Gizmo Riders BABY RIDER Dětský bob

Dětský bob Plastkon BABY RIDER, který je vhodný pro batolata a nejmenší děti. Bob má ergonomický sedák s protiskluzovou úpravou. Je také vybaven tříbodovým bezpečnostním pásem pro pevné upoutání dítěte do bobu.Tento velmi žádaný produkt seženete lehce tady na našem webu zařazený v rubrice volný čas. Nyní získáte oblíbené produkty z této známé sekce za parádní cenu.

Sulov TAŽNÉ POPRUHY Tažné popruhy k

Tažné popruhy k saním s kovovou přezkou pro snadné nastavení potřebné délky.
Hodně povedený výrobek Sulov TAŽNÉ POPRUHY Tažné popruhy k saním, , velikost os je k dispozici v pohodě tady u nás umístěný v rubrice volný čas. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této kategorie za výhodné peníze! Významný výrobce Sulov nabízí top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Sulov. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Gizmo Riders METEOR 70

Sáňkovací disk Gizmo riders METEOR 70 umožňuje i druhý režim jízdy – střemhlav po svahu, masivní rukojeti pro bezpečnou jízdu, robustní konstrukce s protiskluzovou úpravou povrchu. Kvalitní a oblíbený produkt Gizmo Riders METEOR 70 Sáňkovací disk, černá, velikost os je k získání jednoduše tu na našich stránkách v populární kategorii volný čas! Získejte nové produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu!

Sulov OHRADKA-DREVO Ohrádka na saně

Ohrádka na saně Sulov z bukového dřeva. Materiál je ošetřen transparentním lakem.
Tento exkluzivní produkt Sulov OHRADKA-DREVO Ohrádka na saně, Hnědá, velikost os seženete právě teď na stránkách v oblíbené kategorii volný čas. Nyní si můžete koupit další kousky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky Sulov. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Gizmo Riders TRON Bob

Bob Gizmo riders TRON. Tradiční design vysoké kvality, rychlá a jednoduchá montáž brzd s měkčením a protiskluzovou úpravou. Ergonomické vestavěné sedátko chránící před chladem, silný popruh k tažení, zvýšená zádová opěrka. Neodolatelný produkt Gizmo Riders TRON Bob, Tmavě modrá,Tyrkysová, velikost os jde sehnat v pohodě tu na webu umístěný v rubrice volný čas. Najděte si unikátní produkty z této rubriky za internetové ceny. Významný výrobce Gizmo Riders pro své zákazníky dodává top sortiment. Podívejte se sami.

Stiga SNOWRACER KING SIZE GT

Skibob Stiga SNOWRACER KING SIZE GT je skvělou zimní zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Díky systému Curve Ski umožňuje lepší ovládání a rychlejší jízdu. Kvalitní ocelové brzdy zajišťují včasné zastavení. Oproti ostatním modelům má tento skibob odpružená řídítka a větší sedací plochu, díky které mohou jezdit společně dvě děti nebo díte s dospělým.Super produkt Stiga SNOWRACER KING SIZE GT Skibob, , velikost os jde koupit právě tady a teď na našem webu v populární rubrice volný čas! Vyberte si ještě další produkty z této známé rubriky v bezva akci! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další zboží od výrobce Stiga. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Stiga vám může poskytnout kvalitní zboží. A to ještě není vše!

Stiga SNOWKICK Sněžná koloběžka

Sněžná koloběžka Stiga SNOWKICK je novinkou, kterou si děti okamžitě zamilují. Tento hybrid mezi koloběžkou a snowboardem nabízí nové možnosti, jak si užít zimu. Je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Sněžná koloběžka je vyrobena z velmi lehké a zároveň pevné ocelovo- hliníkové konstrukce. Tato kombinace umožňuje velmi snadné ovládání a vysokou odolnost konstrukce. Curve Ski Systém (carvingový tvar přední lyže) umožňuje lepší ovládání a rychlejší jízdu. Řídítka, která jsou doplněna o protiskluzové polstrované rukojeti, můžete nastavit do tří různých výšek. Koloběžka jde jednoduše složit pro její snadnější přenášení. Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit bez problémů tady na našem webu zařazený v kategorii volný čas! Podívejte se na podobné produkty z této populární sekce za super ceny! Přední výrobce Stiga dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Stiga. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

HS Sport OHRÁDKA SUPPORT Ohrádka na

Dřevěná ohrádka na saně HS SPORT s univerzálním upevňovacím systémem, který můžete použít nejen na saně HS SPORT.Kvalitní a oblíbený produkt naleznete taky tu na stránkách v populární kategorii volný čas. Připravili jsme ještě podobné výrobky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, máme v nabídce však také další produkty od výrobce HS Sport. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce HS Sport vám může nabídnout prvotřídní produkty Udělejte radost sami sobě.

Stiga PACER BRAKE Bob

Stiga PACER BRAKE jsou boby nejvyšší kvality od švédské firmy STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu.

Sulov TALIR NA SNIH

Dětský talíř na sníh Sulov Chameleon vhodný na zimní radovánky. Foto je pouze ilustrační, obrázek uvnitř talíře se může lišit.
Žádaný produkt Sulov TALIR NA SNIH Oranžová NS – Dětský talíř na sníh je k dostání zrovna na webu v populární kategorii volný čas! Vyhledejte si akční výrobky z naší rubriky za výprodejovou cenu. Výrobce Sulov vám může poskytnout vynikající produkty. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce Sulov. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Sulov HURIKAN Zelená

Klasický model bobů na sníh Sulov HURIKAN, vybaven pákami pro brzdění a řízení.Unikátní produkt Sulov HURIKAN Zelená – Dětský bob jde pořídit bez problémů tady a teď na našem webu zařazený v sekci volný čas. Nyní pořídíte zcela nové kousky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. Přední výrobce Sulov dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky

Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna

Nejrychlejší sáně na svahu. To jsou sáně Gizmo riders NEON GRIP, které disponují lehkou konstrukcí inspirovanou závodními automobily. Včetně prostiskluzové sedačky, která v rámci Softgripu izoluje a nenasákne vodu. Ližiny saní jsou s carvingovým vykrojením pro udržení správného směru. Sáně s integrovanou brzdou, kdy brždění sáňkař provádí náklonem dozadu. Oblíbený a kvalitní výrobek Gizmo Riders NEON GRIP černá Crna – Sáně je dostupný právě zde tady na stránkách ve známé kategorii volný čas. Nyní můžete najít kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! To není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Gizmo Riders. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Sulov HURIKAN Modrá

Klasický model bobů na sníh Sulov HURIKAN, vybaven pákami pro brzdění a řízení.
Ve slevě produkt Sulov HURIKAN Modrá – Dětský bob lze koupit pohodlně na webu v populární kategorii volný čas! Nyní můžete získat jiné produkty z této rubriky za nejlepší ceny! Populární výrobce Sulov vám nabízí velmi kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Sulov HURIKAN Červená  -

Klasický model bobů na sníh Sulov HURIKAN, vybaven pákami pro brzdění a řízení.
Zajímavý výrobek můžete získat již dnes tady na stránkách zařazený v rubrice volný čas. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této sekce za parádní cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Sulov. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Stiga SNOWKICK Černá NS -

Sněžná koloběžka Stiga SNOWKICK je novinkou, kterou si děti okamžitě zamilují. Tento hybrid mezi koloběžkou a snowboardem nabízí nové možnosti, jak si užít zimu. Je vyrobená švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Sněžná koloběžka je vyrobena z velmi lehké a zároveň pevné ocelovo- hliníkové konstrukce. Tato kombinace umožňuje velmi snadné ovládání a vysokou odolnost konstrukce. Curve Ski Systém (carvingový tvar přední lyže) umožňuje lepší ovládání a rychlejší jízdu. Řídítka, která jsou doplněna o protiskluzové polstrované rukojeti, můžete nastavit do tří různých výšek. Koloběžka jde jednoduše složit pro její snadnější přenášení.
Tento kvalitní a levný produkt Stiga SNOWKICK Černá NS – Sněžná koloběžka pořídíte prostě tu na našem webu v populární kategorii volný čas. Nyní najdete oblíbené výrobky z naší rubriky za parádní cenu.

Sulov TWISTER Fialová  - Plastový

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě.

SPORT TEAM KLUZÁK oranžová UNI -

Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu.
Výjimečný a žádaný produkt můžete získat rovněž na našem webu v rubrice volný čas! Máme pro vás vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

SPORT TEAM KLUZÁK zelená UNI - Kluzák na

Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu. Zcela unikátní kousek lze pořídit taky tady u nás v populární sekci volný čas. Nyní pořídíte ostatní produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu.

Sulov TWISTER Růžová  -

Unikátní a žádaný kus můžete najít právě teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii volný čas! Máme pro vás ještě další výrobky z této populární sekce za výborné peníze!
Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě.

Sulov TWISTER Zelená

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě. Vysoce kvalitní produkt Sulov TWISTER Zelená – lze nakoupit rovnou na našem webu v populární kategorii volný čas! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze!

Sulov TWISTER Oranžová  -

Výjimečný a žádaný produkt Sulov TWISTER Oranžová – Plastový můžete získat pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice volný čas. Mrkněte na skvělé kusy ve zmíněné sekci z pohodlí domova!
Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě.

Sulov TWISTER Červená

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě.
Nejprodávanější výrobek získáte již dnes tady u nás ve známé kategorii volný čas. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z naší sekce za nejlepší ceny!

Stiga SNOWRACER SX PRO černá NS

Exkluzivní výrobek najdete bezprostředně tady u nás v populární sekci volný čas. Nyní koupíte nové produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Skibob Snowracer SX PRO je skvělou zimní zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Snowracer SX PRO je stabilní a lehce řiditelný skibob, který posouvá řízení a ovladatelnost ski bobů na novou úroveň. Curve Ski Systém (carvingový tvar přední lyže) umožňuje lepší ovládání skibobu a rychlejší jízdu. Skibob je vybaven twin-tip lyžemi (zvednuté patky) což umožňuje užít si maximální zábavu během freestylové jízdy. Kvalitní ocelové brzdy zajišťují včasné zastavení. Řídítka jsou vyrobena z protiskluzového materiálu a tyč řídítek je pokryta ochrannou pěnou pro větší bezpečnost. Rám je vyroben z pevného kovového materiálu pro vynikající odolnost. Automatický naviják umožňuje maximálně pohodlné tažení skibobu. Švédská firma STIGA se specializuje na výrobu Snowracerů již od roku 1970. Jde o jeden z nejúspěšnějších produktů STIGA v historii. Ročně se prodá přes 200 000 ks.
Hodně oblíbený produkt můžete nakoupit v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice volný čas! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu.

Sulov TWISTER Tmavě modrá  - Plastový

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě. Žádaný výrobek Sulov TWISTER Tmavě modrá – Plastový bob jde získat teď tady a teď na našich stránkách ve známé sekci volný čas! Nyní můžete získat akční výrobky ve zmíněné sekci za super cenu.

SPORT TEAM KLUZÁK modrá

Zcela unikátní produkt můžete pořídit přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii volný čas! Připravili jsme parádní produkty z této známé kategorie v akci.
Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu.

87Sulov TWISTER Černá  - Plastový bob

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě. Oblíbený a akční výrobek můžete pořídit přímo na našem webu zařazený v sekci volný čas. Připravili jsme nové kousky z této populární kategorie za báječnou cenu.

Stiga SNOWRACER SX PRO

Skibob Snowracer SX PRO je skvělou zimní zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Snowracer SX PRO je stabilní a lehce řiditelný skibob, který posouvá řízení a ovladatelnost ski bobů na novou úroveň. Curve Ski Systém (carvingový tvar přední lyže) umožňuje lepší ovládání skibobu a rychlejší jízdu. Skibob je vybaven twin-tip lyžemi (zvednuté patky) což umožňuje užít si maximální zábavu během freestylové jízdy. Kvalitní ocelové brzdy zajišťují včasné zastavení. Řídítka jsou vyrobena z protiskluzového materiálu a tyč řídítek je pokryta ochrannou pěnou pro větší bezpečnost. Rám je vyroben z pevného kovového materiálu pro vynikající odolnost. Automatický naviják umožňuje maximálně pohodlné tažení skibobu. Švédská firma STIGA se specializuje na výrobu Snowracerů již od roku 1970. Jde o jeden z nejúspěšnějších produktů STIGA v historii. Ročně se prodá přes 200 000 ks.
Tento designový kousek Stiga SNOWRACER SX PRO NS jde nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice volný čas. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova!

Sulov TWISTER Tmavě šedá

Originální bob TWISTER značky Sulov je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě.
Tento unikátní produkt Sulov TWISTER Tmavě šedá – Plastový bob lze sehnat právě zde na našich stránkách v populární sekci volný čas. Pořiďte si nové zboží z naší sekce za výhodnou cenu!

Sulov MAX 1 Růžová NS - Kluzák

Představujeme největší kluzák Sulov MAX 1 pro dokonalou zábavu na sněhu. Stačí nasednout a můžete startovat. Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu. Vyrobeno z plastu, který odolá i velmi nízkým teplotám. Kvalitní výlisek, nikde žádné otřepy. Díky maximálnímu rozměrů a nízké hmotnosti je kluzák ideální partner pro zimní zábavu.

SPORT TEAM KLUZÁK žlutá UNI

Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu.