Zefal RC50 ZADNÍ TREK Černá - Blatník

Zadní trekking blatník Zefal RC50. Je vybaven reflexním kroužkem.

Olpran PREDNI POD RAM Černá -

Přední rámový blatník od značky Olpran. Blatník je důležitou součástí vašeho kola. Blatník odvádí vodu a bláto pod kolo a tím vás udržuje v čistotě.

Arcore AF26-SET Černá - Set blatníků 26"

Set blatníků Arcore AF26-SET pro přední i zadní kolo.

One GEAR 1.1. SET

Sada blatníků One GEAR 1.1. SET je perfektní volbou pro každé dětské kolo s velikostí kol 16-20''. Blatníky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a dokonale chrání před bahnem i odstřikující vodou. Jistě oceníte jejich snadnou montáž.

Zefal SHIELD LITE XL Černá

Superlehký, nenápadný blatník Zefal SHIELD LITE XL k montáži pod sedlo.

Zefal SHIELD LITE XL Černá -

Superlehký, nenápadný blatník Zefal SHIELD LITE XL k montáži pod sedlo.

Zefal DEFLEKTOR RM90 + Černá

Zefal Deflektor RM90 + zaručuje vynikající ochranu – i za extrémních podmínek. Je speciálně navržen pro horská kola se širokými pneumatikami, snadno se připevňuje a perfektně padne na kolo. Oboustranné otočení, které umožňuje optimální přizpůsobení přímo na kolo.

Zefal BLATNÍK RM60 Černá

Zadní blatník Zefal poskytuje velmi dobrou ochranu i v extrémních podmínkách. Je speciálně navržen pro jízdu na horském kole. Duální nastavitelnost poskytuje další ochranu v podobě optimálního nastavení blíže ke kolu.

Zefal DEFLECTOR M60 Černá - Sada

Sada předního a zadního MTB blatníku Zefal DEFLECTOR M60. Určení pro všechny odpružené vidlice. Jednoduchá a rychlá montáž. Pogumovaný spoiler. Stabilita i v terénu.

Topeak DEFENDER FX/RX 279 Černá

Sada blatníku Topeak DEFENDER™ FX a RX pro horská kola 27.5” a 29”. Tato sada předního a zadního blatníku jistě potěší příznivce vyšších zdvihů. Díky své konstrukci jsou blatníky instalovány během několika málo sekund. Vysoce leštěná spodní část blatníku zamezuje usazování nečistot.

Topeak D-FLASH ST Černá

Potištěný polypropylenový blatník Topeak D-FLASH ST inspirovaný origami – ultralehký, stylový, rychle přichycený a vždy při ruce když se zhorší počasí. Jednoduše vyjměte z obalu, vymáčkněte blatník a složte jej podél perforovaných linií. Reflexní tisk zvyšuje bezpečnost v noci, zatímco montáž s pásky na suchý zip umožňuje připevnění blatníků na širokou škálu kol.

Topeak DeFender RC1 + RC11 Černá - Set

Set blatníků Topeak DeFender RC1 + RC11 na silniční kolo nebo krossové kolo až do velikosti pláště 700 x 25c. Blatníky nabízí systém rychlého upnutí, kdy demontáž blatníku je otázkou několika málo vteřin. Blatníky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, kdy spodní díl blatníku má leštěný povrch, který zabraňuje usazování nečistot. Blatníky vynikají nízkou hmotností 39g/117g a snadnou manipulací. Blatníky ke své montáží nepotřebují klasické navářky na rámu a dají se skvěle nastavit do optimální pozice.

Arcore AF700C-SET Černá -

Set blatníku Arcore AF700C-SET pro přední i zadní kolo 700C trekového kola.

Fox MUD GUARD Blatník

Kryt / blatník proti blátu Fox MUD GUARD.

Fox MUD GUARD Blatník

Kryt / blatník proti blátu Fox MUD GUARD.
Velmi prodávaný produkt jde sehnat bez obtíží tady na našich stránkách ve známé sekci cyklistika! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky z této známé rubriky ve slevě. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Fox. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Fox nabízí vynikající produkty

Fox MUD GUARD Blatník

Kryt / blatník proti blátu Fox MUD GUARD.
Tento kvalitní a levný výrobek Fox MUD GUARD Blatník, Oranžová, velikost najdete bezstarostně tady na našich stránkách ve známé rubrice cyklistika. Pořiďte si podobné produkty z této populární rubriky za rozumné peníze.

One GEAR 3.0 SET Černá

Sada praktických blatníků One GEAR 3.0 určených pro 24″ až 26″ kola. Skvěle vás ochrání před odstřikující vodou a bahnem. Tento akční a ve slevě produkt One GEAR 3.0 SET Černá – Sada blatníků je k získání rovnou tu na webu zařazený v sekci cyklistika! Máme pro vás zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za skvělou cenu.

Zefal DEFLECTOR RS75 Černá - Zadní blatník

Zadní blatník Zefal DEFLECTOR RS75 je vhodnou ochranou pro všechna horská kola. Vzhledem k jedinečnému uchycení na kole je zároveň nenápadný a mimořádně účinný. Deflektor RS75 je také vhodný pro celoodpružená kola. MD-FIX SYSTEM nastavitelné uchycení pro průměry od 17 do 41 mm (zadní kolo).
Velmi žádaný produkt Zefal DEFLECTOR RS75 Černá – Zadní blatník můžete nakoupit bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii cyklistika. Nyní získáte ještě další kousky ze zmíněné kategorie snadno online.

Arcore AF20-SET Černá

Set blatníků Arcore AF20-SET pro přední i zadní kolo 20″ dětského kola.
Tento zlevněný produkt Arcore AF20-SET Černá – Set blatníků 20″ pořídíte bez problémů na našich stránkách ve známé sekci cyklistika. Vyhledejte si jiné produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu.

Arcore AF29-1R Černá - Zadní blatník

Arcore AF29-1R je zadní krátký sportovní blatník pro horská kola s průměrem 29″.
Žádaný produkt je dostupný v pohodě tady u nás v rubrice cyklistika! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze.

Arcore AF29-1F Černá -

Oblíbený a kvalitní produkt lze sehnat rovnou tady na našich stránkách zařazený v rubrice cyklistika! Najděte si kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu!
Arcore AF29-1F je přední krátký sportovní blatník pro horská kola s průměrem 29″. Hodně povedený produkt Arcore AF29-1F Černá – Přední dostanete taky tady na našich stránkách zařazený v rubrice cyklistika. Máme pro vás nové zboží z této oblíbené sekce za akční cenu.

Zefal BLATNÍK 20 KID Černá -

Sada blatníků Zefal 20 KID pro dětská kola – 16″ a 20″.

One FORCE 3.0 F Černá

Přední plastový blatník One FORCE 3.0 F chrání jezdce před nepřízní počasí. Blatník je určen pro kola 24-29″ s odpruženou vidlicí.

Arcore 12 PRED.BLATNIK černá NS - Přední

Přední blatník pro 12″ kola koloběžek s rozšířeným koncem pro větší účinnost zachytávání stříkající vody od kol.