský spací

Pořiďte dětem na léto spací pytel Loap IRON EVO KID, ať si pořádně užijí stanování na táboře nebo na zahradě. Spacák má příjemné fleecové zateplení v oblasti nohou. Hlavní zip má na konci krytí na suchý zip. Tento levný výrobek Loap IRON EVO KID růžová 170 – Dětský spací získáte právě nyní na stránkách zařazený v sekci outdoor. Nyní najdete kvalitní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Lafuma ACTIVE 10 LD Bílá desna

Dámský lehký a kompaktní spací pytel Lafuma ACTIVE 10 LD je ideální pro použití na krátkých letních trecích. Jeho velikost je uzpůsobena speciálně pro ženy. Fleecový panel v oblasti nohou dodává extra zateplení a pohodlí. Spacák je určený pro použití v letních teplotách kolem 10°C a není ošetřený žádnou chemikálií, která by poškozovala zdraví či životní prostředí. Tento vynikající produkt najdete právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii outdoor! Nyní si můžete pořídit další produkty z naší kategorie z pohodlí domova.
Unikátní produkt Lafuma ACTIVE 10 LD Bílá desna – Dámský spací pytel lze sehnat lehce u nás v oblíbené kategorii outdoor! Vyhledejte si podobné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci.

Lafuma ACTIVE 10 modrá L - Spací

Spací pytel Lafuma ACTIVE 10 je ideální na letní kempování, treky nebo na přespání v bytě či na chatě. Je lehký a skvěle skladný.

Willard AKUTAN 170 Tmavě šedá 170 - Dětský

Dětský spacák Willard AKUTAN 170 se syntetickou výplní je vhodný na letní měsíce.

Willard AKUTAN 170 Tmavě šedá 170 - Dětský

Dětský spacák Willard AKUTAN 170 se syntetickou výplní je vhodný na letní měsíce. Často hledaný produkt Willard AKUTAN 170 Tmavě šedá 170 – Dětský spací pytel můžete koupit právě tady na našem webu ve známé rubrice outdoor! Nyní můžete získat vyjímečné zboží z této známé rubriky za outletovou cenu!

Willard GRANADA 200 Modrá 200 - Spací pytel

Velmi prodávaný výrobek Willard GRANADA 200 Modrá 200 – Spací pytel se syntetickou výplní můžete dostat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární rubrice outdoor! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této populární rubriky za extra cenu! Spací pytel Willard GRANADA 200 se syntetickou výplní a stahovací kapucí.

Willard GRANADA 200 Modrá 200 - Spací pytel se

Spací pytel Willard GRANADA 200 se syntetickou výplní a stahovací kapucí.
Kvalitní výrobek Willard GRANADA 200 Modrá 200 – Spací pytel se syntetickou výplní máte možnost sehnat prostě tady u nás v populární rubrice outdoor. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této rubriky za super ceny.

Willard GRANADA 200 Fialová 200 - Spací

Spací pytel Willard GRANADA 200 se syntetickou výplní a stahovací kapucí.

Produkt bez obrázku

Spacák Hannah MICRO 80 je ultralehký, dobře sbalitelný a hodí se pro všechny letní cyklisty a jiné cestovatele. Spací pytel má výplň z mikrovlákna Micro-tec Ultra, jednovrstvou konstrukci a anatomický střih, aby se minimalizovaly rozměry. Tvarovaná kapuce je polootevřená a nabízí jednou rukou ovladatelné stahování. Samozřejmostí je i obousměrný zip krytý légou, která je vyztužená proti zadrhávání zipu s pojistkou proti samovolnému rozepínání. Díky poutkům na zavěšení můžete spacák skladovat volně, aby neztrácel na objemu.