sergentranSPORT.cz

Gymnastický míč Fitforce GYMA ANTI BURST 65 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

Hledáte ultrapohodlnou sedačku při vašem cvičení? Díky svému vynikajícímu sedlu je toto kolo Tunturi E80R ENDURANCE ideálním kolem pro dlouhé tréninky nebo rozsáhlou rehabilitaci. Jeho luxusně velký plně barevný TFT displej vám nabízí jasný přehled o vašich trénincích a trasách. Tento stroj E80R ENDURANCE je tak kvalitní, že jej lze používat i profesionálně.

Finnlo AQUON EVOLUTION patří mezi kvalitní veslovací trenažéry, které svým majitelům poskytnou precizně provedenou mechaniku v kombinaci s optimální ergonomií pohybu. Robustní rám disponuje nosností do 150 kg a svou velikostí bude vyhovovat i vyšším osobám. Veslování patří k velmi zdravému pohybu se zapojením množství svalů (při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 90 % svalů). Aquon Evolution poskytne dokonale reálný zážitek veslování na vodě a díky svému vysokému výkonu vám připraví intenzivní silový trénink. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku.

Přídavné závaží Fitforce PLC 10 KG x 30 MM o hmotnosti 10 kg na osy s průměrem 30 mm.

Přídavné závaží Fitforce PLB 1,5 KG x 30 MM o hmotnosti 1,5 kg na osy s průměrem 30 mm.

Expandér Sveltus ELASTIBAND je ideální pomůckou na posilování téměř celého těla. Skládá se ze dvou velkých smyček o délce 16,5 cm na koncích a čtyř středových smyček o délce každá 11 cm. Do smyček můžete například zaháknout boty, stehna či ruce, podle toho, jaký cvik se chystáte cvičit.

Zátěžová vesta Sharp Shape WEIGHT VEST je z neoprenového materiálu a má univerzální velikost. Ať už běháte doma na páse či venku v parku, jezdíte na bruslích nebo jen chodíte na dlouhé procházky, tato vesta dá vašim aktivitám jiný rozměr. Disponuje totiž rovnoměrně rozmístěným 5 kg závažím, díky kterému každý váš pohyb spálí více energie a tuku než při klasickém cvičení. Vesta je vybavena dvěma sponami k pevnému připnutí a reflexními prvky, abyste byli v bezpečí i při špatně viditelnosti.

Tato nástěnná posilovací hrazda Sveltus CHIN-UP BAR vám díky své hloubce umožní pracovat na vašich muscle upech atd. Ideální pro cross trénink. Tato posilovací hrazda je určena pro vnitřní použití.

Napjatý krk, křečovitě sevřená ramena, paže nebo stehna? Potom si dopřejte tuto masážní rukavici Sharp Shape MASSAGE GLOVES se 7 rotačními kovovými kuličkami. Podporuje krevní oběh a postará se o uklidňující relaxaci. Poutko na zadní straně zaručuje dobré uchycení a poskytuje dobrý pocit při přirozené ruční masáži.

Podložka Sharp Shape ROUND YOGA MAT MEDITATION je vhodná jak pro cvičení jógy, pilatesu, tak k meditaci a nebo jen tak pro protahování. Kruhový tvar cvičence neomezuje v žádném směru, můžete se tak plně soustředit na vedení pohybu. Horní vrstva podložky je vyrobena z příjemného semišového mikrovlákna. Pokud máte suché nohy, či ruce a máte pocit, že vám podložka podkluzuje, lehce posprejujte podložku vodou. Lze také navlhčit pouze ruce, docílíte tím ideální přilnavosti.

Dřevěné kruhy Fitforce GYM RING SET jsou ideální pomůckou pro cvičení s využitím gravitace a vlastní váhy. Na popruzích najdete značení pro rychle nastavení stejné délky.

Pohyb a jeho rozsah je základ, a proto je nutné do cvičení zahrnout zdvih, rotaci a přesun těžiště těla. S touto posilovací tubou Sharp Shape STRENGTHENING TUBE 10 KG je možné tlouct o zem, využívat její mechanickou setrvačnost nebo dynamicky přemisťovat. Posilovací tuba je víceúčelová cvičební pomůcka. Toto náčiní je dobře použitelné i na cvičení a posílení středu těla s řadou rotačních cviků. Zároveň lze využít i jako závaží na cvičení horních a dolních končetin.

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBP 10 KG s cementovými kotouči s plastovým povrchem. Madlo hřídele má protiskluzovou vrubovou úpravou a hladkou ložnou částí pro nakládací kotouče. V setu jsou rychloupínací objímky pro snadné a rychlé zajištění kotoučů na hřídeli.

Podložka Fitforce YOGA MAT ECO je ideální na nejrůznější typy cvičení, jako je jóga, aerobic, pilates a jiné. Díky tloušťce jen 0,4 cm se jedná o jednu z nejtenčích jóga podložek u nás. Je vyrobena z ekologického a recyklovatelného materiálu. V balení najdete praktickou šňůrku na přenášení.

Tento kettlebell SVELTUS ADJUSTABLE KETTLEBELL se používá ke zvýšení síly a výbušnosti. Je možné si nastavit váhu od 4 kg do 18 kg, a tak si ho přizpůsobit svým potřebám.

Capital Sports RESISTOR 7 (23 – 54 KG) je přenosný a univerzálně použitelný tréninkový pás pro vysoký počet cvičení s vlastní vahou a sportovních využití. Funkcí silových pásů je na jedné straně pomoc a usnadnění při cvičeních, jako např. při švihu, dipech nebo jako podporu, na druhé straně je lze používat i při zatěžujících cvičeních, např. při natahování.

Jednoruční činka Fitforce FDBN 4 KG s neoprenovým potahem, který je velmi příjemný a spolehlivý na úchop. Součástí balení je jeden kus.

Jogamatka Sharp Shape CORK TRAVEL YOGA MAT CHAKRA vás bude doprovázet při každém dobrodružství. Díky minimální váze (800 g) v kombinaci se skladným provedením je to parťák stvořený na cesty. Travel mat lze jednoduše složit do formátu A4 nebo jiného rozměru, který vám pohodlně zapadne do cestovní tašky či batohu. Součástí balení je popruh, který obejme srolovanou podložku na obou koncích, proto ji můžete snadno zavěsit přes rameno a vyrazit na lekci. Využijete ji i v jógovém studiu, kdy ji můžete položit na podložku, která je v sále pro cvičící připravena. Se Sharp Shape Cork travel budete vždy cvičit na své oblíbené podložce, ať už jste kdekoliv. Horní vrstva Sharp Shape jogamatky je vyrobena ze 100% přírodního korku a spodní vrstvu tvoří 100% přírodní kaučuk. Rozměry výrobku vám poskytnou dostatek prostoru pro všechny ásany. Péče o podložku je snadná, stačí ji omývat navlhčeným hadříkem (v případě většího znečištění použijte mokrý ručník s trochou pracího prostředku).

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

Klasická šikmá lavice Lifefit BENCH S2 je vybavena expandéry navíc a je ideální pomocník při posilování břišních svalů. Díky jednoduchému systému si na lavici můžete během chvíle změnit nastavení sklonu do čtyřech úrovní. Lavice je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé sportovce.

Jednoruční činka Fitforce FDBN 1,5 KG je vhodná pro domácí cvičení. Neoprenový povrch neklouže v ruce a lze cvičit i bez fitness rukavic. Zploštěné části závaží zabraňují samovolnému kutálení po podlaze.

Pogumovaný nakládací kotouč Fitforce PLR 5 KG x 30 MM je vhodný pro domácí cvičení jak s osou, tak i bez ní. Je možné ho použít na hladké i závitové hřídele o průměru 3 cm.

Tento masážní válec Sharp Shape FOAM ROLLER 60 CM je vhodný na jógu, pilates, do posilovny i k rehabilitaci. Zlepšuje stabilitu i držení těla a snižuje bolest páteře. Použitím tohoto pěnového lehkého válce o průměru 15 cm zapojíte hluboký stabilizační systém a zároveň masírujete celé své tělo.

Jedinečná, podpůrná cihlička YOGGYS HAMSA s krásným a originálním designem. Velmi praktická jógová pomůcka. Poskytne vám pomocnou ruku, usnadní a zpříjemní provedení mnoha ásan, pro které ještě nejste dostatečně flexibilní. Vyrobeno z odolné speciální EVA-pěny. Potištěno ekologicky nezávadnými barvami na vodní bázi. Perfektní úchop, nenahraditelná opora.

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 75 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

Set HIPLOOP – PACK od značky MADMAX obsahuje tři posilovací gumičky s různými odpory – light, medium a strong. Tím umožňuje posilovat veškeré partie vašeho těla. Na vnitřní straně se nachází protiskluzový silikon.

Kompaktní, lehký schůdek SVELTUS ECOSTEP WITHOUT RISERS nabízí pro větší bezpečnost protiskluzový povrch. Je stohovatelný a snadno skladovatelný. Navíc je vyrobený z recyklovaných materiálů.

Užijte si odolnou a praktickou podlahu díky černým pryžovým dlaždicím SVELTUS SHOCK ABSORBING TILE 100 X 100 X 4 CM. Jsou vhodná pro všechna použití. Jsou protiskluzové, absorbují nárazy a omezují odrazy, což snižuje riziko úrazu. Poskytují zvukovou izolaci proti hluku a tlumí pád těžkého příslušenství. Horní část má zaoblené rohy, aby se zabránilo předčasnému opotřebení dlaždice.

Junior podložka YOGGYS SCUBA DIVER je perfektní variantou pro naše nejmenší. Ať už se tě tvá ratolest snaží napodobit při domácí praxi nebo jen chvilku neposedí, zmenšená verze oblíbené designové Yoggys podložky zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každému malému, energií nabitému jogínovi :). Revoluční jedinečná a velmi kvalitní recyklovatelná jógová podložka s jemným barevným designem a velice pohodlným povrchem v dětské verzi. Tahle podložka neklouzne v žádné dětské kreaci a navíc je spolehlivou oporou pro zranitelné klouby malých neposedů. Vyrobena z přírodní gumy a tenké polyuretanové protiskluzové vrstvy na povrchu. Funkční perfektně přilnavý povrch je speciální tepelnou úpravou spojen s ekologickým materiálem – recyklovatelnou přírodní gumou. Bez toxinů, silikonů, umělých lepidel, ftalátů a PVC.

Semišová yoga podložka Fitforce YOGA MAT PRO je ze sametového, příjemného semiše. Má savé vrstvy z mikrovlákna na vrchní straně a TPE materiálu na straně spodní. To vám zajistí perfektní kombinaci pro příjemné cvičení a menší váhu pro snadné přenášení. Podložka je ideální pro dynamické yoga styly, kde se člověk více potí, ale je možné ji využít i pro běžné a klasické cvičení. Kdo se více potí tak ocení, že nepotřebuje zvlášť ručník a zvlášť jógamatku. Tip: Pokud máte na začátku cvičení ruce a nohy suché můžete lehce postříkat povrch podložky vodou z rozprašovače, abyste zabránili počátečnímu podkluzování.

Přídavné závaží Fitforce PLB 0,5 KG x 25MM o hmotnosti 0,5 kg na palcové osy.

Hledáte rotoped pro lehkou až střední intenzitu tréninku? Pak je Tunturi CARDIO FIT B20 X-BIKE. Toto je to pravé fitness zařízení pro rehabilitaci, hubnutí nebo jen pro udržení pohybu. Zkrátka je to ideální rotoped na doma. S rotující zátěží 2 kg poskytuje vždy jen dostatečný odpor. Díky této váze běží rotoped hladce a vy se plynule pohybujete. Můžete si vybrat z 8 odporů pro trénink na různých úrovních. Tyto odpory si snadno nastavíte sami. Otočíte knoflíkem odporu a můžete bez námahy šlápnout do pedálů. Monitor zobrazuje rychlost, vzdálenost, počet kalorií a průměrnou rychlost. Všechny tyto parametry můžete snadno sledovat při vaší jízdě na kole. Tímto způsobem budete mít přehled o vynaloženém úsilí. Rotoped funguje nezávisle na napájení, protože monitor běží na baterie. Rotoped umístíte kamkoli v domě, na místo, které si zvolíte. Má velké, ergonomicky tvarované pedály. Noha dobře sedí v pedálu, který poskytuje dostatečný odpor. Měkká guma rukojetí řídítek působí velmi příjemně. Navíc má ergonomicky tvarované sedlo, které rádi využijete při delších trénincích. Skládací mechanismus a transportní kolečka dělají z tohoto rotopedu malý trenažér, který se snadno vejde do skříně nebo pod postel. Při cvičení navíc můžete na monitor se zvýšeným okrajem umístit tablet a sledovat své oblíbené filmy, seriály nebo programy při cvičení. Do tohoto držáku se vejde dokonce i 13“ notebook.

Jednoruční činka Fitforce FDBN 0,5 KG s neoprenovým potahem.

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 55 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

Cvičící guma Fitforce EXEBAND EXTRA LIGHT 120 CM. Víceúčelová posilovací a cvičební pomůcka, která slouží k posílení a strečinku téměř všech svalových partií.

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

Jedinečná podložka Sharp Shape PU YOGA MAT SPACETIME vyniká absolutně protiskluzovým povrchem. Je vhodná na všechny druhy jógy. Je vyrobena z recyklovatelného materiálu a z přírodní gumy s povrchem na dotek připomínající umělou kůži. Po cvičení stačí podložku otřít vlhkým hadříkem s trochou pracího prostředku a nechat uschnout na vzduchu. Můžete ji také prát v pračce samostatně na mírný cyklus ve studené vodě bez bělidla, pouze s trochou pracího prostředku. Jogamatku skladujte potiskem nahoru, mimo vlhkost a přímé sluneční paprsky.

Funkční posuvník SVELTUS FUNCTIONAL SLIDER x2 + POSTER je vhodný pro posílení svalových skupin a plné procvičení břicha klouzavými pohyby. Lze ho použít na jakýkoli typ povrchu. Ergonomický design zlepšuje uchopení rukou a nohou. Posuvník má vestavěné spojovací prvky pro oboustranný trénink.

Dámská tréninková bota Nike FLEX TR 9 W vyvinutá pro trénink s nízkou intenzitou a běhy na okruzích kombinuje svršek z prodyšné síťoviny se spolehlivou pružnou podrážkou, která má výbornou trakci.

Designová podložka Sharp Shape ECO YOGA MAT FLOWERS je praktická a stylová zároveň. Na přední straně je tištěné logo čaker, které skvěle zapadnou k vašemu stylu. Vrchní strana jogamatky je vyrobena ze semišového mikrovlákna, to je příjemné na dotek a zároveň má výborné absorpční vlastnosti. Spodní strana z přírodní gumy se postará o stabilní základnu i během náročného cvičení. Produkt je vyroben z netoxických materiálů bez ftalátů, PVC, silikonu, chlóru a disponuje certifikátem SGS-REACH. Sharp Shape podložku využijete doma i v tělocvičně. Snadný transport zajišťuje praktický popruh pro přenášení, který je součástí balení. Péče o Sharp Shape jogamatku je báječně jednoduchá. Stačí ji po použití otřít vlhkým hadříkem s trochou pracího prostředku a nechat uschnout na vzduchu. Můžete ji také prát v pračce samostatně na mírný cyklus ve studené vodě bez bělidla, pouze s trochou pracího prostředku.

Mnohoúčelová pomůcka značky YOGGYS MEDITAČNÍ BOLSTER využitelná speciálně pro Yin, restorativní, gravid nebo Hatha jógu a zároveň pro každého, kdo si rád dopřává pohodlný relax a uvolnění. Vhodná pomůcka také pro rehabilitační cvičení. Poskytuje příjemnou oporu hlavně v předklonových pozicích. Yoga bolster je dostatečně pevný a zároveň poskytuje komfort a pohodlí při cvičení. Je vyroben ze 100% bavlny.

Závaží na zápěstí Fitforce WRIST 2 x 2 KG je efektivní na posilování paží a horní poloviny těla. Je dodáváno v páru a má praktické upevnění na suchý zip. Otvor na palec zajišťuje pohodlí a stabilní pozici na zápěstí.

Černá barevná kombinace dodává multifukčnímu stroji Finnlo BIO FORCE EXTREME v kombinaci s pohodlnější prošívanou opěrkou zad a sedadla decentní elegantnost. Věž disponuje unikátní technologií dusíkem plněných pístů, díky které odpadá potřeba a nevýhody mechanických závaží. Změna nastavení zátěže je možná, aniž byste museli vstát ze stroje! Věž využívá k vytváření odporu dva dusíkem plněné písty. Tyto písty zajišťují neuvěřitelně hladké a plynulé nastavování zátěže a tento skutečný odpor udržují během celého pohybu. Přestavte závaží od 5 kilogramů do 120 kilogramů bez toho, abyste museli vstát ze stroje. je to rychlé, snadné. Multifunkční věž mohou k procvičení celého těla a zapojení maximální množství svalů navíc využít dva lidi současně. Stroj je velmi dobře skladný a lze s ním pomocí transportních koleček snadno manipulovat a přemisťovat ho dle vaší potřeby. Pro intenzivnější zážitek ze cvičení lze využít držáku na tablet či smartphone a vaše cvičení si zpříjemnit poslechem hudby či sledování videí.

Posilovací lano Sveltus BATTLE ROPE L15 M O38 MM je odolné houpací lano k provádění mnoha cvičení zaměřených na více svalových skupin současně. Jde o skvělou pomůcku pro zlepšení dynamické síly i vytrvalosti.