sergentranSPORT.cz

Nordic walkingové hole Gabel FUSION WIERD se stanou vaším spolehlivým společníkem na túrách a nebo procházkách. Hole jsou vyrobené z lehkého a odolného materiálu.

Dvoudílné nastavitelné nordic walking hole Crossroad MUNGO s Antishock systémem pro ulehčení cestování s větší zátěží a na tvrdém povrchu. Hole jsou opatřeny speciální rukavičkou, která podporuje správnou techniku při nordic walking.

Dvoudílná hůl na nordic walking Leki SPIN SHARK SL z tvrzeného hliníku HTS 5.5, která Vás podpoří v jakémkoli terénu. Díky systému nastavení Speed Lock+ jej lze snadno nastavit v rozmezí 100 – 130 cm. Anatomicky tvarovaný a plynule nastavitelný popruh a dvousložková korková rukojeť přenesou dokonale Vaši sílu k zemi. Systém Trigger Shark 2.0 pro rychlé uvolnění popruhu a rukojeti.

Nordic walkingové hole Gabel FUSION CORK-TECH jsou vyrobeny z kvalitního a lehkého materiálu. Díky snadno upravitelnému řemínku se stanou věrným společníkem.

Dvoudílné nastavitelné nordic walking hole Crossroad MUNGO s Antishock systémem pro ulehčení cestování s větší zátěží a na tvrdém povrchu. Hole jsou opatřeny speciální rukavičkou, která podporuje správnou techniku při nordic walking.

Dvoudílné nordic walking Crossroad hole NAVAJO z lehkého a odolného hliníku. Korkový grip působí sportovním dojmem a je doplněn poutkem ve formě rukavičky, která podporuje správnou techniku při nordic walking. Díky systému Easy-lock hole snadno a rychle zaaretuje do požadované délky.

Hole na trail running a nordic walking Gabel NORDIC REVO A1 ALU/TECH jsou všestranné a skládací a jsou vybavené nejlepšími technologiemi, aby splnily očekávání nejnáročnějších nadšenců. Horní tyč je výškově nastavitelná, spodní část hole je naopak vybavena patentovaným uvolňovacím mechanismem TWIST LOCK, díky kterému je možné hůl složit na dvě části a uložit ji nebo ji snadno dát do batohu. Severská korková rukojeť je ergonomická a zabraňuje podráždění pokožky ruky.

Gabel STRETCH ICE jsou ideální hole pro amatérské nadšence nordic walking. Hole jsou vyrobeny z hliníku a jsou teleskopické. Ergonomická rukojeť Nordic je vyrobena z pryže pro zajištění maximálního pohodlí a je vybavena Nordic Click System (NCS), který umožňuje rychlé sejmutí poutka stisknutím jednoduchého tlačítka.

Skvělá nordic walkingová hůl Leki RESPONSE! Gripy Nordic FRT s trigger 1 Nortdic strap vám nabízejí pohodlný úchop a pohyb při švihu. Lehké hliníkové trubky jsou super stabilní. Dostupné v délkách 100 – 130 cm.

2-dílné Nordic walkingové hole Leki INSTRUCTOR LITE o průměru jednotlivých dílů 14/12 mm. Hole lze pohodlně nastavit pomocí vnějšího aretačního systému SpeedLock 2.0 (TÜV SÜD Certifikát). Hole mají ve spodní díl vyrobený ze 100% carbonu, který holím přináší vysokou tvrdost, absorbci vybrací a hlavně nízkou hmotnost. Hole mají pohodlné madlo Trigger Shark 2.0 a jsou vyrobeny v České Republice.

Díky Leki SMART SUPREME zvlátnete všechno. S nástavcem Smart Tip 2.0 můžete bleskově přepínat mezi pryžovými tlumiči nebo výsuvným karbidovým nástavcem, aniž byste museli sejmout pryžový tlumič z hole. Díky nastavovacímu systému Speed Lock 2.0 lze dvoudílnou hůl individuálně nastavit bleskově. Rukojeť z přírodního korku se Shark Active Strapem se pohodlně drží. Systém Trigger Shark 2.0 vám nabízí obrovské plus v oblasti pohodlí a bezpečnosti rychlým uvolněním popruhu.

Hole na nordic walking Gabel VARIO S 9.6 TEAL jsou ideální pro začátečníky, ale i výkonnostní uživatele, kteří hledají kvalitu za příznivou cenu. Ergonomická rukojeť je vybavena systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné odstranění poutka pouhým stisknutím tlačítka. Reflexní prvky zvyšují vaši bezpečnost při snížené viditelnosti.

Gabel TOUR XT FL jsou praktické teleskopické hole pro nordic walking, které v sobě spojují několik technologií. Jsou lehké a odolné a skládají se ze tří hliníkových dílů, které jsou délkově nastavitelné pomocí účinného a rychlého uzavíracího systému FAST LOCK. Rukojeť Nordic Grip je vyrobena z prodyšného hypoalergenního korku a je vybavena tlačítkem pro uvolnění popruhu NCS Nordic Click System.

Dvoudílné nordic walking hole Crossroad GALLOWAY CARBON s unikátním systémem nastavitelné délky vysunutím vrchního dílu. Tím se dosáhne vyšší pevnosti a odolnosti. Karbonová struktura hole zaručí pevnost, ale zároveň pružnost, kterou při stylu chůze nordic walking v kombinaci s korkovým gripem a polstrovanou rukavičkou zaručeně oceníte. Sportovní design a charakteristika hole je vhodná i do náročnějšího terénu.

Hole na nordic walking Gabel STRETCH LITE jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a zároveň lehkého materiálu. Ergonomické madlo je vybaveno systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné uvolnění poutka pouhým stisknutím tlačítka. Rukojeť Dual Cork je ideální pro dlouhé procházky, použitý korek je totiž velice příjemný při kontaktu s rukou. Karbidový hrot zajišťuje skvělou přilnavost v jakémkoliv terénu.

Hole na nordic walking Gabel VARIO S 9.6 v krásném designu pro dámy. Vhodné jak pro začátečnice, tak i výkonnostní uživatelky, které hledají kvalitu za příznivou cenu. Ergonomická rukojeť je vybavena systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné odepnutí poutka pouhým stisknutím tlačítka. Pro zajištění bezpečnosti i v pozdních nočních hodinách disponují hůlky reflexními prvky.

2-dílné Nordic walkingové hole Leki SMART SUPREME o průměru jednotlivých dílů 16/14 mm. Hole lze pohodlně nastavit pomocí vnějšího aretačního systému SpeedLock 2.0 (TÜV SÜD Certifikát). Hole mají ve spodní části pod talířkem umístěný teleskopický hrot Smart Tip 2.0, který lze nastavit nebo schovat do hole bez potřeby sundání gumové botičky. Hole mají pohodlné madlo Trigger Shark 2.0 a jsou vyrobeny v České Republice.

Hole na nordic walking Gabel VARIO S-9.6 jsou ideální pro začátečníky, ale i výkonnostní uživatele, kteří hledají kvalitu za příznivou cenu. Ergonomická rukojeť je vybavena systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné odstranění poutka pouhým stisknutím tlačítka. Reflexní prvky zvyšují vaši bezpečnost při snížené viditelnosti.

Hole na nordic walking Gabel NORDIC TECH 80 jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a zároveň lehkého materiálu. Ergonomické madlo je vybaveno systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné uvolnění poutka pouhým stisknutím tlačítka. Rukojeť Dual Cork je ideální pro dlouhé procházky, použitý korek je totiž velice příjemný při kontaktu s rukou. Karbidový hrot zajišťuje skvělou přilnavost i ve velmi zrádném terénu.

Hole na nordic walking Gabel NORDIC TECH 60 jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a zároveň lehkého materiálu. Ergonomické madlo je vybaveno systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé a pohodlné uvolnění poutka pouhým stisknutím tlačítka. Rukojeť Dual Cork je ideální pro dlouhé procházky, použitý korek je totiž velice příjemný při kontaktu s rukou. Karbidový hrot zajišťuje skvělou přilnavost i ve velmi zrádném terénu.

2-dílné Nordic walkingové hole Leki SPIN SHARK SL o průměru jednotlivých dílů 16/14 mm. Hole lze pohodlně nastavit pomocí vnějšího aretačního systému SpeedLock+ (TÜV SÜD Certifikát). Hole mají pohodlné madlo Trigger Shark 2.0, které má oddělitelnou rukavičku a korkovou přední část. Balení holí obsahuje 1 pár gumových botiček PowerGrip pad. Hole jsou vyrobeny v České Republice.

Hole Gabel INVERSO CARBON jsou vybaveny nejlepšími technologiemi pro nordic walking. Výškově nastavitelná hůl je v provedení SNAKE CARBON 100 pro větší pevnost a lehkost. Ergonomická rukojeť je vyrobena z hypoalergenního korku pro absorpci potu a je vybavena systémem Nordic Click System, který umožňuje rychlé uvolnění popruhu pomocí jednoduchého tlačítka.

Leki ULTRATRAIL FX ONE je Vaším nepostradatelným společníkem pro Váš příští závod v trailovém běhu! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete do rukojeti hole i se zavřenýma očima. Doplňkový výběžek na rukojeti jakož i její prodloužení nabízejí další možnosti úchopu.

Leki ULTRATRAIL FX ONE SUPERLITE Vám je oporou při zdolávání kilometrů a výškových metrů! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete do rukojeti hole i se zavřenýma očima. Doplňkový výběžek na rukojeti nabízí druhou variantu úchopu a zajišťuje přesné vedení. Když hůl držíte ve složeném stavu v rukou, další výhodou je úzký průměr 14/12 milimetrů, který zde umožňuje bezpečné držení a přepravu v rovných pasážích. Při velikosti balení 35 cm a hmotnosti 137 g a délce 120 cm je Ultratrail FX.One Superlite nepostradatelným průvodcem při Vašem příštím běhu!

Nordic walkingové hole Leki RESPONSE s pevnou délkou o průměru jednotlivých dílů 16 mm. Hole mají pohodlné madlo a upínací systém poutka Trigger 1 s korkovým povrchem přední části madla. Balení holí obsahuje 1 pár gumových botiček PowerGrip pad. Hole jsou vyrobeny v České Republice.