NAX BALEO Dívčíkalhoty

Dívčí jeansy od značky NAX BALEO budou slušet všem mladým slečnám. Bavlněné kalhoty do města i na cesty do školy nesmí v dětském šatníku chybět. Možnost regulovat pas je u dětí velmi praktický a díky tomu kalhoty v pase skvěle sedí. Móda od značky NAX je trendy a děti si jí oblíbí.

NAX MOCATA Dámské džíny

Dámské kalhoty MOCATA od značky NAX budou díky modernímu vzhledu a přiléhavému střihu vždy slušet ženám i dívkám. Jeansy vyrobené z bavlněného materiálu dokonale sedí a nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Městská módní značka NAX reaguje na aktuální trendy a vždy zaujme vás i okolí.

NAX MONTA Dámské džíny

Dámské džíny značky NAX MONTA budou díky modernímu vzhledu a přiléhavému střihu vždy slušet ženám i dívkám. Padnoucí kalhoty z bavlněného stretchového materiálu skvěle sedí a nesmí v dámském šatníku chybět. Městská móda od značky NAX reaguje na aktuální trendy a vždy zaujme vás i okolí.

Levi's 511™ SLIM Tmavě modrá

Výjimečný a žádaný výrobek Levi's 511™ SLIM Tmavě modrá 30/32 – Pánské džíny lze nakoupit bezprostředně tady u nás v oblíbené sekci fashion! Nyní můžete získat ještě další produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze.
Neotřelý design těchto pánských džínů Levi's 511™ SLIM se ti bude hodit do společnosti, i na posezení s přáteli. Tento střih je klasický tím, že má středně vysoký pas a úzké nohavice. Na zadní straně je typická kožená nášivka odkazující na tuto legendární značku. Rifle snadno sladíš se společenskou košilí nebo tričkem, takže je využiješ téměř každý den.
Tento vynikající kus Levi's 511™ SLIM Tmavě modrá 30/32 – Pánské džíny jde nakoupit ještě tady u nás v kategorii fashion! Máme pro vás ještě podobné produkty z naší rubriky za výborné peníze!