sergentranSPORT.cz

Do tenisového bagu Head DJOKOVIC 12R pohodlně vložíte až 12 tenisových raket a další vaše vybavení při cestě na tenisový kurt. Kromě tří velkých přihrádek zde naleznete i samostatný prostor na tenisové boty. Jedná se o model z řady Novaka Djokoviče, aktuální světové jedničky.

Do tenisového bagu Head DJOKOVIC 6R pohodlně vložíte až 6 tenisových raket a další vaše vybavení při cestě na tenisový kurt. Jedná se o model z řady Novaka Djokoviče, aktuální světové jedničky.

Základní obal na tenisovou raketu Tregare TEN BAG pro ochranu a snadnější přenášení rakety.

Sportovní taška Wilson DUFFEL INFRARED SMALL v elegantním čistém stylu. Tato odolná taška má hlavní prostor pro uložení tenisového vybavení, postranní kapsu na drobnosti a nově i úložný prostor na boty.

Do tenisového bagu Head TOUR TEAM 6R LADY se vejde až šest tenisových raket a další vaše vybavení, které potřebujete s sebou na kurt. Jedná se o tašku s ideální velikostí pro rekreační hráčky.

Do tenisového bagu Head DJOKOVIC 9R pohodlně vložíte až 9 tenisových raket a další vaše vybavení při cestě na tenisový kurt. Jedná se o model z řady Novaka Djokoviče, aktuální světové jedničky.

Perfektní malý bag Head CORE 3R PRO se skvěle hodí, když máte zápas o víkendu nebo jdete na trénink do klubu. Má jednu přihrádku, která ale poskytuje dostatek prostoru na jednu raketu, náhradní oblečení a boty, takže budete skvěle vybaveni. Nastavitelný ramenní popruh a přední kapsa na drobnosti, ke kterým budete mít snadný přístup. i proto si tuto tašku oblíbíte.

Velký tenisový bag Head CORE 9R SUPERCOMBI vám poskytuje dostatek prostoru pro uložení vašeho vybavení, když jdete o víkendu do klubu nebo navečer na trénink. Dodatečná kapsa vám poskytuje prostor pro drobnosti a další nezbytnosti, ke kterým budete mít snadný přístup. A pro extra flexibilitu má nastavitelné ramenní popruhy.

Tenisová taška Babolat PURE AERO RH X6 je speciálně navržena z odolných materiálů pro maximální komfort a dostatečný prostor pro vše potřebné. Má dva hlavní oddíly, které pojmout až 6 raket bez obalu a jiné vybavení. Jeden z těchto oddílů má termo funkci, aby chránil raketu i výplet před teplem a vlhkem. Nechybí tři menší kapsy na příslušenství. Samostatná odvětraná kapsa slouží především k uložení obuvi.

Základní obal na badmintonovou raketu Tregare BAD BAG pro ochranu a snadnější přenášení rakety.

Tenisová taška Babolat PURE DRIVE RH X6 je speciálně navržena z odolných materiálů pro maximální komfort a dostatečný prostor pro vše potřebné. Má dva hlavní oddíly, které pojmout až 6 raket bez obalu a jiné vybavení. Jeden z těchto oddílů má termo funkci, aby chránil raketu a výplet před teplem. Samostatná odvětraná kapsa slouží především k uložení obuvi. Pohodlnou přepravu zaručují dva kvalitně polstrované ramenní popruhy.