Nexelo HAYES STROKER TRAIL Brzdové destičky

Semimetalické brzdové destičky Nexelo HAYES STROKER TRAIL.
Nejprodávanější výrobek Nexelo HAYES STROKER TRAIL Brzdové destičky, dummy, velikost os máte možnost dostat aktuálně tady na webu ve známé sekci cyklistika. Získejte parádní produkty z této populární sekce za nejnižší cenu! Věhlasný výrobce Nexelo pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další skvělé produkty značky Nexelo. Najdete je níže na této stránce.

Bikeworkx BRAKE STAR MINERAL 100 ML

Minerální brzdová kapalina Bikeworkx BRAKE STAR MINERAL pro hydraulické brzdové systémy jízdních kol.Oblíbený a kvalitní výrobek je k dostání ještě tu zařazený v rubrice cyklistika! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Bikeworkx. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Bikeworkx pro vás vyrábí vynikající zboží

One BRAKE 5.0 Sada brzdových špalků

Sada brzdových špalků One BRAKE 5.0 jsou efektivní za každého počasí. Při jejich výrobě bylo použito tří různých směsí, z nichž každá má jinou funkci. Výsledkem je všestranné použití a skvělé vlastnosti.Oblíbený a akční produkt One BRAKE 5.0 Sada brzdových špalků, Černá,Tmavě šedá,Reflexní jde nakoupit právě nyní tu na našem webu zařazený v rubrice cyklistika! Pořiďte si podobné výrobky ve zmiňované kategorii v akci! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce One. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce One dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment. Podívejte se sami!

One DISC 3.0 Sada brzdových destiček

Brzdové destičky One DISC 3.0 pro hydraulické brzdy mají ocelovou základnu a jsou vyrobeny z organické směsi. Destičky jsou vhodné pro hydraulické kotoučové brzdy: Shimano Deore M575, M525, M515, M506, M495, M486, M485, M475, M466, M465, M447, M446, M445, M416, M415, M395, M375, Nexave C501, C601, RST D-power, Tektro Aquila, Draco, Auriga, Gemini, Orion, Dorado, HDC, TRP Hylex, HYRD, Spyre, Giant MPH Root.
Zcela unikátní produkt One DISC 3.0 Sada brzdových destiček, Černá,Stříbrná, velikost os máte možnost sehnat právě tady na webu v populární sekci cyklistika! Připravili jsme pro vás zlevněné zboží z naší kategorie za akční cenu. Populární výrobce One má v nabídce vynikající výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce One. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

One BRAKE 3.0 Sada brzdových špalků

Sada brzdových špalků One BRAKE 3.0 se závitem délky 70mm s vysokou účinností i v náročných podmínkách. Špalky poskytují výborný brzdný účinek za každého počasí. Systém No Dirt se postará o odvod vody a nečistot, tím zvýší účinnosti brzd. Neodolatelný produkt One BRAKE 3.0 Sada brzdových špalků, Černá,Stříbrná, velikost os můžete najít snadno tady u nás v populární sekci cyklistika. Mrkněte na kvalitní výrobky z této populární kategorie za outletovou cenu!

Arcore ABR-6 BRZDOVÉ DESTIČKY Brzdové destičky

Brzdové destičky Arcore ABR-6 jsou určeny pro kotoučové brzdy Shimano a Tektro.
Kvalitní a levný výrobek je k dostání mimo jiné tu na webu v oblíbené sekci cyklistika. Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny!

Xon 201 Brzdový kotouč

Brzdový kotouč Xon s 8mi rameny a v průměru 160 mm. Kotouč je vyroben z nerezové oceli 410. Sada obsahuje 6 kusů šroubů.Nejprodávanější produkt Xon 201 Brzdový kotouč, Stříbrná, velikost os můžete sehnat právě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii cyklistika! Najděte si ještě další produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Dodavatel Xon má ve stále nabídkce kvalitní zboží.

Nexelo KONCOVKA SHIMANO Černá NS

Kvalitní produkt máte možnost najít pohodlně na našich stránkách ve známé sekci cyklistika! Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu! Koncovka Shimano obsahuje 2 olivy, 2 vložky a 2 matice na konci.

Hayes 300G DK-45 STROKER TRAIL

Brzdové destičky Hayes DK-45 STROKER TRAIL – hydraulické, vyrobeny z kvalitní vysoce odolné směsi pro optimální brzdný účinek. Při výměně brzdových destiček se držte návodu dodaného výrobcem brzd!
Kvalitní výrobek lze nakoupit ještě na našem webu v populární kategorii cyklistika. Vyberte si kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!

Nexelo BRZDOVÉ DESTIČKY AVID JUICY S Dummy

Tento skvělý výrobek Nexelo BRZDOVÉ DESTIČKY AVID JUICY S máte možnost pořídit nyní tu na stránkách ve známé kategorii cyklistika! Prozkoumejte ostatní kusy ve zmíněné rubrice za outletovou cenu.
Brzdové semimetalické destičky. Pár na blistru, včetně pružinek.

Xon XBD-01E-SM Černá  - Brzdové destičky

Semimetalické brzdové destičky XON XBD-01E-SM.

Arcore ABR-4 Černá NS - Brzdové špalky pro

Náhradní brzdové špalky Arcore ABR 4 pro vaše V-brzdy. Nepodceňujte včasnou výměnu.
Unikátní produkt Arcore ABR-4 Černá NS – Brzdové špalky pro V-brzdy je k získání jednoduše u nás umístěný v kategorii cyklistika. Připravili jsme pro vás parádní kusy z této známé rubriky za parádní cenu!

Arcore ABR-3 Černá NS - Brzdové

Tento nejprodávanější kus Arcore ABR-3 Černá NS – Brzdové špalky pro V-brzdy můžete pořídit rovněž na webu zařazený v kategorii cyklistika! Nyní můžete koupit ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice za akční cenu. Náhradní brzdové špalky Arcore ABR 3 pro vaše V-brzdy. Nepodceňujte včasnou výměnu.

Xon XBD-01G-SM Černá  - Brzdové

Semimetalické brzdové destičky XON XBD-01G-SM.

Xon PRO XCS - 01B Stříbrná NS -

Brzdové lanko Xon PRO XCS – 01B s koncovkou.
Tento velmi žádaný kousek Xon PRO XCS – 01B Stříbrná NS – Brzdové lanko máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách v rubrice cyklistika! Nyní získáte skvělé produkty z naší rubriky za nejnižší cenu!

Nexelo TRUBIČKA V-BRAKE SADA

Sada V-brake trubiček od značky Nexelo.
Tento žádaný výrobek Nexelo TRUBIČKA V-BRAKE SADA Stříbrná NS – V-brake trubičky lze pořídit ještě tady a teď na našem webu v populární sekci cyklistika. Připravili jsme jiné produkty z této oblíbené kategorie snadno online.

Xon XBD-05C-SM FORMULA Vínová NS

Semimetalické brzdové destičky Xon XBD-05C-SM FORMULA, které jsou kompatibilní s Formula THE ONE/R1.
Žádaný kus Xon XBD-05C-SM FORMULA Vínová pořídíte přímo tady u nás v populární sekci cyklistika! Vyhledejte si kvalitní produkty z této rubriky za extra cenu.

Nexelo KONCOVKA AVID Černá NS

Akční a ve slevě kousek je k dispozici zrovna na našich stránkách v oblíbené rubrice cyklistika. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu!
Koncovka Shimano AVID obsahuje 2 olivy, 2 vložky a 2 matice na konci.

Xon XBD-02D-SM AVID ELIXIR Černá

Semimetalické brzdové destičky. Kompatibilita: AVID ELIXIR R. Ve slevě produkt Xon XBD-02D-SM AVID ELIXIR Černá – Brzdové destičky je dostupný již dnes na webu umístěný v kategorii cyklistika! Mrkněte na zcela nové kousky z naší kategorie za výhodné peníze.

Arcore ABR-5 Černá NS -

Náhradní brzdové špalky Arcore ABR-5 pro vaše čelisťové (cantilever) brzdy. Nepodceňujte včasnou výměnu.
Tento akční kousek Arcore ABR-5 Černá NS – Brzdové špalky pro můžete sehnat již dnes tady a teď na našem webu ve známé sekci cyklistika. Nyní koupíte podobné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu.

Xon XBD-01F-SM SH XTR

Semimetalické brzdové destičky. Kompatibilita: SHIMANO XTR (BR-M985), XT, DEORE.

Xon 101 Černá NS

Semimetalické brzdové destičky Xon XBD, které jsou kompatibilní s brzdami Shimano XTR (BR-M975/M966/M965), Deore XT (BR-M776/M775/M765), Deore LX (BR-M585), Deore (BR-M535), SLX (BR-M665), Hone (BR-M601) a Saint (BR-M800).